2009 Ekim Anneleri

benim doğum yaptığım hastanedeki doktorum hiç bahsetmemişti başka bir doktora gitmeye başladım o istedi bizden kalça ultrasonunu çok şükür birşey çıkmadı zaten çok basit 5 dakikalık bir iş yaptır istersen hem için rahat etmiş olur..

elifcim geçmiş olsun cnm dikkat et kendineeee

çok saol lalim benim...

günaydın kuzularzemuszemus

yaa kızlar bebeğinizi emzirirken, bebeğinin karnı guruldayan var mı? benim kızınki bayaa çok gurulduyo arada, nedenki acepCADIARZU

selam gülelrim biz aşıdak geldik kızımlşa 2bcak bir omuzdan aşı olduk kızım geldi geleli uyuyyo maşallah şuanlık sıkıntı yok 9.30dan beri uyuyo emdi kalktı yine uyudu maşallah 5kilo olmuş buarada ada

yaa kızlar bebeğinizi emzirirken, bebeğinin karnı guruldayan var mı? benim kızınki bayaa çok gurulduyo arada, nedenki acepCADIARZU

benimkinin de gurulduyo canım..ya da süt midesine inerken ses geliyo ben anlamıyorum ama bi ses var:uhm:

adaşıma 41 buçuk kere maşallah
inşallah çok ateşlenmez bebşin bu gece tetikte olman lazım sanırım değil mi:uhm:

adaşıma 41 buçuk kere maşallah
inşallah çok ateşlenmez bebşin bu gece tetikte olman lazım sanırım değil mi:uhm:

evet cnm ayagımda kontrol ediyom ateşi halsizmi die zaten gece uyuyamıyom artık uykusuz kalmaktan uyku modundan çıktım alışkanlık oldu beklerim bugece cnmmm darısı sizlere inş

evet cnm ayagımda kontrol ediyom ateşi halsizmi die zaten gece uyuyamıyom artık uykusuz kalmaktan uyku modundan çıktım alışkanlık oldu beklerim bugece cnmmm darısı sizlere inş

amin canım amin...inşallah kolay atlatırsınız...az önce videonuzu izledim..koca kız olmu seninki yaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanbi de gülümsüyo artık sana ne güzelopuyorumnanaktandoktorumuz 50 günlük olunca size gülümsemeye başlar dedi..bugün 36 günlük olduk..sabırsızlıkla bana gülümseyeceği günleri bekliyorum:hulya:

ay cnm benim az kaldı kızım aguluyo sabah uyanır uyanmaz öyle şi,rin oluyoki yüzü babasıyla ısırmamak için tutuyoz kendimizi ikimize bakıyo aradan aguuuu die bises şükürler olsun rabbime bugünleri gördük yaa allahım hayırlı evlatlar yapsın hepsini cnm sabret az kaldıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ahhhh ahhhh o gurultuları duydukça emmeden sonra kıvranarak çıkarmaya çalışacağımız gazları düşünüyorum ödüm kopuyor kaydirigubbakcemile3

gaz diyorum ben.. bizde de var ne yazık.:çok üzgünüm:

benimkinin de gurulduyo canım..ya da süt midesine inerken ses geliyo ben anlamıyorum ama bi ses var:uhm:

kaydirigubbakcemile3

yalnız değilmişiz haa:kedi:
ayy gaz demee banaa çıkarana kadar biyerlerim çatlıyo wallakafamçokkarıştı

benim oglumun karnida gurulduyor yerken bende acaba bos olan midesi doluyorda ondanmi ses cikiyor diyordum gazmiymis yani??

bence gaz.. dikkat ettim ne kadar gürültülü emerse (hem ağzından gelen şapırtıları hem mideden ve bağırsaklardan gelen sesleri kastediyorum) o kadar sancılı oluyor emme sonrası. ya arkasından sağlam bir geğirme geliyor, (ki gelirse ne ala) ya da birkaç saat sürecek, uykularımızı bölecek küçük geğirmeler. tabii bu arada kıvranıyor, uyuyamıyor ve uyutmuyor da haliyle kuzum.. bazen ''gluk'' diye gazı yuttuğunu duyuyoruz, karı koca birbirimize bakıp ''eyvah'' diyoruz valla kaydirigubbakcemile3

bir de kızlar benim kuzucuğum kakasını yapınca bir güzel uyuyor ama bazen yapamıyor ıkındıkça kusuyor.. saatler sürüyor bu seromoni.. ve genellikle geceyarısından sonra oluyor.. ne yediğinden bir şey anlıyor, ne uyuduğundan.. ben de başında tabii..kabız falan da değil. kaka bir yeşeriyor bir sararıyor.. hepsi normalmiş doktorun dediğine göre ama artık zeynep kakasını yaparken ben burnumu poposuna dayayıp kokuyu içime çekiyorum da çekiyorum.. o derece mutlu oluyorum yani.

ne olacak bu kaka sorunsalı?

elacım bizde de aynı şey oluyo. süt tarzikli gelince yetişmeye çalışıyo sonrasında da o tuhaf sesler çıkıyo... ben de gaz diye düşünüyorum sütle birlikte hava yutuyo gibi geliyo bana. nacizane fikrim tabi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…