2009 Ekim Anneleri

aynen benim kızımda öyle çok gazı var sancı çekiyo yavrum geceleri uyumuyo sancıdan dolayı ememiyo
bende rezene papatya ve anasonu karıştırıp geceleri veriyorum
gündüzleri zinco ve metsili dönüşümlü veriyorum
acı elma yağıyla ayaklarına ve karnına masaj yapıyorum
muskat rendesini sütüme karıştırıp veriyorum

anıl devamlı ıkınıyor cnm kıpkırmızı oluyor kakasını yapıyor ama zor biz altını açıyoruz poposuyla oynuyoruz sonra kolay yapıyor akıntı yok göbeğimizde ama ıkınırken dışarı çıkıyor ne biliyim cnm ya zor valla biz çektirelim bakalım eko yu sana bilgi veririz geçmiş olsun cnm sizede

aynen benim kızımda öyle çok gazı var sancı çekiyo yavrum geceleri uyumuyo sancıdan dolayı ememiyo
bende rezene papatya ve anasonu karıştırıp geceleri veriyorum
gündüzleri zinco ve metsili dönüşümlü veriyorum
acı elma yağıyla ayaklarına ve karnına masaj yapıyorum
muskat rendesini sütüme karıştırıp veriyorum

metsil işe yaramadı bende zinco ve acı elma yagı da öyle.. sab iyi geldi bi tek onuda bırakacağım onu kullandım kullanalı kakayı da zor yapıyor. eger bi çözüm bulursak birbirimize haber verelim olur mu?

evt oğlum bu durumda adnan oldu sanırım delikafadulden

ADNAN A BAKIN

alyayı isteremm alya eeee ungaa vunga ingaaa

grnt0160dj.jpg

öncelikle yağmurcn geçmiş olsun.Gaz için sap ve babuline diye bir bitkisel şurup kullanıyorum Faydasını gördüm.Babuline bitki yağlarından oluştuğu için belki tuvalet problemine de yardımcı olabilir.
Bebişlerin göbekle ilğili promlemlerinde üzerine simit şeklinde mendilerinden yapılmış halka koyabilirsiniz Ben kızımda böyle yaptım faydası oldu .
Ayrıca erkek bebek anneleri bebişlerin yumurtalıkları şişmi?bizimkinde böyle bir problem var.Ana sağlık ürolojiye görünmemizi söyledi Sizde böyle bir problem varmı?

ayyy yerim ben bunu aybike kıss ver şu kızınıda ağlamasın bu çocuk bu kadrr amma kosturdun peşinden be yaww yesin teyzesi onu

of şu gaz problemi anlaşılan bütün bebişlerde var bende metsil kullanıyorum bugün acı elma yağına başladık bakalım hadi hayırlısı içim parçalanıyor sancı çekerken :gitme:

incicimm yaa elma yağına dikkat et tatlımm benim oğlanı alerji yaptıı yaa hepinizz neden ilaça başladınız anlamadım yaa ben hala sadece rezene ve papatya çayı veriyorum okadar

gizem alerjimi korkutma beni dikkat edeyim iyiki söyledin canım
bende rezene veriyorum günde 1 kaşık ama ilave metsilde veriyorum of bir geçse şu gaz sancıları

yaa belkide geçmişte görmüşsündür dorada döküntü yaptı tatlımm ondan dikkat et eğer en ufak bi kızarıklık falan görürsenn hemen yağı bırak benden tavsiyee bizimki gün içersinde 90 cc ye kadar rezene içiyo doktorumuz ilaç vermene gerek yok doğal olarak çıkarsın dedi sadece işte çaya izin varr ama rahatlatıyo baya bide içiririp yüz üstü yatırıyomm sırtına mesaj yaptınmı deymeyin keyfineee benim minnoşumunn ama gazları oldumu nasıl mutsuz oluyolar nasıl mutsuz oluyolarr kıyamammm bi gecse bu gaz problemii

gizemcim geçmiş olsun canım döküntü şeklinde yaptı demek ay kıyamam ben ona ya
aslında haklısın bende sadece rezene vereyim biraz ara vereyim ilaca senin taktiği denesem iyi olur sagol canıms opuyorumnanaktan :1hug:

yaa sekercimm gaz problemikötüü işte taktik geliştiriyoz devamlıı ne iyi gelirse onu yapıyomm kıyamam gazları geldimi bide benimki beyaz ya teni oluyo kıpkırmızı yazıkk allah bebişlerimizi korusun

bu gaz sancisi ne zaman biter yaa.illa 3 ayin bitmesi mi gerek :gitme: benim kizin uykusu hepten gitti.sabah 8 de kalkti su saat olmus toplamda 1.5 saat anca uyudu.surekli memede.haliyle sutte kalmio. ac mi die mama hazirliorum onuda almio biberonu tutmuo.ac olsa biberonu tutardi dimi :sinifsinif: surekli aglio.bugun yine kaka yapmadi offfffff

Son düzenleme:
X