2009 Ekim Anneleri

aynen yaa sanki etini koparıyoruz anlamadımki yaaaa nolcak böyle 1 dk bile kendi kendine oyalanmıyo ya

amazoncum mutlaka bi sorunu vardır. mesela nil üşüdüğü zamanlarda çok huysuzlanıyor... ben bunu sonradan farkettim. yada sütün yetmiyo olabilir aç kalıyo olabilir... kilo alımı falan nasıl??????

Kızlar bebişler ya açtır yada mutlaka bi yerleri ağrıyodurrrsenağlama
Sürekli memede diyosunuz,bıraktığında bakıyomusunuz geliyomu güzel süt ? boş göğsüde çekebilir bebişler CADIARZU bide emzik denedinizmi almıyolarmı ? CADIARZU

hoşbulduk şekerlerr nasıl gidiyorr taze annelikk ayy bugün şöle bi dışarı çıktık oğlanlaa aynasıl mutlu olduk nasıl ..

hoşbulduk şekerlerr nasıl gidiyorr taze annelikk ayy bugün şöle bi dışarı çıktık oğlanlaa aynasıl mutlu olduk nasıl ..

ilk defa mı çıktınız bugün? benim sürekli bi dışarı çıkasım var zaten... nille de çıkıyorum gün içinde anneme nili bırakıp tek başıma da bi çıkıp hava alıyorum... yoks darallar basıyo....

süt geliyor kilosu da iyi, çiş yapımı da iyi.. doymuyomu acaba dıye mama da vermeyı denedım onu da almıyor demek kı tok.. dr gerek yok mamaya dedi zaten..
huysuzluk yapıyor benımkı belli yani..
emziğe alıştıramadım bı alıştırsam süper olcak..

kızı arabasıyla ben de gezdırıyodum ama su 1 haftadır cok huzursuz dıy ekorkuyprum cıkarmaya yollarda rezil oluruz dıye.

ayy şekerler biz ilk defa çıktıkk aman ne sıkılmışız evde ne sıkılmışızzzzzzz ruhumuz bayılmışda haberimiz yokmuş evde oturmaktann yazık bize

moralim bozuk kızlar dün emzirdim ben yatayım dedim günde bir öğün mama verdiğimiz için baba yedirsin dedim yattım yedirmiş 10 gibi sonra 12 de emzirmeye akldırdı beni uyanmış aranıyordu bu arada eşim dedi kustu hep üzerini değiştirmiş neyse tekrar emzirdim yine kustu geceden beri her emdiğinde kusuyor uykusuda sürekli ses çıkarıyor neden böyle sıkıyo birde hergün 1 öğün mama alıyor 90 ml ve 2 gündür kaka yapamıyor normalmi ? anne sütü alan normal biliyorum ama 1 öğünde olsa mama alıyor normal mi gaz da çıakrıyo pırtt geyirme sıkına sıkına anlamadım çok kötüyüm başımda ağrıyor pff

Selamlar hepinizin bebeişleri sağlıkla sıhhatle büyüsün inşallah ben 2010 mart anne adayıyım ve hastanemi dğiştirmeyi dsüşünüyorum bana tavsiye edebileceğiniz bir hastane var mı istanbul avrupa yakası üsküdar ümraniye arasında oturuyorum şimdiden lgilenen tüm arkadaşalra sevgiler....

slm kızlar...
benim kızımda bu ara çok kusmaya başladı önlük ve mendil yetiştiremiyorum nerdeyse ((
bide hırıltılı nefes alıyor acaba solunum yollarından üşüttümü yaa ( korkuyorum çok hasta edecem diye (

benim kızım da öyle elalım. her gün küçük hanım için bir makina çalışıyor 15 tane önlük var en az yıkanıyor her gün.. ağız bezleri de ona keza.. kilo alımı iyiyse, fazlasını kusuyor dediler sağlık ocağında, ama ben perşembe günü doktorumuza bir soracağım yine.. üzülüyorum çocuğumun içi dışına çıkıyor habire :gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…