2009 Ekim Anneleri

ne iğrenç birşey bu gaz sorunu.....herkes aynı dertten yakınıyor...yazık bebişlerimize(((((

Yaa kısslar bişiy sorcam. Her emzirmede iki göğsü de veriyomusunuz ne kadar süreyle veriyosunuz. Ben anlayamıyorum yetip yetmediğini. Bizimki 10 dk. sonra da versem yine alıyo memeyi

canım ben her emzirmede ikisinide veriyorum......5 dak. birini 5 dak birini veriom....yerimseniben
zaten barış tüm gün ver memişi istemem demiooo.....:bbo:

ne iğrenç birşey bu gaz sorunu.....herkes aynı dertten yakınıyor...yazık bebişlerimize(((((

Evet canım lanet sancılar mafoldumben
ben zinkoyu da vermiyorum dünden beri. 1 aya yaklaştık nurse harveys e başlıcam. Senin oğluşunda işe yaradı mı nasıl canım. Bi de 1 çay kaşığı mı veriyosun. Üstünde ölçekle diyo da bana da çok geldi

ayni durum bizde de var dun tam 5 saat ugrastirdi..epey bi emiyor sonra gogsumde uykuya daliyor gazini cikarsin diye omzuma yasliyorum biraz zaman geciyorki hanimefendi uyanmis ..yada tam uyudu diyorum besigine goturuyorum gozlerini aciyor
sonrada emmek istiyor versem bu sefer hazimsizlik yapiyor kusuyor falan vermesem agziyla cak cuk yapiyor parmagini emiyor uyumuyor bende yarim saat falan bekliyorm dun 4 saat boyle gecti en sonunda uyudu cok sukur ama bende bittim...

[UOTE=Kalemiti;9904771]aynen zuzu bizimde oyle bu gaz sorunu deli etti beni meme emiyor bu kadar gaz sıkıntısı mama yese dusunemiyorum
gaz sıkıntısı baslayınca meme aranıyor acıktı sanıyorum tekrar meme veriyorm
daha cok hazim sıkıntısı olusuyor iyice gazını cıkarmadan meme vermemeye calısıyorum :KK43:(
[/QUOTE]

aynenn canım ya kac saat ugrastırıyor gogsumde uyuyor gaz sıkıntısından tekrar gozleri acılıyor yarım saat emiyr gazdan uyanınca gene meme arıyor vermiyrm ya önceden veriyordum simdi ogrendim daha cok gazı artıyormus
ben de alttan gazı cıkana kadar oda da dolastırıyorm konusuyorm kendini rahat hissetsin die sonra kanepeye uzanıyrz sırtına hafif sıvazlıyorm 3 4 saatte anca uyuyo
dedigin gibi bezini degiştirirken bendede oldu pamukla silerken rahatlıyor sanırım hem gaz hem kakasını yapıyor simdi uyuyor gene bez degiştirirken yapayım bari :KK43:( kuzu nasıl kasılıyorÇok üzgünüm çoook

canım ben her emzirmede ikisinide veriyorum......5 dak. birini 5 dak birini veriom....yerimseniben
zaten barış tüm gün ver memişi istemem demiooo.....:bbo:

Ayy benimkide öyle işte :asigim: bütün gün aşk yaşıyoruz. Acaba diyorum doymuyo da onun içinmi sürekli istiyo..

bir gogusten max 15 dakika emmesi gerekiyormus eger daha fazla emmek istiyorsa bu gogustende 15 dak verilip daha fazla verilmemesi gerekiyormus bana burdaki gorevliler boyle soyledi .hala istiyorsa bekleyebildigin kadar beklet dediler ac olunca cok aglar susmaz ozaman emzir dediler...

Yaa kısslar bişiy sorcam. Her emzirmede iki göğsü de veriyomusunuz ne kadar süreyle veriyosunuz. Ben anlayamıyorum yetip yetmediğini. Bizimki 10 dk. sonra da versem yine alıyo memeyi

aynenn canım ya kac saat ugrastırıyor gogsumde uyuyor gaz sıkıntısından tekrar gozleri acılıyor yarım saat emiyr gazdan uyanınca gene meme arıyor vermiyrm ya önceden veriyordum simdi ogrendim daha cok gazı artıyormus
ben de alttan gazı cıkana kadar oda da dolastırıyorm konusuyorm kendini rahat hissetsin die sonra kanepeye uzanıyrz sırtına hafif sıvazlıyorm 3 4 saatte anca uyuyo
dedigin gibi bezini degiştirirken bendede oldu pamukla silerken rahatlıyor sanırım hem gaz hem kakasını yapıyor simdi uyuyor gene bez degiştirirken yapayım bari :KK43:( kuzu nasıl kasılıyorÇok üzgünüm çoook[/QUOTE]

Bak ben hiç böyle düşünmemiştim. Kaç sefer kaza oldu bizimde üstümze başımıza yaptı kakasını bez değiştirirken. Demek pamukla silince kaka yap komutu yolluyo beyne kaydirigubbakcemile3

bir gogusten max 15 dakika emmesi gerekiyormus eger daha fazla emmek istiyorsa bu gogustende 15 dak verilip daha fazla verilmemesi gerekiyormus bana burdaki gorevliler boyle soyledi .hala istiyorsa bekleyebildigin kadar beklet dediler ac olunca cok aglar susmaz ozaman emzir dediler...

