2009 Ekim Anneleri

zuzum ben milupadan çok memnunum ikinci kutuya geçtim bence milupa ama humana hakkında bi bilgim yok tatlıımm

bakkal neden satmak istememiş kıss merak ettim

ayy yarın dora aşı olacak yaaa kıslarr acaba ateş yapar mıki ne yapsamki acaba

bizimki aşılarını oldu .rota virüsü aşısıda oldu.ateş ve huysuzluk yoktu.ama yapılmadan 1 dk önce calpol vermiştim.doktoru gerek yok dedi.Fakat ana sağlıkta aşılarını yaptırmadım.ana sağlıkta aşı yapılınca ateş oluyor diye biliyorum Ana sağlıktaki hemşireler yarım saat önce fitil yap.ve 3 gün yıkayamasın diye yıka demiştiDoktorumuz ise hemen yıkayabilirsin dedi

evt aybik gelince alırsın canım bol bol :))
aybikk ptt de ki adamda öyle dedi :)) astarı boyunu geçti :))

canımm ptt parasını ödemedin demii çok yük olmasaydık sana yaaa üzülürüm valla çook bana milyonlukçu güldüyaa sana da pttci güldü demi :))ü

anıl kızz ticaretine mi başlasan acaba :))

GEL GEL HANIM GELL BAL EMZıKLERıM VARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR BEBELERE EMZıK BEBELERE EMZıK VARRRRR HELL ANNELER GELıNN ....

:)) evt gizemcim ticarete başlıyorum isteyen varsa göndereyim :p ama tanesi 5 tl den bunlar değerli delikafadulden gell gell emzikçiii
ödedim canım yük olmadınız dora mıza ufak hediye bayağa ufak :)

bende aldım fatoş emzik bulmuş sonunda eşim :)))

gizoşşş gondericektim sana ama anıl gonderiyormuşş fazla fazla aldırdım kocişee

biz wee emzik aldık hiç araştırmadan.neden özellikle bu emziği kullanıyorsunuz? Faydalı bir nesneyse bende bulmaya çalışim :)

amann naloşum varyaa izmirde nerde var bilmiyom şu anılın gönderdiğini denicez bakalımm inş. tutarrr emziği seviyo ama başında tutulmak istiyoo oda benim işime gelmiyoo çünkü ou oyalamayacaksa ney,nee ben ona bunu veriyorum öle değilmi tatlımm saygınım napıyoo tontişimm kardeşi aşı oldu bugünn anca yattıı baya bi huysuzuzzz

benim kız nukun emzini emiyo:ecrin_bebek: ama öle anlattınızki bi tanede ben fatoş emzik bulursam alacam, canımız çekti yaaa amma methettiniz:ecrin_bebek:

amann naloşum varyaa izmirde nerde var bilmiyom şu anılın gönderdiğini denicez bakalımm inş. tutarrr emziği seviyo ama başında tutulmak istiyoo oda benim işime gelmiyoo çünkü ou oyalamayacaksa ney,nee ben ona bunu veriyorum öle değilmi tatlımm saygınım napıyoo tontişimm kardeşi aşı oldu bugünn anca yattıı baya bi huysuzuzzz

kurban olurum canım benim kıyamam ben dora kuzuma agrı kesici felan verdinmi gizosum
saygınım uyuttum canım yemegide anca bu saatte yedimm pc acık kaldı :)) cvp bile yazamadım sana
ben genede gonderim sana fatoş emzigimizi :)) doramıza aldık biz onu
kociş toptancıdan almıs adam kac koli lazım die sormuş :)))
cabukmu eskiyor bu emzikler simdiii alması bişi degilde bulması zorr

çok geçmiş olsun canım yaa, allah şifa versin meleğine canım.. :ecrin_bebek:

benimki de yapıyo canım. eldiven takıyorum eline emmesin diye. mikrop falan kapar diye korkuyom..

ben veriyodum da artık vermiyorum. ıhlamur veriyorum o da çok rahatlatıyor zuzucumm. her gün yarım fincan ıhlamur veriyorum. yarım kesme şeker, 3-4 damla da limon damlatıyorum şapur şubur içiyor. sinmdirimine de iyi geliyor. ıhlamurun vücut direncini artırıcı özelliği var. bu açıdan da korur kuzumu kanımca.

kaşıkla ver bebeem ben öle yapıyom..

hay şu fatoş emziğpee ya nerden bulcam ya. du bakim çıkayımd a eczaneleri turlayayım bakem vardır elbet birinde.

ben yaptıcam yafrum. başlamışken bitirelim kız vurulduk o kadar bi işe yarasın bari yafrum.

