2009 Ekim Anneleri

benim sütüm az oluyor aksamlari hazir mama veriyorum ama almiyor benimki ac ac duruyor garibim. oldugu kadarini emsin diye bende meme veriyorum. öyle olani emiyor zar zor dakka basi istiyor tabi doymayinca. ya niye almiyor acaba mamayi begenmiyor. napcam ben. sütüm artsin diyede bol bol yiyorum ficiya dönücem yakinda. kilolu degilim ama bu gidisle fici olurum heralde.

agrega bende prima 3 numara kullanıyorum bizde pişik yapmadı ama kakasını biraz fazla yaptığında kenarlardan taşıyo acaba büyükmü geliyo...

kızlar siz kaç numara hangi marka kullanıyosunuz? bide prima diğerlerine göre pahalı biraz molfix kullananlar memnunmusunuz alıp denemek istiyorum ama pişik yaparmı tereddüt ediyorum

ben hepsini denedim şu anda evy baby aldım kokusu harika sızıntıda yapmadı pişikte memnun kaldım ..3 numara aldım bide..

ben de prima 3 numara kullanıyorum şimdilik memnunum..bi de bişey soracam siz günde kac kez bez deiştiriyorsunuz yani kakasını yapmadıgında küçüğünü yaptıgında... ben bez iice ıslananakadar bekliyorum o da 5 6 saati buluyor acaba zararı olurmu..ama büyük yaptıysa hemen deiştiriyorum

anaaam ben cok mu bekletiyorum ki aybike????
buarada alya dua yı cok beğeni olusum sanırım bu yaz kıs bakmaya gelecez size:))))

yaza kadar başı boş durur mu sence bu cadı baksana talip olan olana
neyseki emzirdimde kurtardım :)
beze gelince kız diye çok hassas davranıyorum kuşum yaa zaten durmuyoda işediği gibi çıkıcak o bez

kızlar siz kaç numara hangi marka kullanıyosunuz? bide prima diğerlerine göre pahalı biraz molfix kullananlar memnunmusunuz alıp denemek istiyorum ama pişik yaparmı tereddüt ediyorum[/QUOTE]

ben molfix kullanıyorum cancazım 3 numara gayette memnunum pişik filan yapmadı kızıma kakasını biraz fazla yaparsa beline doğru taşıyo ama bence bu tüm bezlerde olur:ecrin_bebek:

benim sütüm az oluyor aksamlari hazir mama veriyorum ama almiyor benimki ac ac duruyor garibim. oldugu kadarini emsin diye bende meme veriyorum. öyle olani emiyor zar zor dakka basi istiyor tabi doymayinca. ya niye almiyor acaba mamayi begenmiyor. napcam ben. sütüm artsin diyede bol bol yiyorum ficiya dönücem yakinda. kilolu degilim ama bu gidisle fici olurum heralde.

sütü artıran tek şey sıvı diye düşünüyorum. ilk söylediklerinde saçma gelmişti fakat sonra diyet yapmaya başladım. günde 3 litreye yakın su içiyorum ve bir litrede süt. şükür ki bugüne kadar hiç mama vermedim ve sütüm yetiyor. kilosu ise oldukça iyi, hatta doktoru mamasız bu kadar kilo almasına hayret ediyor. ve en önemlisi sütünün olduğuna inanmak. bazı geceler uyumadan sabah kızım için sütüm çok olacak diye düşünüyorum, inanarak. ve o sabah uyandığımda gögüslerim patlayacak gibi dolu oluyor. dene istersen... :)

arkadaşlar uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum ama yazmaya fırsatım olmuyor. bu akşam biraz rahatım yazmak istedim. kuzucuklarınızı televizyona baktırmayın. televizyon çocuklarda konuşma güçlüğü yaratıyor. benim kızım da sürekli bakmak istiyor fakat ters çeviriyorum. bu konuda yapılan araştırmaların hepsinde aynı sonuç çıkıyormuş. televizyon izleyen çocuklar daha geç konuşmaya başlıyorlar.

amazoncum o zaman zor biraz benimki biberon tutyor ama hiç bir emziği almıyordu

napalıma rtıkın yağmurcum zorlamıcam daha fazla.

ya kıslar benim sıpa acaip tv izliyor sakıncalımı acaba????

tv izletmemek lazım henüz görme duyuları tam oluşmadı bizim gördüğümüz şekilde algılamıyorlar renkleri ve görüntüleri. ve görüntü çok hızlı aktıgından zararlı diyor doktorlar. izlettirmiyorum ben.

ya ben izliyorum kucagımda oda izliyor....hiiiiç sesi solugu cıkmıyor izlerken:))))) bide bişey soracam benimki süürekli telaslı sanki eli ayagı hiç durmuyor hızlı hızlı nefes alp vereiyor biyere yetişecekmiş gibi sizinki de ölemi???
aynen benimki de öyle seleduşçum.

ben prima kullanıyom 3 numara pişik yaptı siz hangisini kullanıyosunuz

her alt değiştirdiğinde poposunu silip kurulayıp pişik kremini mutlaka sür selduşçum.o zaman olmaz bişey.

prima kullanıyorum 3 numara 2gündür sızıyor bence küçük gelmeye başladı
bi ara huggies kullanmıştım en çok onu beğendim bu bitsin huggies in 4 ünü alıcam

ben de prima kullanıyodum ama her kaka yaptıgında sırtından taşıyodu kıyafetler batıyodu. huggies aldım cok memnunum hiçbir şekilde sızmıyor sırtında esnek bant oldugu için güzel kavrıyor. bi de istediği kadar çişini yapsın yüzeyi daima kuru. memnunum hugiesten ben de..

ben de prima 3 numara kullanıyorum şimdilik memnunum..bi de bişey soracam siz günde kac kez bez deiştiriyorsunuz yani kakasını yapmadıgında küçüğünü yaptıgında... ben bez iice ıslananakadar bekliyorum o da 5 6 saati buluyor acaba zararı olurmu..ama büyük yaptıysa hemen deiştiriyorum
4 saatte bir değiştiriyorums elduşcum. kaka yaptıysa hemen alıyorum.

Bende molfix kullanıyorum 3 numara biraz büyük geliyor sanırım yeni geçtim 2 bumara küçük buda daha büyük geldi nedense farklı 2 no sarı bu mavi bel bantı cart surdu var ondan heralde 2nin yok ama ben memnunum pişiğimiz yok ayrıca daha şimdiden pişik olursa yandık ek gıdaya geçince ne olur popişler... Bende 2 saat yada 3 saatte bir değiştiriyorum ancak uykudaysa değiştirmiyorum iki uyku arası uyanmadan emdiyse oda en fazla 4.5 saat uyurken bakıyorum kaka varsa yaptığını anlarsam hemencikk değiştiriyorum

ben dora doğduğundn beri huggies kullanıyorum gayettten memnunum

anıl kıss bu arada dün bütün gece dora tek bir kere 3 te kalktı vee bide 7 de kalktık meğer ağzı boş kalsın istemiyomuşşş gece bi ara kalktım baktımm çekiştiriyo emziği ama bi yandan da uyuyoo süperr yaa çok teşekkür ederim canım benimm sağol yaa ...

bende evy baby ve canbebe ıkısındende memnunum...boynum daha fena tutulmuş anam napcam ben çocuk emerken bakamıyorum aşağı doğru..dün gezdık soğuğu yedim felç oluyorum galiba :)

X