2009 Ekim Anneleri

slm kıslar dün konrtole gitik zeyneb ada 4500 gr 55cm olmuş doktor maşallah çok iyi dedi erken dogan bebege göre durumu dedi

maşallah zeynep adaya canı mmmm

sana bişi desem inanmazsın dr kontrolu dışında adım atmıyorum dısarı bunaldımm insanın evinden midesi bulanırmı benim bulanıyo ama

maşallah zeynep adaya canı mmmm

sana bişi desem inanmazsın dr kontrolu dışında adım atmıyorum dısarı bunaldımm insanın evinden midesi bulanırmı benim bulanıyo ama

ay gizemcim öle sey olurmu sen lohusasın bütün gün bebişle ilgilenion senin bütün enerjini cekio senin 30 dk da olsa şöle bi cıkıp yürümen lazım söle cıkarsınlar seni bizler hasta değilizki doğum yaptık sadece hepsi buuu kaydirigubbakcemile5

kıslar bende gizemle aynı derttey,im evimden igrenir oldum dıları çıkmaya vakit yok kıs kimsede durmuyo deli olcam ya mamada vermiyom doktor besleniyo verme sakın dedi kusar hep fazla gelir dedi biyere gitsem yarımn saaatte acıkıyo tewk meme emdigi için hemen dönmem lazım öylede gerek yok oturuyım kıçımın üstünde safsaf komşu yok arkadaş yok akraba yok 7/24evdeyim tekim eşim 12saat işte:KK43::KK43::KK43:

öyle demeyin arkadaşlar şu an bebekler de biz de enfeksiyona çok müsaitiz mazallah.
ben de sıkılıyorum, evden her çıkana "beni de götüüürrr" diye ağlıyorum ama...
40 olayı hakkında büyüklerin bi bildiği vardır mutlaka.
9 yaşında karddeşim var onun bile sokağa çıkmasına gönlüm razı değil ortalıka salgın da var...
MAZALLAH

yasemincimm araba var cocukta gündüz gayet uslu çıkıp gezilebilir ama neymiş domuz gribşi varmışş ve benim eşim ne iş yapıyo niliyormusunuz taksi dolmuşcu eğer grip olacak olsak o getirecek eve ayy herşeyden nefret ettim çocuk doğurmask koymadı ona bakmakta koymuyo bu eve kapalı kalmak içimi bayıyoo her daim ağlayan bi tip oldum yaa yazık değil mi piskolojim alt üstt

haklısın kardeşim çok bunalıyoruz.
musyasın işi de zormuş keşke yanında birileri olsaydı canın sıkılmazdı...
benim kardeşlerim falan burda hep yanımda birileri oluyor çok şükür.
ama dışarı gerçekten tehlikeli. çıkarsanız da dikkatli olmak lazım. bence.

kuŞum ınankı bende grıpten Çıkmak ısatemıyom dÜn doktora gıttık zeynebı gÖtÜrdÜk 3.5attım tabırı caızse herkes hastanede maskelıydı ama bırı bı hapŞlurdu grıpl ıkesın herkes kaÇtı bıtrafa Çocukla baka kaldım oanda korktum Çok bu aralar Çıkmamak onlar aÇısından ıyı cnm benım eŞımde 3000erkekle ÇalıŞıyo oda getırebılır dıe gelır gelmezx dezenfekte edıyom adamı kıza yanaŞtırmıyom bayramdada Çıkmıcam gelmıcekte kımse kusura bakmasın bebekler kÜÇÜk savunmassız ıgne olma Şanslarıda yokkkk

valla şekercim zaten hasta olduğunu bilen bide kendğini bilen insan zaten gelmez ama ben izmirde fuarın karşısın da oturuyorum yani çıkıp oğluşla temiz hava alsam o bile bana yeter amma benim kocam bunu anlamıyo tam delirmeklik daha doğrusu ben kendimi hiç ii hissetmiyommm

valla biz cıkıoz gezioz söle bi sahilde insanlara yaklastırmıom bebiimi koyuyom arabasına temiz hava alıo yoksa kafayı yerimmm sakınan göze cöp batar unutmayınnn

kuŞum İnankİ bende grİpten Çıkmak İsatemİyom dÜn doktora gİttİk zeynebİ gÖtÜrdÜk 3.5attım tabİrİ caİzse herkes hastanede maskelİydİ ama bİrİ bİ hapŞlurdu grİpl İkesİn herkes kaÇtı bİtrafa Çocukla baka kaldım oanda korktum Çok bu aralar Çıkmamak onlar aÇısından İyİ cnm benİm eŞİmde 3000erkekle ÇalıŞıyo oda getİrebİlİr dİe gelİr gelmezx dezenfekte edİyom adamı kıza yanaŞtırmıyom bayramdada Çıkmıcam gelmİcekte kİmse kusura bakmasın bebekler kÜÇÜk savunmassız İgne olma Şanslarıda yokkkk
Tabi Allah korusun.
ben de dışardan gelen herkesi önce zorla banyoya sokuyorum.
kardeşlerimi örgütledim, utandık bi misafir gediğinde de kolonya tutuyolar hemen.
illa d.gribi değil her türlü hastalığa karşı...
sağlıklı kişilerden bile enfeksiyon kapabilir yavrucaklar.

ben evhamlı biri değilimdir. ama aşıları tamamlanana kadar dikkat etmek lazımm, vesselam.

ben kacar kızlar bebişlerinizede kendinizede cok ii bakın öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzz

merhaba arkadaşlar bugün oğlumu kontrole götürdüm.hiç kilo almamış boyu 4cm uzamış.mama vermek istemiyorum.bana ne önerirsiniz.çok üzüldüm.lütfen cevap verin

üzülme canım yaa büyüceklerr yaaa sağlıkları yerinde olsunda kilo almasınlarrr boşverr üzülmee

herkeze merhaba nasılsınız kızlar
yediveen cnm aynı durum bendede göz konusu hastaneden çıktığımızda 3530 20 gün geçri kontrole gittik 3900 olmuş çok az almış bende sütümü sağıp veriyorum sık sık vermemi söyledi kızım bazen çok yatıyo zorla kaldırıyorum ama bu seferde uykulu halde o içmek istemiyorum bende ne yapıcağımı şaşırdım vallaa

X