2009 Ekim Anneleri

kızlar amma geç ayılmışsınız ben bir bayıldığımı birde doğumhanede hadi uyanın sesiyle kalktım odama gözlerim açık girdim bebeğimn sesini duydum ağrım vardı of off dedim bebek nasıl dedim hemen hemşire getirdi bana gösterdi :)) sanki 40 yıl benimle gibiydi hemen emzirdim :) sadece ilk kalktığımda destekle kalktım sonrasında hep kendim kalktım yatağımdan oturdum yardımsız

aman kıslarr bebişlere dikkat edin gözünüzü seveyim öle çok soğuklarda çıkmayın dısarılara başbaşa vakit giçirin bebişlerle mazallah aman aman allah korusun

anılcım ben hiç uyumadımm hep ayıktımm bebişimide ilk ben gördümm ayy o anı hiç unutamıyorum yaaaaaaaa

ısıtıo canımcım yaaa hemde soba falan zor olur beceremem ki ben :KK43: allah kolaylık versin sana iskenderundayım canım fener caddesinde neyseki yarın dısarda işimiz yok bebişle evde oturcasss

Bana degil kocişe Allah kolaylık versin :)))) gecen senede zorla kurdurdu kendisi ilgilendi tabi perdeler is oldu gene temizlik bana kaldı ama yakma temizleme işi kocişe ait :)))))))

Ben daha hiç dısarı cıkmadımmm:KK43:
korkumdan cıkamıyorum zaten birsey olcak die:sinifsinif:

ben 9 a 5 kala ameliyata girdim 9 da hazırlıklar tamamdı 9.05 te oğlum doğmus 9 15 gibi ben masada uyandımmmm

Bana degil kocişe Allah kolaylık versin :)))) gecen senede zorla kurdurdu kendisi ilgilendi tabi perdeler is oldu gene temizlik bana kaldı ama yakma temizleme işi kocişe ait :)))))))

Ben daha hiç dısarı cıkmadımmm:KK43:
korkumdan cıkamıyorum zaten birsey olcak die:sinifsinif:

ne güzel ozaman sen dert etme kociş yapsın iştee :)) hava güzel oldugunda cık dısarı tıkama kendini eve biz kackere cıktıkkk ohooozemuszemuszemuszemus

bebişimle emişme saatimiz kızlar görüşürüsss tekrar tüm annişleride güzel bebişlerinide öpüyorummmm

evet şeyma'cığım mama yerse tuvaleti kokuyor benim oğlan mama yiyiyor arada emiyor sadece dikkat et cnm kabızda yapıyor mama

inş yapmaz bizde...

normal canim zamanla alisacak..hangi mamayi aldin???

aptamil aldık..
kızlar günaydın
sabah sabah aklıma ne takıldı bebişlere su veriyormusunuz sadece anne sütü ile beslenen bebeklere ne zaman su vermeye başlanmalı ????????????

ben verdım bı kere..

selam kızlar..
resmen pilim bitti bugün yaa...
gece 04:00' te bir uyandı cadı 15:30 a kadar.. ağla ağla.. karnı tok altı temiz, noluyor bu çocuğa diyorum.. aç mı acaba diye mama verdim biraz, rezene verdim yok.. çıldırcaktım artık.. en sonunda currkkk diye bir ses ve mutlu son... beline kadar doldurdu, kıyafetleri battı resmen.. meğer sıkıntısı buymuş kıyamam yaa..

bi de benimki huy edindi, 5 dk şekerleme yapıyor sonra açıyor gözlerini.. memede uyutuyorum tam yerine yatırıyorum hopp açıyor gözlerini.. haydii salla salla yine.. sallamaktan zarar gelir mi kızlar ya , mecburen sallıyoruz yani napalım başka çare yok..

aynen napcaz yaa bende bu yuzden gece mamaya başladım delıksız 4 saat uyudu maşş..gece 12 de bı daha vercem..şuan baya sutum var emıyo ama ağlıyo gazıda çıkıyo ağlama sebebı ne olabılır ozman offf kerem emer uyurdu gıkı çıkmazdıı bu nıy eböle..

bi de benimki huy edindi, 5 dk şekerleme yapıyor sonra açıyor gözlerini.. memede uyutuyorum tam yerine yatırıyorum hopp açıyor gözlerini.. haydii salla salla yine.. sallamaktan zarar gelir mi kızlar ya , mecburen sallıyoruz yani napalım başka çare yok..

biz sallanmışız ne olmuş allah aşkına onlar entel işler salla gülüm napalım

sallamak fayda ediyorsa ne ala canim benimkine pek islemiyor. Ancak memenin tadini alicak öööle uyursa uyur oda nekadar belli degil

bende öle yorgun bitkin uykusuz agresif ve mutsuzum :)
durmuyor alya uyumuyor sürekli ağlıyor gaz sancısı sanırım

sab simplex damla al günde 5 kere 5 damla ithal bi ilaç 25 tl heryerde bulunmuyor alman malı ama inanılmaz etkili ben doktorumun tavsiyesi üzerine istanbuldan getirttim teyzemde kullanmıs kuzenlerime onu aynı sekilde kuzenimde kızına kullanmıs süper bi ilaç bütün sıkıntın kalkar ortadan

aynen napcaz yaa bende bu yuzden gece mamaya başladım delıksız 4 saat uyudu maşş..gece 12 de bı daha vercem..şuan baya sutum var emıyo ama ağlıyo gazıda çıkıyo ağlama sebebı ne olabılır ozman offf kerem emer uyurdu gıkı çıkmazdıı bu nıy eböle..

şeymacım bazen bebekler sebepsiz yere de ağlarlarmış saatlerce, kuru gürültü yaparlarmış öyle.. zaten nazdan mı yoksa gazdan mı ağladığı anlaşılıyor .. :))

biz sallanmışız ne olmuş allah aşkına onlar entel işler salla gülüm napalım

bence de şekerim..
bi de battaniyenin arasınia koyup sallıyoruz annemle, o da çok hoşuna gidiyor hiç sesi çıkmıyor.. siz de deneyin çaresiz kalırsanız..

X