2009 Ekim Anneleri

Aynısı bende oldu.Antibiyotik kuruttu.Eğer bu şekilde geçmezse sıkarak boşaltılıyor.Ama daha sonra bende aynı yerde dikişte hafif açılma oldu.Şimdi krem kullanıyorum.Geçmezse bayramdan sonra tekrar dr a gideceğim.Geçmiş olsunn.

Geçmiş olsun. Aynı durumu kuzenim yaşadı. Doktoru iltihabı çekerek aldı. şimdi çok iyi maşallahı var. Korkmayın. Allah acil şifalar versin.

anılcım geçmiş olsun. bizimde geçen hafta karşımızdaki müstakil eve girdi... ben de inanılmaz tedirgin olmaya başladım 3. katta olmamıza rağmen arka taraftaki camlara parmaklık yaptırdık. zor bi psikoloji taşınmaya imkanın yoksa da alınacak önlemlerin yterli olacağına kendini inandırmalısın yoksa o tedirginlikle yaşanmaz.... kendini biraz telkin etmen gerekecek...
alanyacım sana da geçmiş olsun. bi arkadaşımında öyle olmuş ama detaylarını ve nasıl boşaltıldığını hatırlamıyorum.. bazı bünyelerde oluşabiliyomuş... vücut reaksiyon gösterebiliyomuş... bunu önlemek içinde çok di iyi dinlenmek gerekiyomuş...

CADIARZU
Geçmiş olsun. Aynı durumu kuzenim yaşadı. Doktoru iltihabı çekerek aldı. şimdi çok iyi maşallahı var. Korkmayın. Allah acil şifalar versin.

cnm sağolasın cvp rahatlattı beni ama o şişlik tamamen geçiyomu birde çekerek demişsinya oraya deliyolarmı???

cnm senin dikişdemiydi şişlik benim dikişlerde değil hemen üstünde bu arada sanada geçmiş olsun cnm rabbim acil şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir dikişindeki açıkma bide sıkarak çıkarırsa acımıyormu ben dokunamıyorum bile birde şişlik kaldımı orada son 1 soru bu gecikmiş enfeksiyonun nedeni ne bir bilgin varmı kuusura bakma bu kadar soru kaldı kafamda sıkmadım inşallah sorularımla

cnm cevap verdiğin için sağol ama benim dinlenme gibi bir şansım olmadı hastanede bile bebeğimin altını değiştirmek için kocama yardım ettim ayağa kalkmak zorunda kaldım eve gelincede hep yanlızdım o halimle kendim baktım çünkü evlat kokusu bütün agrımı unutturmuştu gelen giden misafir falan hep ayakdaydım ama şimdi acısını çekiyorum cnm çok yanıyor.

ben de aynen senin söylediğin gibi yaptım canım. herkes çok şaşırdı. doğum yaptığım ertesi günü taburcu oldum. ve hastaneden çıktığımdan beri nilime kendim bakıyorum.. ki annem yanımda kaldı ama kendimi rahata alıştırmak istemedim ev işlerinde bile yardım ettim.. ama Allaha şükür bişey olmadı.. bu durum kişiye bağlıymış benim bildiğim...ben de olmadı ama oladabilirdi...

cnm benim bebeğim sarılık oldu 7 gün toplam 5 saat uyudum ayakda duramıyodum ama bebeğimi sürekli uyandırıp emdirmem gerekiyordu daha sonra üşüttü balgam sorunu oldu ben uyursam bebeğim tıkanır balgamı nefes borusunu tıkar diye korkumdan uyuyamadım şimdide gaz sorunu var sağolsun kuzum çok huysuz sürekli gece gündüz ayakdayım ve artık çok yoruldum bazen bebeğim kucağımdayken artık vücudumdan kanım çekiliyo sanki yavaş yavaş halsizleştiğimi hissediyorum şu agrım bir geçsede bebeğimi rahat kucağıma alsam diye da ediyorum

baya badireler atlatmışsınız geöçmiş olsun canım... İnşallah en kısa zamanda herşey gönlünce olur..

Geçmiş olsn canım biz de evimize ilk taşındığımızda 3 günde iki kere hırsız girdi düşün zor oluyor evet biliyorum ama eğer taşınamazsanız kendini telkin et bol bol yoksa psikolojin bozulur sütün gider allah korusun...

Merhaba,

Benim dikişlerimde de aynı sorun oldu, benim sorunum doktorumun dediğine göre yağ nefrozu yani vucuttaki dokular yağı kabul etmeyip dikişlerdeki boşluklardan dışarı atıyor...Seninki de bu sebepten mi bilmiyorum ama bana da antibiyotik verildi ve yarayı sıktılar yağı dışarı çıkarmak için... Evet biraz canın yanıyor ama doktorum iyileşmezse yarayı yeniden açıp tekrar dikiş atmamız lazım dedi aman dedim onları tekrar yaşayacağına sık dişini yasemin ve geçti çok şükür. Umarım sen de kolay atlatırsın çok geçmiş olsun ve allah yardımcın olsun canım...

hani fotoğraflar hani bakalımmm ayy ne güzell bizde dorayla pazar günü cashmir'e yani güzeller güzeli zeynebimizi görmeye gittik :)I)

anıl geçmiş olsunnn...çok fena Allah korusun..alanya bambam size de geçmiş olsun..hç bi bilgim yok malesef nası olduuyla ilgili..
topici özledim..sizi özledim..çen çen çene çalmayı ösledimm...dahası dinlenmeyi özledim..belim çok ağrıyo..belfıtığım wardı başlıngıç aşamasında hamişşlikten önce..hamileyken azmadı belim die sewiniodum..doğumdan itibaren feci..heleki kucak delisi sıpa kuzum sayesinde daha da iflah olmam sanırsam..ne zaman yürür bu bebik :)))))
herkesin yawrucuğu iidir umarım..we de moraller...benim kuzum bol gazlı we de kusmuklu:) daha doğrusu kusma diil çıkarma deniyomuş hep yanlış sölüyorum..kusmalar bitti ekşi ekşi çıkarmalarla uğraşıyoruz..bi de burnundan geliyo bazen nefes alamıyo gibi oluyo tıkanıyo korkutuyo beni sıpam..

neyse gidim de accık iş yapim hazır babası oyalarken..bu işler hiç bitmio..daha 3 gün önce cnm çıktı onu uyutup uyutup ew temizlicem die,ne ara tozlandı heryer ya..temizlik yapmam gerenkkk...

hoşgeldin zuzum özledik valla
kızların hepsi böle demekki kucak delilerilmaz:
kayrayı görseniz maşallah Rabbim nazarlardan saklasın pek usluydu öle kucakla mucakla ilgisi yok:)
gizemcim doram hiç sallamamış zeynebi keyfim önde gelir diyo:)))

benim oğlum çok fena yaa kızcağızın ana kucağına kuruldu kalkmak bilmedi sanki çok uyurmuş gibi orda bi yattı kalkmak bilmedii yaramaz oğlannn olsun o uyurken bende zeynebimi sevdim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…