2009 Ekim Anneleri

Çok geçmiş olsun canım, umarım sorunsuz atlatırsın :Saruboceq:

Canım çok geçmiş olsun..Allah dermansız dert vermesin..Beterinden korusun..

nurefsan çok geçmiş olsun canım... inşallah en kısa zamanda toparlarsın :Saruboceq:

hepizinecok tesekkur ederim arkdaslar sagolun..aman kizlar sagliginizin kiymetinizi bilin kendinize cok iyi bakin ..

çok geçmiş olsun nurefşan.

(( çokk geçmiş olsun canımmm..inşallah enkısa zamanda toparlanırsınn...

nurefsancımm çook geçmiş olsun tatlımm

Çok geçmiş olsun canım, umarım sorunsuz atlatırsın :Saruboceq:

Canım çok geçmiş olsun..Allah dermansız dert vermesin..Beterinden korusun..

ayy ekimm topiği nerde eski sohbetler demii bu bebişler bizde hal bırakmadı sohbet edecek ,aman sağlıkları yerinde olsunda arada bir görüşelim öle değil mi :uhm:

işte dunku buluşmamızdan kareler..daha resım çok aybık başka topıce eklıcek ben dayanmdım...
soldan arda,kayra eren,alya dua,yusuf bora

ve anneler seydahancer,yağmurcan,alyaduanınannesi,şeyma

bayıldım fotolara:))) özellikle ilk resim süper...hepinize maşallahhhh

kızlar biz bugün hastaneye gittik. daha önceki kalça usg mizde 5 derecelik bi açı farkı vardı 1 ay sonra tekrar çektirmemiz gerekiyodu... bugün çekilen usg de farkın kapandığını öğrendik çok sevindim....

bahair canım çok sevindim inş. bizim usg mizde güzel çıkar bizde 3.ayın sonunda çektireceğiz .

işte dunku buluşmamızdan kareler..daha resım çok aybık başka topıce eklıcek ben dayanmdım...
soldan arda,kayra eren,alya dua,yusuf bora

ve anneler seydahancer,yağmurcan,alyaduanınannesi,şeyma

süpersiniz tek kelime maşallah 41kere bebeklere ve sizlere kısllarrrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar hepinize ve meleklerinize kocccaamaaan maşallah

bahairim sevindim Nil'imizin iyi olmasına canım opuyorumnanaktan

pembecim inşallah senin bebişinki de düzgün çıkar :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…