2009 Ekim Anneleri

ay yerim ben bu minnoslari. yaw nasil tutturdunuz emzikleri benimki tutmuokafamçokkarıştı
bide dun asiri pinpirikliligimden kizi dr ye goturdum.kadinda ole dedi zaten biraz sakin ol die kaydirigubbakcemile3 sadece anne sutu veriorum mamayi vermeyi denedim ama almio bizim kiz :gitme: bu ayda 650 gr almis.gecen ay 610 almisti.doktora cok az almis dedim hayir gayet iyi dedi ama bana hala az gelio

baharcım gözünaydın canım.......
kızlar sizlerde bebişlerde çok güzelsiniz maşallah hepinizeee.....
buketcim benim oğluşda almıo emzikkk(((

çok sevindim canımcım maşallah

kızlar bakkal emzığı deneyın aybıkle anılın bebeklerı onları tutmuş..

o nasıl oluyo kızz ben de alayım. 3 tane emzik aldım hiçbirini tutmayoo

gazı olunca almıo emziği..nadiren alıyo ama emmiyo çok..bide elinle tutcaksın sürekli patt çıkıweriyo ağzından...

ben de gg den aldım ama 19 ve kargo parası verdim. kargoda 6 liramı neydi?
Merhabalar bahair ve alyaduaninannesi,
Baby sling ile ligili arama yaparken size rastladım. Merak ettiğim birkaç şeyi size sormak istiyorum.
Gitti gidiyorda birkaç farklı marka var, sizlerinki hangisi ve resimlerdeki gibi duruyor mu?
Orjinal etiketli olduğu yazıyor, gerçekten öyle mi geldi?
İstediğiniz rengi seçme şansınız var mı?
Ben Gap ve mothercare arasında kaldım.
Aslında premaxx'ın bebek taşıyıcısını almayı planlıyordum ama fiyat farkı çok fazla olunca slinge yöneldim.

kızlar maşallah hepinize bebişlerinizde çok tatlı olmuşlar...
nurefsancım canım çok geçmiş olsun allahım beterini vermesin...

kızlar şeymanın dediği gibi benim bebek avent nuk tutmadı hemde hiç annem söyledi bakkal emziği cuk diye tuttu buluşmaya giderken yedek almıştım yeni :)) alya da tutmuyordu hemen kaynatıp verdik oda cukcuk akşama kadar ağzındaydı :)) deneyin derimmm zaten şekil A da göründüğü gibi alya'yla bora' ya bakarsanız ağızlarına görürsünüz :))))))))))))))

bizimki nuk'un emziğini alıyor ama canı istemedi böğğğhh deyip atıyor ağzından :)) sırnaşık şey

yaa sekercim benimki emiyo ama elimi cektiğimi anladığı vakşt atıyoo başımda dur benim diyoo şu bakkal emziği neyse onu alayımm belki bunlar ağır geliyodurr :))bu kaliteliyi değildeonu emerse yardımsızz çok gülerim valla ...

benimki de nuk emiyor hele gazı varken hırsını tamammen ondan cıkarıyor...agzından alabilene ask olsun....

ahh seldaacım ahh sen tutmuyorsun değilmii desteksiz emiyorr ya neolur benimkide emsee :gitme:

yok kuzum ne tutması benimki onu vermeyince elini emiyor.....

elini benimkide emiyorr kendilieri aç bir kuzu olduğu için ağzı hiç boş kalmayacak....:))

Kızlar Tuna da tutmuyordu emziği bende avent'in emziğini aldım, bi arkadaşım tavsiye etmişti, işe yaradı onu tutuyor gizemcim bi dene istersen...
Bu arada bişey sorucam nerdeyse 2.5 ay oldu doğum yapalı ama benim hala kanamam oluyor arada bir, böyle bir sıkıntısı olan var mı? :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…