2009 Ekim Anneleri

canım doktora gittinmi ? eğer gitmediysen bi görün a.s

cnm benim kanamam kadar kanaması olan olömamıştır 80gün sürdü kendi kendine kesildi şükür aralık 9da 3aylık olcaz düşünnn

bakkal emzigi dediginizdende aldim nafile :sinifsinif: kiz elini emio yaa.elini agzindan cekiorum basio yaygarayi,bide ses cikario ki sapur supur.ne var bul elde.emzik tutsa rahat edecektim ama :gitme:

slm kızlar nasılsınız?

buketcım mrb sanada kımse yok sanırım. bakkal emziği nedir ayol? nuk un kini emıyo bnmkı maşallah yoksa wc ye gıdemez oluyom bazen durmuyo hiç.

ben bir türlü alıştıramadım emziğe. nuk u sevmedi avent i sevmedi. bambino nun kocaman bir emziğini almş eşim. onu tutmaya çalıştı tutamadı. bal sürüyorum o zaman tutuyor balı bitince atıyor. bir alıştırabilsem şu emziğe çok iyi olacak. sürekli söyleniyor emziksiz olunca. ağlıyor bağırıyor. ne yapsam alışmas için arkadaşlar ya da kirz modeli bir emzik mi alsam.

2 yaşından önce bal yedirmek önerilmiyor canım.ağır bir besin olduğundan sindiremez bebeğin. bal sürme emziğine. hatta tatlı hiçbirşey sürmemek lazım boş yere insülin dengesi bozulmasın bebişlerin.

canim benim bakkal emziginden anladigim yuvarlak baslikli.yani damakli deil.anne memesi gibiydi.eczaneden aldim wee nin di.ama tutmadi mafoldumben

kızlar bakkaldan aldım emziği fatoş emzik :))) valla aybikle benim bebeğimne avent ne nuk tuttu bunu tuttu işte 1 milyonculardada oluyo.. ağzına dayadım ilk önce kaydı sonra CUKCUK tuttu

haklısın canım. ama çok zorda kaldım. hiç tutmuyor emziği

kızlar kızımın saçı kepek oldu şampuanını değiştirdim sanırım ondan oldu yıkıyorum geçmiyor ne yapacağım ben mafoldumben

emzik cok işe yarıyor benim en büyük kurtarıcım:))))

kızlar kızımın saçı kepek oldu şampuanını değiştirdim sanırım ondan oldu yıkıyorum geçmiyor ne yapacağım ben mafoldumben

kepek mi konak mı? konaksa babyoil kullan banyo suyuna damlat sacını durularken ii gelıyormus. ama kepeği bilmiyorum....

kımse uğramıyor sanırım siteye herkes bebişlerle mesgul. bnmkı uyuyo da bı bakıyım dedım. hala uyku düzeni dengesız sabah 5-7 o saate kadar uyumuyor gunduz uyuyıor umarım kısa zamanda düzelir

ıNŞ. DÜZELıR TATLIM BENıMKıDE ARTIK GÜNDÜZ UYUMUYOO KOCA ADAM GıBı OTURUYO BENıMLE ne iş ne güç oturuyoz beraber :))

slm kızlaropuyorumnanaktan
benim kızım önceden banyo yaparken ağlamazdı son zamanlarda yaygarayı basıyo, yüzünü yıkarken ağzını açıyo su yutuyomafoldumben sizin bebekler nasıl yaa ağlıyolar mı? o esnada elim ayama karışıyo, nefesi kesilcek gibi oluyomafoldumben

kepek mi konak mı? konaksa babyoil kullan banyo suyuna damlat sacını durularken ii gelıyormus. ama kepeği bilmiyorum....

Yok canım konak değil çok şükür kepek oldu

benim kızım ilk banyosundan beri ağlıyor hatta ağlarken mosmor oluyor bu yüzden banyo bizim için işkence mafoldumben

elacığım neden ağlıyor ki annesi sumu sıcak geliyo acaba panik yapma tatlımm ondan da tedirgin olur bebekler diye duymuştumm

çok şükür bizim banyo problem değil yağlanmak da problem değil ama giydirmeye başladığım dakikaaa basıyorr yaygarayıı çıplak kalacakmışş beyfendi ama yok öle yağma yaz olsa valla tek badisiyle dolandırıcamm ama kış ne kadar ev sıcak olsada daha çok ufaklarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…