2009 Ekim Anneleri

evett evet özellikle 1 haftadır uyanık olduğunda ağlıyor sıkınıyor hiç durmuyo kucakta ordan oraya 5 dk kendi kendine durmuyor bende üzülüyorum bişeymi var diye

birde benim bebek hala uykusunda sesler çıkarıyo ıkınma sıkınma ehhh uhh ama sürekli 5 dk 10 dk da bir gazdan mı acaba böyle olan var mı deliksiz uyuyamıyor kendini sıkmaktan

bizimde aynı canım :S

Kuzum sürekli ıkınıyo ağlıyo uykusunda
uyumadan mide gazını çıkarıyo genelde ama kaka yapamıo kolay sanırsam ondan bizimki benneyaptımki

hepsi aynı ( benimkide kak ypamdığı için oluyor hoş bazen tırt tırtt çıakrdığı9 halde yine sıkınıyo anlamadım gitti acaba huyda edinmiş olabilirmi ((( çok canları yanıyoo çok

benimkide sürekli ıkınma halinde her gören kaka yapıo dio ama yapmıo hep ıkınıo 3 günde bir kakayapıo ama geçen 4e sarktı bende müdahele ettim hemen şırıngayla z.yağı saldım 3-4 saat sonra kakasını yaptı ama biraz yeşilimsi yaptı neden acaba

bulcukçum normal kaynatılmamış z. yağımı sıktın. benim bildiğim kaynatılmayan z.yağı bebeğe zarar verebilir çünkü içinde ne kadar olsa asit var ve pişiğe neden olabilir...

bana doktorun soyledigi kaka yapamama durumunda yaklasik 1 cay kasigi hakiki zeytinyagi icir dedi.hergun icse bile hic bi zarari yokmus.bende 2 kere vermistim.kakasini yapmisti

allah kuzulara şifa, anne babalarına sabır versin.. bir an önce sağlıkla yuvalarına kavuşsunlar inşallah..:Saruboceq:

kızlar benim bebeğim de 1. ayın ortalarındayken devamlı ağlıyordu. bir tek uykuda susuyordu. ben çevreyi algılıyor psikolojik diye düşünmüştüm, 2 hafta sonra falan da geçmişti. belki böyle birşeydir ne bileyim aklıma başka birşey gelmiyor.

kızlar ben çok kötü nezle oldum burnum akıyor ve çoook halsizim :sinifsinif: doktor umca diye damla verdi bana bakalım inşallah iyi gelirde bebeğimide hasta etmem... sürekli meyve suları bitki çayları içiyorum

geçmiş olsun cnmm bebişini öpmee :)) birşey olmaz emzirmeye devam :))

bizde bugün buluşma yaptık resimleri eklememeiş kızlar bende bi hevesle ablamdan pc yi aldım ama yok demek bebelerden fırsat bulamadılar :)))))))

çok güzell geçtii bebiklerleee

arzucum geçmiş olsun dadlumm

ohh istanbul gene buluşmuşş maşallah yaww anamm bu izmirlilerde iş yokk bi buluşamıyoz kaç kişiyizz..

selam kizlar..
umarim hersey yolundadir ben malesef bayrami hastanede gecirmek zorunda kaldim.ara ara migdem siddetli sekilde agriyordu gecen hafta carsamba gunu sirtimda agriyinca ev doktoru hastaneye sevketti ve birkac inceleme sonucu safra kesemde bir avuc bilye kadar tas oldugu ve bu taslardan birinin pankreas yolunu tikamasi sonucu pankreasimin iltihaplandigini ogrendim ve hemen hastaneye alindim ..pankreas vucutta en son iltihaplanmasi gereken organmis biraz ciddi bi rahatsizlik geciriyorum..kizimda yanimda benimleydi cok sukur bi sorun olmadi..simdi yagsiz yiyecekler yiyerek perhiz yapiyorum..birkac ay sonrada safra kesemi alacaklar hayirlisi olsun Allah daha beterinden korusun insaallah ...
kendinize cok iyi bakin...

nurefancım çok çok geçmiş olsun cnm Rabbim beterinden korusun deiğin gibi bunada şükür bebişi öptk

(( çokk geçmiş olsun canımmm..inşallah enkısa zamanda toparlanırsınn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…