2009 Ekim Anneleri

gulefsan cok guzel bilgilera.s. 3. aydan sonra gece uykuları duzeliyor demekk :))

selamlar..bızde sabahtan beri sokaklardayız temızlık vs derken anca fırsat buldum..Gülefşam meleğini allah sana bağışlasın güle güle büyüt..

:Saruboceq:
selamlar..bızde sabahtan beri sokaklardayız temızlık vs derken anca fırsat buldum..Gülefşam meleğini allah sana bağışlasın güle güle büyüt..

saol canım benim rabbim tüm melekleri annelerine bağışlasın inş

Slm hanımlarrrr,herkes iyidir umarım..
Bi kaç sorum olucak artık "tecrübe kazanan" ekim annelerine kaydirigubbakcemile3

--Gece bebişler eğer uyuyolarsa güzel uyandırıp emziriyomusunuz artık ?
--Hergün banyo yaptırıyomusnuz ?
--1 aylıkken sizden de kalça usg.si istendimi ?

Cvp veren annişlere şimdiden teşekkürlerropuyorumnanaktan

Bi kaç sorum olucak artık "tecrübe kazanan" ekim annelerine kaydirigubbakcemile3

uyumuyorkı uyandırayım
bazen hergun bazende gun aşırı banyo yapıyoz

evet bızede 24 kasıma gun verıldı usg ıcın

yardımcı olduysam ne ala canım

beyazcım bizimki kurulu saat gitti 2.5 saatte bir uyanıyor geceleri
ayrıyetten uyandırmaya gerek yok..
1gün arayla yıkanıyoruz havalar çok sıcak değil malum..
kalça usg si istendi bugün tam bir aylık olduk ama bizimki biraz gecikicez çünkü hala bursadayız,
burdaki arkadaşlar götürmüşler 2 aylıktan önce yapılmıyor denmiş buda aklımı karıştırdı paylaşayım seninle

bizimki kendi kafasina gore uyanio artik gerek kalmio uyandirmama. gun icerisinde uyumuo zaten :gitme:
kalca usg sini 2.ayda istedi dr
banyoyu da gun asiri yaptiriorus

duygularıma tercüman olmuşsun amazon.
şu an kızım fferyat figan ağlıyo mafoldumbensenağlama
annem kucağında sakinleşt,rmeye çalışıyo..
allahım nasıl bişi yaa.....
kendimi dışarı attım dayanamıyorum
mafoldumben

:teselli: yavrulara sağlık bize de sabır versin rabbim ne diyim canım yaa..

aynen canım benim de oglum oylee surekli meme agzında olsun istiyr simdi emiyorr bende bayılıyorum nasıl seker emiyorr :asigim: bide kacırmasınlar die elleride emzigin ustunde:))):ecrin_bebek:

nalancım ne marka emzik aldın da hemencik tuttu emziği kız aaa.. ben 3. emziği aldım yok anam yok tutmuyor atıyor.. çok nadir tutuyor..

gÜnaydın canlarım tam 10dklık uykuyla merhaba dıyom sızlere cumertesı gecesıde 4saat uyudum yanı ıkıgÜndÜr 4saat10dklık uykuyla aranızdayım dÜn kızım nedense sabahtan akŞama kadar agladı Özelkıle akŞa mÇok huysuzlandı masajlar karnına sıcak havlular omusda gezdırmeler kucakta sallamalar ayakta sallamalar dualar okumalar banamısın demedı yasını bıle okutmadı dÜn bana bısayfayı 3kere okuyarak bıtırdım Öyle bı,r aglamakı dersınız etınden et kesıyolar karardı morardı gÖzlerınden yaŞ geldı ılk defa sebebıde ılk defa mama verdım mecbur pazara gttm bıhaftadır evdeydım hep dolkap boŞtıu kaynanamÖ verdı mamayıo ama bılmıyom gaz Çıkardıdamı uyuttu anam sabah 5e kadar uyumadı enaz 20kere gaz Çıkardı ılaÇlarını verdım kayısı kompostosu rezene Çayı gece Çayı ıÇtı yokyok sabah uyudu 5te Şımdı uyuyo bıde oda ayagımda hala huysuz ne zaman mama versek haftada bır verıyoz bırkere dıŞları Çıkıyoz aglamasın bızyokken aÇkalıp dıe ama ogÜnÜmÜz cehennem oluyo:KK43:((