Ben dün çok ağlıyo doymuyo heralde diye her istediğinde verdim. Bu sefer de kaç kere kustu bütün sütler heba oldu.Ben de 15 dk.dan fazla vermiyim artık canım çok sağol opuyorumnanaktan

Evet canım lanet sancılar mafoldumben
ben zinkoyu da vermiyorum dünden beri. 1 aya yaklaştık nurse harveys e başlıcam. Senin oğluşunda işe yaradı mı nasıl canım. Bi de 1 çay kaşığı mı veriyosun. Üstünde ölçekle diyo da bana da çok geldi

cnım öncekine göre çok iyi barış....8 saatte 1 çay kaşığı veriyorum...canım dr.bize 15 günlük olunca başlayabilirsiniz dedi ve iyikide başladık diyorum....nasıl ağlıyordu oğluşum :çok üzgünüm:kıyamam yaa:asigim:

aha gene aglamaya basladı yaa :KK43:(((((((((((((((

oyy yavrumm benimmm....:çok üzgünüm:
hiç dayanamıom bebişlerin ağlamasına :çok üzgünüm:
aslında farketmio cadı kızım ağlayınca bile huzursuz oluom...:çok üzgünüm:
ne zor bu annelikkk mafoldumben

cnım öncekine göre çok iyi barış....8 saatte 1 çay kaşığı veriyorum...canım dr.bize 15 günlük olunca başlayabilirsiniz dedi ve iyikide başladık diyorum....nasıl ağlıyordu oğluşum :çok üzgünüm:kıyamam yaa:asigim:

Ben de haftasonu başlıcam canım. Çay kaşığıyla veriyim ben de. Umarım bizde de işe yarar.:gitme:

ben de 10 dk emziriodum önceden..yani bikaç gün önce..tek göğüsten..bidaakine öteki göğüsten..soora baktım yrm saat 45 dk soora başlıo ağlamaya acıkıyo yine emzir..e sık oluncada hazmedemeyip kusuyodu..araştırdım 1 aylık bebikler 10 dk bi memik 10 dk öteki olmak üzere 20 dk emziriliyomuş..rahatladım walla..1,5 saati buluyo acıkması accık da ben emzikle oyalıyorum..kusmuyo şimdilik..çok şükür:)))uyku we gaz sorunu herkeste war demekki..kıs lalim ben dünden beri başladım rezene içmeye,iicene kuduruklaştı sıpam..war bu çocukta bi terslik:))

zuzum maşalllah prensesine....dediğim dedik bi kıs olacak..boş ver kuduruk olsun....yerimseniben

[

zuzum maşalllah prensesine....dediğim dedik bi kıs olacak..boş ver kuduruk olsun....yerimseniben

:))) inatçı keçim benim..kıyamıyorum da ama bazen pilim bitiyo..geçicek diyorum alışıcak sabır..

ya ben kocime özene bezene sofrala hazırlamay özledim..cnm hamurişi filan istio ama bırak onu çorba kaynatcak fırsatı wermio yawruş.lalim sen napiosun bi de kızın war..senin işin bizden zor

ya benim kızım maşallah çok usluydu 3 saatte bir uaynıp emiyor geri uyyordu kendiliğinden
sesini merak ediyorduk ağlamadığı için ama ne olduyda 3 gündür cadı kesildi hiiç durmuyo gece göz kırptırmadı gündüzde mızıkladı durdu sancısı var belli ne ilaç nede rezene çayı rahatlattı hatunu
gece süpürgeyi açtık bıraktık sesi rahatlatsın diye
denemediğimiz şey kalmadı..

kızlar pamuklu deneme işe yaradı valla :lepi: uyanmısken altını da actım hiç yapmamıstı pamukla sildim iyice poposunu ılık suyla ne varsa cıkardı sukur :)))
simdi sesi cıkmıyor emzirirsek uyur inş. hala yemek yapamadımmmmmm

yaa bu gazdan ne çekiyoruz yaa hayret bişi dün gece yazık benimde kuzum satlerce dizimde yastığın üstünde ters yatırıp sırtını ovarak yatırdıkk yoksaa ağladı elma yağıyla ayaklarını ovdum rezene içirdim halbuki tuvaletinide yapıyo ama genede anlamadım neden bu bebişlerr gazlı yaww kıyamam dayanamıyomm bacaklarını içe çekip ağlamasına yaa

maşallah saygınıma canım ben tuvaleti için şey duymuştum çam fıstığı varya onu zeytin yağına bulayıp delikten içeri gönder demişti annem evine giderken ama çok şükür tuvalet problemimiz hiç olmadı maş.

kıslar demin dr geldi pipimiz açıldı iileşmiş maş. kuzuma allahın izniyle hiçbi sıkıntısı olmadan atlatık bunuda paşa annelerii aklınızda bulunsun cumartesi sabah oldu bugün salı ve iileşmiş pipimizz sositososito

X