2009 Ekim Anneleri

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
aynene doktordan geldik..sükür iyiymiş kuzum ama burnu için damla verdi bi de pipisinde kızarıklık vardı krem verdi..
kusmuk ve gaz bizde de cok var zuzum hergün kac kere kıyafet değişiyoruz bi bilsen

gaz yüzündenmiş kusmalar canım...

Benımkı uyuyor bugÜn cok sÜkĞr
rahatım bıraz sanırım yoruldu yollarda:)

nesse ben kactım kıslar artık kimsecikler girmiyor herkes bebişiyle ugrasıyor sanırım eskide kaldı koyu muhabbetler:))))))

lalcim demişsinya su bile verince gazı çıkarmak lazım diye, bebeişlerimiz kaç aylık olduktan sonra gaz çıkarmıcaz artık:kedi: yahu benim gazım çıkıyo kızınki çıkmıyo fenalık geldi bu gaz olayından banaakannehir

lalcim demişsinya su bile verince gazı çıkarmak lazım diye, bebeişlerimiz kaç aylık olduktan sonra gaz çıkarmıcaz artık:kedi: yahu benim gazım çıkıyo kızınki çıkmıyo fenalık geldi bu gaz olayından banaakannehir

:roflol: :roflol: al benden de o kadar... o ıkınırken bi bakıyom psikolojik olarak ben ıkınıyom kaydirigubbakcemile3 anaaam çıksın şu gazlar artıkın yahuuu yasakkelime

iyi olmaya çalışıyoruz cnm. yavruş biraz yıpranıyo zuzucum geçenlerde özel durumdan dolayı(dudak damak yarığı) işitme testi yapıldı. orta kulakda basınç varmış bide su toplanması oluyo beta testi diye bi üst testi istediler. onu yaptırdık ondada damardan ilala uyuttular 2 saat sürdü baya yıprandı yavrum aç kaldı ogün baya üzüldüm sonuçlarıda çıktı.hafif işitme kaybı görülmüş ameliyatlardan sonra tekrar yapılması gerekiyomuş. gerekilirse tüp takıcaklar kulaklarındaki suyu almak için...anlayacağın zor günler geçiriyoruz ailece 3 aylıkken ilk ameliyatımızı olucaz.
senin prensesin nasıl cnm.

çok geçmiş olsun canım yaa, allah şifa versin meleğine canım.. :ecrin_bebek:

kızlar yaklaşık 1 haftadır kızım elini yumruk yapıp (gerçi elleri hep yumuk) dondurma yalar gibi cok cok yalıyo, ilk zamanlar bu durum hoşuma giderdi acıktığında falan yapıyodu ama alışkanlık haline getirdi sürekli yapıyo artık, sizinkilerdede varmı böle bişey???

benimki de yapıyo canım. eldiven takıyorum eline emmesin diye. mikrop falan kapar diye korkuyom..

elamın anası benim kuzum da yapıo aynını..musyass abla oldu senin kızın ama erken gibi diş için sankim..gerçi bu uzun bi süreçmiş başlamış ta olabilir tabi..
kızıma bi haller oldu..1 ay öncesine döndük..çığlık çığlığa ağlamalar sakinleştirememeler..aşırı sancısı war sanırım..uyutamıyorum..durduramıyorum..bütün gün kucağımda gezdim yapmadığım şebeklik kalmadı sussun diye..şimdide babası geziyo ewin içinde..yrn milupanın rezenesini aldırıp deniycem inşallah işe yarar..ne kadar wermem gerek..bi bitse şu sancılar...

ben veriyodum da artık vermiyorum. ıhlamur veriyorum o da çok rahatlatıyor zuzucumm. her gün yarım fincan ıhlamur veriyorum. yarım kesme şeker, 3-4 damla da limon damlatıyorum şapur şubur içiyor. sinmdirimine de iyi geliyor. ıhlamurun vücut direncini artırıcı özelliği var. bu açıdan da korur kuzumu kanımca.

şuu devit-3 ün akmayan şişeşinden nefrettt ediyorum:kızgın:
o damlayana kadar kız azını kapatıyo ağlıyo, dudaklarına akıyo...
sizde zorlanıyomusunuz yahu? niye diğer damlalar gibi sıkılmıyosa sanki:1closedeyes:
kaşıkla ver bebeem ben öle yapıyom..

amanınn tee kaç saat önce yazılmış ensonn..eyy ahalii silkinin de kendinize gelinn:))) özledim ayhh toplaşın artık yeter:))

wee günün süprüzüüü..kocim fatoş emzik bulmuş:) bakkal satmamak için epey direnmiş ama almış kocim..hemen emdi cok cokk da, düşüyo ağzından..yine başında durup attıkça wermek gerekçek anlaşılan..

bide rezeneciler milupa mı humanamı..hangisini alıym bebişim için???

hay şu fatoş emziğpee ya nerden bulcam ya. du bakim çıkayımd a eczaneleri turlayayım bakem vardır elbet birinde.

kızlarr yaa gebelik kısmında görünce aklıma geldi unutmuştumfisfisfis
biz hamişken tetenos aşısı vurdurmuştukya hani 2 doz vurunmuştuk 3. doz 6 ay sonraydı bizim oda bu ayın sonunda vurdursammı bilemedim, nasılsa yavruşlara kavuştuk o acıyı çekmesemmi acaba diyorumCADIARZU
siz yaptırcakmısınız, toplam 5 dozdu bunu yaptırırsakta 2 tane daha varkafamçokkarıştı

ben yaptıcam yafrum. başlamışken bitirelim kız vurulduk o kadar bi işe yarasın bari yafrum.

amazoncum eczanede bulamazsın fatoşu bakkalarda ancak belki kırtasiye tuhafiye fln
ben yarın aşşadaki tuhafiyeye sorucam bakalım ayda bi değiştirmek lazım 2 haftamız kaldı zaten tipi kaydı emziğin..

ewet aynen bizde gazlı ve kusmuklu :ecrin_bebek:
kızlar benim kızımın cildi çok kuru vucudu pul pul dökülüyor yağlıyorum losyon sürüyorum ama hiç fayda etmiyor ne yapabilirim ki acaba başka

Son düzenleme:
amazoncum eczanelerde bulamazsın :))
aybik bende değiştirdim delikafadulden emziği ammekten ağzı burnu kaydı arada avent vermeye çalışıyorum yok anam 2 dk tutuyo sonra cupp atıyoo :))
fatoş meşhur oldu alya tuttu bora tuttu zuzunun bebği tuttu sıra dora da hadi gizemcim darısı başına emzikler yolda geliyo :))) bugün ptt çalışanıda güldü yani tarihe geçtik fatoş emzik gönderen :)) adam dedi rizeye çay gönderenide gördüm delikafadulden
gizemcim geçmiş olsun yeni okudum neden huysuzlandı ki acaba ayın 16 da bizde olucaz :KK43:

şuu devit-3 ün akmayan şişeşinden nefrettt ediyorum:kızgın:
o damlayana kadar kız azını kapatıyo ağlıyo, dudaklarına akıyo...
sizde zorlanıyomusunuz yahu? niye diğer damlalar gibi sıkılmıyosa sanki:1closedeyes:

Ben çay kaşığı ile veriyorum. Kolay oluyor

canım bakkalara baktın mı aybik 1 milyoncularıda araştır :)) sor :))
gizeme gönderdim APS ile delikafadulden bugün yola çıkmıştır

X