2009 Ekim Anneleri

selam kızlarrr oglusum banyo yaptı simdi uyuyr
gizoşum aynıı senin gibiyim evde bunaldım resmen evden midem bulanıyor alıngan oldumm sabah biz uyurken eşim sobayı yakmıs 1 saat sobayla ugrasmıs kahvaltıyı hazırlamıs uyandıgımda kahvaltı hazır ama işe gec kaldım gidiyrm dedi aglama tuttu beni sanki terk edilmişim gibi hissettim uzulmeme dayanamadı gec gitti işe ama kahvaltıyı birlikte yaptık kendimi tanıyamıyrmm cok hassas oldum evde sıkıldımmmmm hep aglayasım geliyor

nalancım nasılsın benim kızımda bıcı bıcı yaptı yatıyor. bende evde sıkılldım valla havalarda iyice soğucak 40 çıksada yine çıkamıcaz fazla yaza artık

gizemcim 1 ay oldu 100gr bile almamış.devamlı emzriyorum. ne yapaağımı şaşırdım.

canım 1 ay diyonda doğumdan sonra bebişler ilk hafta kilo kaybeder yani illaki almıştır üzülme sütünü verimli olduğu halden üzüntüyle verimsiz yapıp kaçırmadr ne dedi şekercim bolcca sıvı gıda al meyve suyu içi rezene çayı içi fındık fıstık ceviz yee yapacak birileri varsa aşure yaptırr süt yapıyo ve baya kaliteli süt yapıyomuş dediler bana ama sakın üzüntüyapma

naloşumm gel baş başa verip ağlayalımm bende senin gibiyim valla ama benim kocamı göresimde yoookkkkkkkkkkkk klava:

nalancım nasılsın benim kızımda bıcı bıcı yaptı yatıyor. bende evde sıkılldım valla havalarda iyice soğucak 40 çıksada yine çıkamıcaz fazla yaza artık
iyi olmaya calısıyorum canım sen nasılsın fıstıgımız nasıl banyo yaptırırken hep yuregim agzımda :))) kulagına su kacıcak die aglıyor mu banyo yaparken senin fıstık

oyyy canım benim kızma oda senin iyiligini istedigi için yapıyr dogrununda evde kalman oldugunu dusunuyordur dedigin gibi Allah korusun grip hastalık gelicek olsa kendiside getirir evee tek senle olcak iş degillll
doram nasıll masallah guzel kilo almış Allah esirgesin teyzosumu

2009 ekim anneleri ben de sağ salim döndüm uzuuuuun bir aradan sonra aklımın ucundan geçirmediğim saçma sapan bir doğum hikayem oldu kuru inadım yüzümdenmafoldumben,neyseki bebeğim sağlıklı ben de:))
NORMAL doğum yapabilen tüm anneleri en içten dileklerimle tebrik ediyorum,zor işmiş gerçekten,ben beceremedim o da ayrı bir konu:))
özellikle aybike,şeyma,şeyda,anıl,merhem,elif ve diğer ekim annelerinin bebişleri hayırlı uğurlu olsun,sağlıkla huzurla büyüsünler inşllhhhh....hepsine 41 buçuk kere kere maşallhhhhh....

:Saruboceq: saygınım nasıl naloşummm

mhrmh canım seninde meleğin sağlıkla büyüsün

Son düzenleme:
banyoya bayılıyo önce bi ağlıyo sonra alışıyoo :)) suyu seviyo teyzesi bu arada bebişin çokk tatlı maşallah insanın baktıkça bakası geliyo valla

teşekkür ederim gizemcim inşllhh hepimizin bebişlerine allah huzurla sağlıkla büyümeyi nasip eder,zor işmiş.... cennet boşuna annelerin ayakları altında değilmiş...kafamçokkarıştı

mihrimah hoşgeldin cnm allah yavrunu bağışlasınn kuzunu benım kuzuya çok benzettim şimdiki haline...

teşekkür ederim şeymacım hoşbuldum vallahi...tipik lohusa oldum,günlerdir evde,saç baş bi hal olmuş,koca bi göbek,hiçbişey olmuo üstüme hala...yaa seninkini görünce seni görmüş gibi oldum,maşallhh ne kadar çook benziooo yaaaaa...benim cadı bana benzemedi pek sanki..

ee canım öyle oluyo ben 2 çocukla deli oldum valla...bızdede var göbuk şuan 42 beden oluyo banada malaesef...yaa evet bana çok benzetiolar...senınkıde benzer merak etme ..doğum hikayeni beklıyoruz...bak buluşmada yapıyoruzz..

hoşgeldiniz fıstıklar..
bizde cıbı yaptık kızımla :asigim:

selam cnm cım ohhhhh miss olmuştur ms

saygın uyuyorr canım banyo yapınca yoruldu galiba :)))

banyoya bayılıyo önce bi ağlıyo sonra alışıyoo :)) suyu seviyo teyzesi bu arada bebişin çokk tatlı maşallah insanın baktıkça bakası geliyo valla

bizimki once bir kısa sureli şok yasıyor noluo die :)))gozler acılıyor kocaman sonra cok hosuna gidiyorr inş. hepte severr yazı sabırsızlıkla bekliyorm 7 8aylık olcaklar birlikte yıkanırız ohhh :)))
teşk ederiz teyzosuuu senin fıstıgında masallahı var cok tatlııııı kuzum benim masallahh
mhrmh saglıkla buyut analı babalı bebişini inş.

oohh sıhhatler,saatler olsun aybikecim.. annemle ikimz zor yıkıyoruz biizm cadıyı..biz de yıkandık bugün çıglık çıglığaa

ben kucağıma alıyorum annem öyle yıkıyor suya bayılıyor bazen mememi yakalıyor cuk cuk emiyorkaydirigubbakcemile3
bizimki banyodan çıkarıyosunuz diye yırtıyo kendini:ecrin_bebek:

ayy benim meleğime banyo yasak kaç gündür cıbcıbı yapamıyo hafta sonu ancak dr amcamız öle dedii ama neyseki kardeşleri mis kokmuş doramada bulaşır mis kokularr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…