2009 Ekim Anneleri

benimkide uyyor ama mırıl mırıl kımıl kımıl
ha uyandı ha uyanacak
seldus anlıyorum seni ama ne yazıkki herşeyi tam yaşıyamıyoruz hep bişiler eksik
ama bu günlerimize de şükür..

yok hayatım benimki inlemiyo sadece uyanıcağı zaman mıkırdanıyor...eşim bi siteden bir ninni yapmış kızımın ismiyle ninni söylüyor..minik berra uyusunda büyüsün diye...kadın çok tatlı söylüyo bizimkide mayıştı ..

slm kuzularr..ay ewet zeynep tee nezaman buldumdu o siteyi..bisürü isme göre aynı ninni..meyra sölüo sanırsam sesi çok güsel..ben de hep şarkılar sölüorum kuzuma..bi gün ağlarken bi ninni uydurdum onu sölüorum çok hoşuna gidio sakinleşio...uykusu huzursuz bizimde..hırıl hırıl sesler çıkarıo inlio..kolları da rahat durmuo..çok nadir sızmış gibi uyuyo sessiz...

ben alyanın kini indirmiştim hamileyken hep dinlemiştim
doğuma bikaç gün kala eşim telefonuma göndermiş zil sesi yapmıştı
hastanede telefonum çaldığında alyanın yüz ifadesini görmeniz gerekiyordu annem bile şok geçirdi
mest oldu bebem mest..hala ne zaman duysa pür dikkat dinler..

selamlar bende grip olyorum sanırım heryerim ağırıyo..acaba domuz mu ayımı :))))))))))))))

:)))))))))))))

bızde fac....book doğum vıdeolarımızı ekledık...face varsa ekleyın beni

kızlar selam, ben ocak annelerindenim, muhabbetinize göz misafiri olayım demiştim :kedi: ninnilerden bahsettiğinizi gördüm. bu ninnileri nereden indşryosunuz, öğrenebilir miyim?

ailemiseviyorum.com google yaz ailemiseviyorum bebeğimin ninnisi

kızlar bu arada çok kusuyoruz ya bide adam aklıı uyumuyo artık pff inliyo habire uykuda sürekli kendini sıkınca bu sfer daha fazla kusuyo sıktıkca uyanıyo anlamdım gitti yiyo bitiyor kendini

selam kızlar..
iyice agresif bişey oldum yaa geceleri zırt pırt uyanmaktan.. akşama kadar anca toparlanıyor kafam , kazan gibi koca gün yaw..
benim cadı gece 03:00 te uyanıp 09:00 a kadar a kada oturmayı alışkanlık haline getirdi. bu olay da beni mahvediyor uykusuzluktan.. çok sinirli bişey oluyorumm. akşama dogru da bi uyku tutturuyor uyandırana aşkolsun. ama bu gece uyutmucam otursun sıpa iyice yorulsun gece uyusun bu uykuyu..
kucakta uyurken iyi, yatırdıgım an sanki sırtında çivi var hemen açıyor gözleri.. bi gerinmek bi ıkınmak , gerinmekten uyandırıyor kendini..
gece de kaka yapmayı adet edindik.. boklu boklu uyutamıyorum tabii, altını açınca da uyku muyku kalmıyor.. bele kadar kaka her gece..
ay çok dertliymişim ben yaa..
neyse kaka yapsın da nasıl yaparsa yapsın diyorum soora da..
bu süreç böyle geçecek anlaşıldı. herkes de aynı sıkıntılar anlaşılan.. düzen oturtana kadar allah bize sabır ve güç versin ne diyim.. ikiz olsalardı ne halt etçektim diyorum arasıra.. hymary napıyo acaba ikiz demişkene..
zuzu rezeneyi beroşa içirsen nasıl olur acep.. ben öle yapıyom çok sıkışırsam, rahatlıyo kuşum valla alttan üstten..
şeyma geçmiş olsun tatlım tam zamanını buldun grip olcak valla. maske falan tak bari kuşum bebiş etkilenmesin..

yarın 40 'ımız bitiyo çok şükür.. yarın kızı kontrole götürücem, kalça filmi falan çektirmiştim onu göstericem, bi de genel muayene olacak.. kendim de doktoruma bi görüneceğim, 40 gün sonra gel demişti. rahime bakacak toparlanmış mı diye..
şu pantolonlarımın içine ne zaman giricem yaa .. yapıştı bu 5 kilo. spor yapabilsem .. yapamıyorum sezercik olayı yüzünden..

ailemiseviyorum.com google yaz ailemiseviyorum bebeğimin ninnisi

kızlar bu arada çok kusuyoruz ya bide adam aklıı uyumuyo artık pff inliyo habire uykuda sürekli kendini sıkınca bu sfer daha fazla kusuyo sıktıkca uyanıyo anlamdım gitti yiyo bitiyor kendini

yağmurcum azar azar emzirsen tatlım.. fazla mı geliyo emdiği acaba da kusuyor?.. bi de emzirirken ara verip gazını çıkar tekrar devam et emzirmeye.. benimki fazla emerse fazlasını kusuyor o zaman..
bi de emzirdikten sonra çok hareket ettirmemek lazım bebişi. o zaman da kusuyorlar..
benimki de uykuda güreş yapıyor kendiyle bazen..

sezeryanin bi dezavantaji daha iste spor yapmak ve fit olmak icin biraz daha beklemeliyiz. Bende eski havali pantolonlarima hasret kaldim. ahhh onlar tekrar giyebilecekmiyim. göbisim var iner umarim

yaaa kizlar benimki bazen emerken hirslanip cirpinip duruyor acaba istemiyormu diye agzindan aliyorum daha cok hirslaniyor. Süt gelmiyor desem öylede degil geliyor. bi anlam veremedim. Belki su olabilir bilemiyorum memeyi emzik niyetine kullandigindan agzina süt geldigini istemiyordur.... olabilirmi anlamadim gitti

Selam kızlaarrr

Benim de oğlum erkek adam oldu artık :))) Dün sünnet ettirdik ama dün gece nöbet tuttuk annemle gizemmmm sizin de öyle oldu mu yaa..dün tuna çişini yaparken çok ağladı, bi yandan da bez değdikçe kıyamet kopardı bugün iyi çok şükür umarım artık yileşiyor :))) uff ne zormuş annelik...

yaaa kizlar benimki bazen emerken hirslanip cirpinip duruyor acaba istemiyormu diye agzindan aliyorum daha cok hirslaniyor. Süt gelmiyor desem öylede degil geliyor. bi anlam veremedim. Belki su olabilir bilemiyorum memeyi emzik niyetine kullandigindan agzina süt geldigini istemiyordur.... olabilirmi anlamadim gitti
emerken hırslanıyorsa ve memeyi emmeye devam ediyorsa karnında gazı vardır, hafif karın ağrısı vardır barbicim. karınları ağrıdığında memeye sarılıyorlar. cork cork emiyorlar.benimi de aynı şeyi yapıyor.. çoğunlukla da ardından kaka yapıyor..

Selam kızlaarrr

Benim de oğlum erkek adam oldu artık :))) Dün sünnet ettirdik ama dün gece nöbet tuttuk annemle gizemmmm sizin de öyle oldu mu yaa..dün tuna çişini yaparken çok ağladı, bi yandan da bez değdikçe kıyamet kopardı bugün iyi çok şükür umarım artık yileşiyor :))) uff ne zormuş annelik...

ah canım ya geçmiş olsun.. küçük adam :)
:nazar:

X