2009 Ekim Anneleri

gizoş niye saygın bu kadar huysız anlamadım gitti keske laf istese yokk konusuyorum o kadar o dudak bukup iç ceke ceke aglıyrrr bazı gunler tek oldugumda dayanamayıp bende aglıyorumm
ne sıkıntısı var anlamadım uykusuzluktan mı boyle yapıyrrrrrr

ben varim.bizim canavar sabah 7 de uyandi gecede pek yatmamisti ve hala uyanik :sinifsinif: esim pispislio ama uyumaya niyeti yok.napcam ben yaaa

uyur inş cnm bnmkıde gececi. umarım en kısa zamanda normal e donerler ayırırlar geceyı gunduzu

aybıkem bende senı kaçırdım tüh....mısafirin var şimdi meşgulsundur...bende kocişi beklıyom eğlenceye gtcezde bakalım kayrayla ılk defa çıkıcaz canlı müziğe inş burnumdan gelmez.

kız misafirler olumsuz hava şartlarından dolayı gelemdiler
hüseyinin amcaoğlu geldi bitek onlar takılıyo salonda kızı uyuttum geldim bende:)
kayram usludur bişi olmaz ALLAHın izniyle..

Kızlar bu arada bizim bakkalda da fatoş emzik varmış kaydirigubbakcemile3
isteyene gönderebilirim Şeniz

herkese günaaaydııııına.s.
ayyyh bugün çook mutluyum,gece 12 buçukta uyudu oğluşum sabah 5 buçuğa kadar uyudu,sonra emzirdim altını değiştirdim 7 buçuğa kadar tekrar uyudu hihoyyyt

günaydın nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ayy demek dün gecede bi keramet vardı benimkide 11 de yattı sabah 6 da kalktı ama bi daha yatmadı olsun yatmasınn gece uyuduk ya o bize yeterrr

aynen benımkıde 1 de yattı şimdi kaktı taabı 2 kere emzırdım ama ıyı uyudu...
Boynum hala fena yaa

eett bizimde gecemiz cok guzeldii 7 de yattı 11 de emzirdm 2 de tekrar emdi uyudu 5,30 da tekrr 8 kalktık :))))))))kaydirigubbakcemile2 3er saat arayla uyudu masallhh ama gunduz uykusu yok napalm olsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…