2009 Ekim Anneleri

ahh naloş ahh hiç uymuyo hemde günü günüüne

doranın emziği geldi naloş teyzesii vee onla mısıl mışıl uyuyoo maşallah diyimdee dinlendim biraz valla yaaa amann anıl allah razım olsun rahat ettim valla

saygınım neden ağlıyuoki bi sıkıntımız mı var acaba bi duş yaptırsan rahatlamaz mı ki???

buketcim göğsünden üstüne süt damlat tadını alsın o zman öğürmez ben ilk doğduğundaa öle vermiştimm belkide ondan tutuyooo

benımkı de tutmuyo kocaman bunun ucu ayoll.
süt damlatmak iyi fikir gizoşş:) çakal seniiii..:)
benımkı ne biberon ne emzik hiçbirini tutmuyo. uğraşmıcam artık napim. kaşıkla veriyorum ıhlamuru falan.

ya kıslar benim sıpa acaip tv izliyor sakıncalımı acaba????

benim bebikte kafası çeviriyo sürekli tv ye bende bilmiyorum zararlımı baktırmıyorum genelde ama

ya ben izliyorum kucagımda oda izliyor....hiiiiç sesi solugu cıkmıyor izlerken:))))) bide bişey soracam benimki süürekli telaslı sanki eli ayagı hiç durmuyor hızlı hızlı nefes alp vereiyor biyere yetişecekmiş gibi sizinki de ölemi???

amann sakıncalı herşeyı sevıyo veletler elınde sonunda izlıcekler rahat olun...reklam delisi olcaklarr

evt cnm benimde öyle telaşlı gibi yapıyo çoğu zaman sakin olduğu zamandlarda oluyo ama genelde huzursuzsa gazını çıkarcakken falan acıktığında ağlarken öyle birde bazen konuşurken

demi ama seyma nasılsa izleyrcekler....kucagımda tv izliordu bende nete gireyim o ara dedim ama kustu cok sükür ki bilgisayara gelmediiiii:)))))

evt cnm benimde öyle telaşlı gibi yapıyo çoğu zaman sakin olduğu zamandlarda oluyo ama genelde huzursuzsa gazını çıkarcakken falan acıktığında ağlarken öyle birde bazen konuşurken

beninkinde hep bi telas nlamdım gitti el ayak hiç durmuyor ii kilo alıyor bu kadar harekete CADIARZU

benimkide öyle canim hiiperaktif gibi bi hali var. heyecan yapiyo sanki hizli hizli nefes aliyo cirpiniyo. Bende nedenine pek anlam veremedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…