ah canım yaa aynı şeyleri biz de yaşıyoruz. hep bi ağlama durumu var neden böyle anlamadım yaa.. komposto vermen sağlıklı bişeymi musyasçım yaa .. vermesen daha iyi olur bence.. bi de karına sıcak bişeyler koymak tehlikeli bişey, koyacaksna ayaklarına koy karnına koyuma canım.

emzirmek için özellikle uyandırmıyorum canım. uyanırsa meme veriyorum..
3 günde bir yıkıyorum.
evet kalça ultrasonu istenmişti yaptırdım..

yardımcı olduysam ne ala canım

:uhm:

beyazcım bizimki kurulu saat gitti 2.5 saatte bir uyanıyor geceleri
ayrıyetten uyandırmaya gerek yok..
1gün arayla yıkanıyoruz havalar çok sıcak değil malum..
kalça usg si istendi bugün tam bir aylık olduk ama bizimki biraz gecikicez çünkü hala bursadayız,
burdaki arkadaşlar götürmüşler 2 aylıktan önce yapılmıyor denmiş buda aklımı karıştırdı paylaşayım seninle

Hmmm,benimki bazı geceler çok güzel uyuyo(genelde banyo yaptığında) 3 saati geçiyo,o zaman acaba uyandırsamıydım die düşünüyormm,kafama takılıyo.:uhm:.Bazende huysuz oluyo kendi uyanıyo sık sık:uhm: Kalça usg.si meselide benimde kafamı kurcalıyo..Kuzenim benden 12 gün önce doğum yaptı aynı hastanede..ama ondan kimse usg.filan istememiş..buda benim kafamı kurcaladı.yani acaba gerekli bişeymi yoksa hastanelerin gerek buyurduğu para tuzağı bi durummu merak içerisindeyimkafamçokkarıştı

yok bitanem gerçekten gerekli
mesela ben isviçrede doğmuşum kalça usg si hayatımı kurtarmış kalça çıkıklığım varmış erken teşhisle hemen meseleye el koymuşlar

O zaman bizde gidiyoruz 16 kasımda dr.a..
Teşekkürler tatlım cvplarn içinn opuyorumnanaktan

:teselli: yavrulara sağlık bize de sabır versin rabbim ne diyim canım yaa..

nalancım ne marka emzik aldın da hemencik tuttu emziği kız aaa.. ben 3. emziği aldım yok anam yok tutmuyor atıyor.. çok nadir tutuyor..

ah canım yaa aynı şeyleri biz de yaşıyoruz. hep bi ağlama durumu var neden böyle anlamadım yaa.. komposto vermen sağlıklı bişeymi musyasçım yaa .. vermesen daha iyi olur bence.. bi de karına sıcak bişeyler koymak tehlikeli bişey, koyacaksna ayaklarına koy karnına koyuma canım.

emzirmek için özellikle uyandırmıyorum canım. uyanırsa meme veriyorum..
3 günde bir yıkıyorum.
evet kalça ultrasonu istenmişti yaptırdım..

wee markası canım tuttuyor emzigi ama biraz sıkıntısı var :))opuyorumnanaktan

ya devamlı ağlıyo bu cocuk ya off yaa
bı tek memede susuyor hep meme
benım gibi olan varmı allahaşkına yaa

ya devamlı ağlıyo bu cocuk ya off yaa
bı tek memede susuyor hep meme
benım gibi olan varmı allahaşkına yaa

Aynı durumdayım canım, çıldırmak üzereyim. Akşamları babası geliyo da birazcık ona veriyorum. Şimdi de onun kucağında ağlıyor. Ama öyle böyle değil avazı çıktığı kadar... mafoldumben

X