2009 Ekim Anneleri

maşallahh gizemm a valla sen atlattın ne güzel bizim kocik tutturdu bilsin sünnet olduğunu şimdi kıyamam eee o zaman nasıl kıyacak anlamadım neyse

bu arada benim bebik bi doğduğu gün uyudu saatlerce 6 saat :S kaldıramadım o günden bugüne hiçççç 3 saat deliksiz uyumadı yani

kızlar yeni doğan bebeğin 3 saatte en gec uyandırıp beslenmesi gerektiğini yoksa seker düşüp allah korusun şeker komasına girdiğini duydunuzmu ben oğlusumu sarılıktan hastanede yatırdığımda bi kadıncağızında bebişi şeker komasına girmişti gelmişti ay cocugun gözleri kan canağı gibiydi az daha farketmeselerdi allah korusun bebek uyuyo ne güzel demişler uyandırmamıslar meğerbebişin şekeri düşmüşmüş cokta tatlı bi bebişti beraber taburcu olduk durumu iyiydi cok sükür bunu anlattım aramızda doğum yapmamıs olanlar varsa bu duruma dikkatetsinler dieee

nehirivercim ben sezeryanla doğurdum alyayı normalden tam 1,5 saat sonra ayıkmışım
ayıktığımda canım çok yanıyordu iğne istedim baya bi sorunluydu kımıldayamıyordum gözümü açamıyordum fln annem bebeği emzirmen gerek çok acıktı ağlıyor dedi onu duyyordum cvp veremiyordu sadece kaşlarımı havaya kaldıraildim hayır babında annem ebeye söylemiş bebekten hemen kan alındı kan şekeri düşmüş ve mama takviyesi yapıldı yani çok önemli deidğin gibi

maşallah dorama gizoşum iyileşti demek kocik izin verse bende hemen yaptırmak istiyrm dugununude sonra yapardık
ben dogumdan yarım saat sonra ayılmısım hemen hemsire kolumun yanına yastıgı koydu bebişide ustune nasıl emdi kuzum cok acıkmıstı ondan sonrada uyusada 2 saatte bir emzirdim oyy annem kızıyrdu elleme uyuyan cocugu :)) 3saat uyusun izin vermedim cok korktum simdi saate bakmıyrm sukur kendisi kaldırıyor
taham hoşgeldin iyiyis bizz sen nasılsın

jasminellamda yaptıracaktı bugün naloşummm yaakocişiişlle sene internet çıktıları videolarla düğünü vide sonra düşünüyoz zatenn

iyiyim canlarım hepinizi çok özlemişim
valla pc yi açamıyorum diye içim bi huzursuz sormayın gitsinkaydirigubbakcemile3
ama benim kuzulardan fırsat bulamıyorum zaten tahada hasta akşam 40 ateşle acilde aldılar soluğu kızım zaten bi alem acayip gazlı offffffoffffff

evet canım insan bazen kendi acısından gözü baska bişe görmeyebilio ama cok önemli emzirmek emmiyorsa sorun var demektir ne güzel bebeğim 5 saat uyudu diyip beslemezsek seker sorunu yasar bebek ve yine bebekler sarılık olduklarında da emmek istemiyorlar bunlara dikkat etmek lazım sanada cok gecmiş olsun ben daha ameliyat masasında uyandım millet büyük saskınlık yasadı uyanır uyanmaz bebeğimi gösterin bana dedim eşim dısardan bebeği istiomus hemsire annesine göstercem demiş onlarda sasırmıs ne cabuk kalktı die bebişimi daha ameliyat masasında gördüm ben sanırım ben narkoz konusunda sanslı olanlardanım opuyorumnanaktan

ya kızım ne güzel bi bebiş bu allah bağıslasın keyifler yerinde umarım canımcım opuyorumnanaktan

canım inanırmısın gün nasıl geçio ve bitio anlamıyorum bi bakıom sabah olmuş bi bakıom akşam.......kızım öğlenci allahdan ...akşam gelio dersini yapıos bir yandanda barış tabi kocik gelio yemek faslı...allahdan annem gelio bazı akşamlar...sağolsun...ama iki çocuklu olmak çok zor...özellikle birde okula giidosaaamafoldumben

tşk ederiz canımmmm tum bebişleri anne babasına bagıslasın Rabbimm
özge sen evi ısıtmak için ne kullanıyorsun ben soba kurdum aksam eşim komur getirecek o getirene kadar elektirikli yakıyorum oda buyuk ısıtmıyor istedigim gibi:sinifsinif:

canım ben klima kullanıom oda salonda takılı bizde salonda yatıp kalkıozzz zemuszemus

ısıtıyorsa temiz klıma ya sabonın cok kiri pası var ama guzel ısıtıyor
iskenderunda otuyordunuz degilmi hatayda degil
kac gundur yagmur var yarın cok soguk olcakmıs akdenizde fırtına bekleniyr dedi atv haber de

ısıtıo canımcım yaaa hemde soba falan zor olur beceremem ki ben allah kolaylık versin sana iskenderundayım canım fener caddesinde neyseki yarın dısarda işimiz yok bebişle evde oturcasss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…