2009 Ekim Anneleri

çok şükür çok iyi gidiyor annesini hiç üzmüyor prensesim bir tek gaz sorunumuz var onuda çözersek tamamdır sen nasılsın 1 aylık olmuş prenses kontrole götürdünmü doktora canım.

yarın gidiyoruz canım :)
bizim kız çok değişken kah iyi kah cadı gaz sorunu bizdede var çıldıryor gıık sesini duyuncada melek oluyor yavrum
çok zor biliyorum bize bile bazen külfet oluyor canı cıka gaz sancısı

hadi güzel haberlerle gel canım inş. ben kaçar kızım uyanmış eşim çağırıyor iyi geceler

duygularıma tercüman olmuşsun amazon.
şu an kızım fferyat figan ağlıyo mafoldumbensenağlama
annem kucağında sakinleşt,rmeye çalışıyo..
allahım nasıl bişi yaa.....
kendimi dışarı attım dayanamıyorum
mafoldumben

bende emzik kullananlardanım ne yapayım sürekli emmek istiyor kızım uyandığında ağzında meme yoksa feci ağlıyor sürekli emzirme pozisyonunda gezememki .......mecburen emzik verdim.

aynen canım benim de oglum oylee surekli meme agzında olsun istiyr simdi emiyorr bende bayılıyorum nasıl seker emiyorr :asigim: bide kacırmasınlar die elleride emzigin ustunde:))):ecrin_bebek:

Huyları değişiyor demek benimde ilk 1 hafta böyle değildi.. kızlar emzik tutmuyor çok istiyorum ama yok farklı emzikte aldım çıakrıyo itiyo çok tutturmaya çalışınca öğürüyo :) bazen 1 dk tutuyo sonra hoppp ucundan gelemyince bişey atıyor keşke alışsada da cukcuk yarım satte bir emmek istemese.. kimse mama verme diyor vicdanım el vermiyo ama verdim yine günde bir öğün dün akşam 5 de başladı emmeye abimlerdeydik arabaya bindik eve geldik 5 dk yine emmek istedim göğsümdede en az 20 dk duruyo bazen duruyo bazen cukcukluyo akşam 10 a kadar böyle devam etti normalde ağlamıyo gazı olunca sadece sıkıyo kendini tuhaf sesler çıkıyor sadece acıkınca ağlıyo dedim bekletiyim ağlar susar eşimde dedi ya bi bebek bu kadar emede doymazmı dedi bıraktık paraladı kendini tekar aldım kucağıma dayanamadım sonra malesef mama yaptım bi 60 ml kadar içti eee sonrasında 2 saat uyudu bende uyudum....... 2 saat sonrasında uyanınca emzirdim bi güzel yarım saat sonra hopp yine uyku 2 saat daha kestirdim.. sonrasını sormayın ıhhlamalarla işte saat bu...
he birde dün carfoura gittik bebek arabasına bindirdik yatırdık indirdik tentesinide sonuna kadar amann saatlerce gıklamadan gezdi hemde hiç ne kendi arabasında nede yolda babasının arabasında ordan oraya dolandık :)) oğluma bayramlık oldum koparsınız :)) kot pantolan ona göre süeter aldım ayakkabı patik birde hırka aldım nasıl minik ama millet şaşırdı nerden buldum diye delikafadulden

bugün çok mutluyum kıslarr canım kocam hafta sonu kaçamağı yaptırcek bize bi otelde yer ayırtmış söylemesi ayıptırr bu hafta sonu evlilik yıldönümümüz dee aynı zamanda 40ımızda çıkıyo :kedi:

ayy en önemlisi bu evden uzak uzak bi yerlere gidiyoruzz ohhhhhhhhhhhhhhh

gÜnaydın canlarım tam 10dklık uykuyla merhaba dıyom sızlere cumertesı gecesıde 4saat uyudum yanı ıkıgÜndÜr 4saat10dklık uykuyla aranızdayım dÜn kızım nedense sabahtan akŞama kadar agladı Özelkıle akŞa mÇok huysuzlandı masajlar karnına sıcak havlular omusda gezdırmeler kucakta sallamalar ayakta sallamalar dualar okumalar banamısın demedı yasını bıle okutmadı dÜn bana bısayfayı 3kere okuyarak bıtırdım Öyle bı,r aglamakı dersınız etınden et kesıyolar karardı morardı gÖzlerınden yaŞ geldı ılk defa sebebıde ılk defa mama verdım mecbur pazara gttm bıhaftadır evdeydım hep dolkap boŞtıu kaynanamÖ verdı mamayıo ama bılmıyom gaz Çıkardıdamı uyuttu anam sabah 5e kadar uyumadı enaz 20kere gaz Çıkardı ılaÇlarını verdım kayısı kompostosu rezene Çayı gece Çayı ıÇtı yokyok sabah uyudu 5te Şımdı uyuyo bıde oda ayagımda hala huysuz ne zaman mama versek haftada bır verıyoz bırkere dıŞları Çıkıyoz aglamasın bızyokken aÇkalıp dıe ama ogÜnÜmÜz cehennem oluyo((

saygın gazını cıkarmaya calısıyorr aglıyor teyzosu suan yavrum kıpkırmızı oluyor ne illet bişimiş yaa
doram nasıl oldu napıo annesi sizin adınıza cokkk sevindim degişiklik olcak sizin için ne guzel
gununuz guzel gecer inşşşş

yasemin gecmiş olsun canım 3 aylık oldugunda gecer inş. bizde kurtuluruzz

selam kızlar
benım tıcker sılınmış yapacak gonullu arıyorum

valla gülüm uğraştım beceremedim..kendime yapabilsem sana da yapacaktım ama olmadı:uhm:

lütfen bize yardım..nere gitti bu tickerler yahuklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…