2009 Ekim Anneleri

slm kuzularopuyorumnanaktan
bugün yoğun bi gündü kızımla benim için sabah 9dan 3e kadar dışardaydık...
sağlık ocağında verem, 5li karma ve pnomokok aşılarımızı olduk inşallah bu geceyi ateşsiz atlatırız:Saruboceq:
sonra doktora kontrole götürdüm çok kustuğu için meğer kızım çok emiyomuş:ecrin_bebek: geçen ayın 9undan bugüne kadar nerdeyse 2 kilo almış ve çok buldu onun için kusuyomuş zillim:kedi: süreleri kısaltcakmışım ama nasıl olcak bilmem memeden ben çekince cingar koparıyo illa kendi keyfi gelince bırakacak zillim:emir_bebek: reflü olmasından korkuyom bakalım ne kadar ağlasada biraz kısaltcam süreleri:kedi:
sonrada alışveriş yaptım kızcemee şimdi uyuyo benimde başım çatlıyo ağrıyokafamçokkarıştı

sizde ne var ne yok? önümüzdeki ay aşı yokmuş 16 şubatda tekrar aşı için gitcez sağlık ocana, rota virüs yaptırırsam önümüzdeki ay yaptırcam 5. aya kadar süresi varmış hala muallaktayım o konudaCADIARZU

kızlar benim kızında salyası akıyo hatta baloncuk bilem yapıyo...
erken diş çıkarcak sanırım...

musyas normal kaka kıvamından farklımıydı? ishal mi oldu acaba...
yada sen kakası tam bitmeden bezini değiştirmiş olabilirmisin?

öfff kendim çalıp kendim oynuyomm, hadee gelin garii şenlensin artık topik:dilcikar:

normal kaka kıvamında cnm bewzini değiştim 10dk geçti oyunlar oynadık yoruldu ve emzirdim bianda mıçtı yineeee olabilir kuşum

normal kaka kıvamında cnm bewzini değiştim 10dk geçti oyunlar oynadık yoruldu ve emzirdim bianda mıçtı yineeee olabilir kuşum

normal kıvamdaysa bence korkma cnm, benim kız 1 gün falan hiç yapmayınca baya yapıyo altı açıkken, o arada bez değişsem 2-3 bez gider bizdede...
siz oyun falan oynayınca bağırsakları tekrar çalışmış kuzunun...

elalı dişleriniz yola çıkmış yer yapıyo cnm şimdiden salya diş belirtisidir kuşummm

ayhh böle iyiydik yahuu:kedi:
damaklarıyla bile bazen acıyo benim memikler dişler çıkınca yandık:kedi:
bide ne kadar doğru bilmiyorum, belkide kocakarı lafıdır ama geç çıkan diş daha iyi diye duymuştum...

ayhh böle iyiydik yahuu:kedi:
damaklarıyla bile bazen acıyo benim memikler dişler çıkınca yandık:kedi:
bide ne kadar doğru bilmiyorum, belkide kocakarı lafıdır ama geç çıkan diş daha iyi diye duymuştum...

evet doktorda dedidaha çıkmaz dedikaşıyo agzını dedim hazırlık yapıyodur ellerini agzına götürür 3.ayda genelde dedi ellerini keşfeder dedi geççıkan diş iyimiş 6ay anca deidçıkması iiçinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet doktorda dedidaha çıkmaz dedikaşıyo agzını dedim hazırlık yapıyodur ellerini agzına götürür 3.ayda genelde dedi ellerini keşfeder dedi geççıkan diş iyimiş 6ay anca deidçıkması iiçinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayhh hatrım kalır şimdi çıkmasın zatiizemuszemus

slm kuzularopuyorumnanaktan
bugün yoğun bi gündü kızımla benim için sabah 9dan 3e kadar dışardaydık...
sağlık ocağında verem, 5li karma ve pnomokok aşılarımızı olduk inşallah bu geceyi ateşsiz atlatırız:Saruboceq:
sonra doktora kontrole götürdüm çok kustuğu için meğer kızım çok emiyomuş:ecrin_bebek: geçen ayın 9undan bugüne kadar nerdeyse 2 kilo almış ve çok buldu onun için kusuyomuş zillim:kedi: süreleri kısaltcakmışım ama nasıl olcak bilmem memeden ben çekince cingar koparıyo illa kendi keyfi gelince bırakacak zillim:emir_bebek: reflü olmasından korkuyom bakalım ne kadar ağlasada biraz kısaltcam süreleri:kedi:
sonrada alışveriş yaptım kızcemee şimdi uyuyo benimde başım çatlıyo ağrıyokafamçokkarıştı

sizde ne var ne yok? önümüzdeki ay aşı yokmuş 16 şubatda tekrar aşı için gitcez sağlık ocana, rota virüs yaptırırsam önümüzdeki ay yaptırcam 5. aya kadar süresi varmış hala muallaktayım o konudaCADIARZU
hadi geçmiş olsun elacım atlattın bu işi de iyi oldu. ateşi olacağını sanmıyorum olmaz diyolar ama sen yine de bakalak olursun tabe.
rota aşısı yaptırmıcam ben karar verdim. ev kuşu gibi evdeler zaten tertemiz pak bakılıyolar. % 100 koruyuculugu da yok. rant bence tamamen bu iş. elzem bi aşı olsa devlet vururdu diye düşünüyorum. hem ne ki bu kadar bu 150 tl tutuyor yani atla deve mi hayret bişey.

kızlar ada 1saat ,içinde 3kere sıçtı normalmiiiii ya 3bez degiştimmmm

benimki de yapıyor öle musyasım normaldir.

kocaya sınırlendımmm gıttım anneme zırladım kadında üzüldü...şu çocuklar olmasa bugun dönmezdım eve

bütün gün kütük gibi uyudu yumurcak uzun bir gece beni bekliyor yine anlaşıldı akannehir

kocaya sınırlendımmm gıttım anneme zırladım kadında üzüldü...şu çocuklar olmasa bugun dönmezdım eve

amaaan şeymeacım takma kafana taksan da aynı takmasanda, kendimizi üzdüğümüzle kalıyoruz böyle durumlarda. boş yere stres olup cocukları da etkileme canım ya dağıt kafanı boşver , anacığın da üzülmüş bak

çok sınırlıyım çok bi gelsın kıyamet kopucak...çocukları uyıtım gelırım öptüm..sağol cnm.

X