Amazoncum 1 yaşından önce hiç bi şekilde tuz ve şekeri doktorlar önermiyrlar diye biliyrm.

kurban olurum canım benim kıyamam ben dora kuzuma agrı kesici felan verdinmi gizosum
saygınım uyuttum canım yemegide anca bu saatte yedimm pc acık kaldı :)) cvp bile yazamadım sana
ben genede gonderim sana fatoş emzigimizi :)) doramıza aldık biz onu
kociş toptancıdan almıs adam kac koli lazım die sormuş :)))
cabukmu eskiyor bu emzikler simdiii alması bişi degilde bulması zorr

işte nettede naloşumm koliyle satılıyo ondan zatenn anıla rica ettim sağolsun göndermişş sende düşünmüş oğluşuu almışınn aybikenin anlattığından ben çabuk eskidiğini düşünüyomm ama genede bilmiyorumm ne aemzikmiş ama şaka gibi hele o milyonlukçunun suratıma sırıtmasını unutamıyorumm anlamadımm hanım efendi ne istedinizz bakkal emziği ee o bakkallarda olur başta kendiniz deddiniz bbakkal emziği diye deyip gülmez mii kötükedihüso bulamıyoz işte ne dalga geçiyonn laelaelaelaelae
sen gülersenn gül enim oğluşumun bi ton teyzesi var bak göndercekler işte hıhhhhhhhh

:lepi: :lepi: :lepi:

işte nettede naloşumm koliyle satılıyo ondan zatenn anıla rica ettim sağolsun göndermişş sende düşünmüş oğluşuu almışınn aybikenin anlattığından ben çabuk eskidiğini düşünüyomm ama genede bilmiyorumm ne aemzikmiş ama şaka gibi hele o milyonlukçunun suratıma sırıtmasını unutamıyorumm anlamadımm hanım efendi ne istedinizz bakkal emziği ee o bakkallarda olur başta kendiniz deddiniz bbakkal emziği diye deyip gülmez mii kötükedihüso bulamıyoz işte ne dalga geçiyonn laelaelaelaelae
sen gülersenn gül enim oğluşumun bi ton teyzesi var bak göndercekler işte hıhhhhhhhh

:)))))))))))
kocişin sordugu yerlerde kimse o emzigin yuzune bakmıyor demişler en sonunda bir tanesi toptancısına yonlendirmiş halbuki bilmiyorlar fatoş emzik sitede meshur oldukaydirigubbakcemile3
anacım ne emzikmiş

seymacımm gecniş olsunn

naloş anneme anlattımda valla dedi onu eğer yardımsız emerse çok gülerim dedii pahallı emzikler bi kenara ben milyonlukla yetinirim diye çok gülcem dedi al dedim benden de okadar :))

harbiden ne emzikmiş yaaa ...

günaydın kızalr valla meşhur yaptım herkez bu emziği konuşuyor delikafadulden
kalemiti emzik bulmuşsun fatoş tuttumu senin bebik aybikle benim bebik desteksiz tuttu darısı başınıza vallahi çok işe yaradı en azından biraz duruyor kendi kendine yada uyuması kolaylaştı
bugün sadece kiraz emzikmi emiyo diye deedim wee ni kirazını aldım şuan ağzında uyuyor bakalım buna alışınca tutmaya bailadı diğer emzikleri ama yine de ağzından kayıyor olmassa chicco nun kiraz uçlusunu alcam kiraz uç daha kolay tutuyo galiba

ben veriyodum da artık vermiyorum. ıhlamur veriyorum o da çok rahatlatıyor zuzucumm. her gün yarım fincan ıhlamur veriyorum. yarım kesme şeker, 3-4 damla da limon damlatıyorum şapur şubur içiyor. sinmdirimine de iyi geliyor. ıhlamurun vücut direncini artırıcı özelliği var. bu açıdan da korur kuzumu kanımca.

hay şu fatoş emziğpee ya nerden bulcam ya. du bakim çıkayımd a eczaneleri turlayayım bakem vardır elbet birinde.

.

çok matah bişiy diil cücüm..kızım almıo artık tenezzül etmio:)))

ewet aynen bizde gazlı ve kusmuklu :ecrin_bebek:
kızlar benim kızımın cildi çok kuru vucudu pul pul dökülüyor yağlıyorum losyon sürüyorum ama hiç fayda etmiyor ne yapabilirim ki acaba başka
benimde ööle yüü..hele banyodan soora..bişiy sürme dedi dr tüylenme yaparmış

X