2009 Ekim Anneleri

Allah korusun kıs şeyma alemsin viks le ovdur

Gizemcim benimkide ilk tuttuğunda 1 haftda süperdi şimdi toksa sıkılıyo :)) bide emzik eskiyince uyuz oluyo :)) tabi yine ağzından dünden beri wee nin kirazını veriyorum tutuyor ağzında uyudu dediğin gibi bi arada çekiyo hoşuma gidiyor uykusunda cukcukk :)) maşallahh diyelimm

seymacım kocişin bi kerede banyoda oysun sıcak sıcak sonrada tülbent sar belki ii gelir canım yaa çok kötü robot gibi

bugün benim adam çalışmıyo bizi biyerlere götürse bari ama nerde o anlayışlı koca ....

bende isteiyorum bi yerelere gitmek sıkıldım ama bebede öksürüyo daha çok hasta edermiyim arabyl ama

cnm sen bı dr götür önemli bişey yoksa oradan gezesınız..
bizde yarın kociş ve arkadşlarla canlı müziğe gtcez çamlıcaya anıl

gez valla canım ne güzel bebişte dinlicek müzik öylemi :)))
evt bi gelsin benimki yarım gün çalışıyo götürelim yine ilaç vercekler şimdiden ilaca alıştı ya :KK43:

keremı anneme postalıcam bebişi gtrcem..alışkın zaten karnımdan bılıyodur :))))))))))..ben anneme gdyom öpt..

ben de prima 3 numara kullanıyorum şimdilik memnunum..bi de bişey soracam siz günde kac kez bez deiştiriyorsunuz yani kakasını yapmadıgında küçüğünü yaptıgında... ben bez iice ıslananakadar bekliyorum o da 5 6 saati buluyor acaba zararı olurmu..ama büyük yaptıysa hemen deiştiriyorum
bende prima 3 u kullanıyorum memnunum pişik yapmadı
cok dolunca bezi hem belini hemde bibişini sıkıyor onun için sık degiştirmeye gayret gosteriyrm uyandıgında degiştiryrm.. bizimki cok emiyor cokta bibiş yapıyor :1rolleyes:bez parasından batacaz :)
bende buyuk yaparsa hemen degiştiriyrm

Prima Aktif Bebek bebeğiniz hareket etse de yerinde kalır
Bebeğiniz hareket etmeyi öğreniyor. Minicik haliyle bu gelişim ona daha fazla şey yaptırmak istiyor. Prima Aktif Bebek ona yardım edebilir. Başka hiçbir bebek bezinin daha esnek yan bantları yoktur.Böylelikle daha fazla hareket edebilir.Daha fazla esneklik daha fazla hareket, bu kadar basit!
Uyku, bebeğinizin gün içinde duyduğu tüm sesleri yorumladığı ve kelimelere çevirdiği zamanlardan biridir. Bu nedenle, bebeğinizin gelişimi için uykusunu tam olarak alması çok önemlidir. Bebeğiniz gece boyu deliksiz uyusun diye Prima Aktif Bebek'te ıslaklığı 12 saate kadar hapseden Ekstra Uyku tabakası bulunur. Böylelikle gelişimi için gerekli uykuyu almış olur.

sitesinde 12 saat yazıyor:1shok:Prima Dünyası

bende evy baby ve canbebe ıkısındende memnunum...boynum daha fena tutulmuş anam napcam ben çocuk emerken bakamıyorum aşağı doğru..dün gezdık soğuğu yedim felç oluyorum galiba :)

Allah koruusn kıss ne felcii :1hug:
Allah iyiligini versin :))

sütü artıran tek şey sıvı diye düşünüyorum. ilk söylediklerinde saçma gelmişti fakat sonra diyet yapmaya başladım. günde 3 litreye yakın su içiyorum ve bir litrede süt. şükür ki bugüne kadar hiç mama vermedim ve sütüm yetiyor. kilosu ise oldukça iyi, hatta doktoru mamasız bu kadar kilo almasına hayret ediyor. ve en önemlisi sütünün olduğuna inanmak. bazı geceler uyumadan sabah kızım için sütüm çok olacak diye düşünüyorum, inanarak. ve o sabah uyandığımda gögüslerim patlayacak gibi dolu oluyor. dene istersen... :)

bencede canım moral ve inanmak çok önemli kendinizi rahat tutun bakın nasıl sütünüz olacak. birde bebeği emzirirken ılık ılık su için göğüsleriniz birden dolacak deneyin kızlar bişey kaybetmezsinizdelikafadulden

yasemincim bana kayınvalidemde emzirirken su içilmez demişti bende ona ne kadar saçma olduğunu söyledim:eek:lmaz:... ona da kvalidesi söylermiş... mantık ermiyor zaten bebek bi kere süt içiyor zaten su değil... hem ben suyu içeceğim sindireceğim de bebeğe gidene kadar ooooo:ecrin_bebek:... ve ben inan doğum yaptığımdan beri bebek emmeye başladığında deli gibi susuyorum ve eşimde alıştı artık,ben Borayı emzirirken o bana su pet şişem var onu doldurup su getirir... oğluşum cukcuk emerken ben nasıl susuyorum,canım çekiyor kaydirigubbakcemile3

yaa o kadar kötü yarı felç gıbı kıpırdıyamıyosun

şeyma aynısı bende de oldu. 6 günlüktü yavrum daha. bebek emerken meme ye bakamıyordum. gittim doktora ama merhem bile vermedi emziriyorum diye. sıcaksu torbası tavsiye etti. o akşam daha iyileşti. duş iyi gelmez dedi kuru sıcak koyun dedi bana bi dene bence çok işe yarıyor..

yasemincim bana kayınvalidemde emzirirken su içilmez demişti bende ona ne kadar saçma olduğunu söyledim:eek:lmaz:... ona da kvalidesi söylermiş... mantık ermiyor zaten bebek bi kere süt içiyor zaten su değil... hem ben suyu içeceğim sindireceğim de bebeğe gidene kadar ooooo:ecrin_bebek:... ve ben inan doğum yaptığımdan beri bebek emmeye başladığında deli gibi susuyorum ve eşimde alıştı artık,ben Borayı emzirirken o bana su pet şişem var onu doldurup su getirir... oğluşum cukcuk emerken ben nasıl susuyorum,canım çekiyor kaydirigubbakcemile3

evet canım aynısı bendede var kızım emerken nasıl susuyorum bir bardakta yetmiyo 3-4 bardak arka arkaya içiyorum anca kesiyokaydirigubbakcemile2

annemde bana aynısını soyledi emzirirken su içilmezmiş valla içiyrm ben batıl gibi geldii bana deli gibi susuyorum cunku

selam;nasılsınız kızlar
benim kızım üşüttü sanırım öksürüyo mamadan sonrada balgamlı kusuyor doktoru aradım sekrol diye bi şurup ismi verdi kullanan var mı?

X