2009 Ekim Anneleri

aynı durumdayız biliosun doğuma 2 ay kala başladı benim sokak yasağım
şimdi bursada annemdeyim dönünce ne olucak bakalım
yasak koysun hele nasıl kaçıyorum hiç çekemem bunaldım valla

aybikim ben kot elbise lcw da gördüm hem de coook dadluyduuuuu....

ya bi de sizi bulmusken sorayım benim pasa 2 gündür kakasını yapamıyor..neler yedim yapsın diye zeytinyagı içtim ve içirdim ama fayda etmedi cok fena halde kuzum ıkınıyor ıkınıyor olmuyorrrr mafoldumben

ben hiç yapmadım ama yengem poposuyla oynuyordu derecesiyle..,
ya hem bazen 4 güne kadar yapmadıkları oluyomuş nette okudum normalmiş

teşekkürler selduşcum hemen baktırayım çok heves ettim :)
inş yusufcukta tez zamanda işini becerir çok kötü bizimki sıvı çıkardığı halde kakasını accayip ıkınıyor:S

aaa hayırdır o da mı babalık depresyonuna girdi kaydirigubbakcemile3
yav bizim girmemiz lazım lohusa biziz yaf allah allah...
lmaz:

poposuyla oynamakmı altını deiştirirke deneyeyim bi ama erkek adamın da poposuyla oynanmazki:)))))

insallah becerir aybikim suan ugrasıyor bakalım:))))

aaa hayırdır o da mı babalık depresyonuna girdi kaydirigubbakcemile3
yav bizim girmemiz lazım lohusa biziz yaf allah allah...
lmaz:

benimki girmedicok sükür bana cok yardımcı oluyor normalde yapmayacagı işleriyapıyor:))))aman nazar değmesin..yerimseniben

bu yawruş çok ağlıyo ya çok sıkıntılı( sbh 7den beri bi öğlen yrm saat uyumuştu bi de şimdi daldı ama uyduruk bi uyku kasılıp duruyo..uyancak...

bu yawruş çok ağlıyo ya çok sıkıntılı( sbh 7den beri bi öğlen yrm saat uyumuştu bi de şimdi daldı ama uyduruk bi uyku kasılıp duruyo..uyancak...

aynen canım ben de şimdi uyutabildim. 5 dk. da gözünü çıp geri kapatıyo. Yüreğim ağzımda bekliyom uyanmasa diye. Gece 4 ten beri sadece memede uyuyo,kollarım koptu mafoldumben

gizoşumm saygının gazını cıkardık zorla uyuttum kakasını yapamıyor ıkınıp duruyor ((

aynen zuzu bizimde oyle bu gaz sorunu deli etti beni meme emiyor bu kadar gaz sıkıntısı mama yese dusunemiyorum
gaz sıkıntısı baslayınca meme aranıyor acıktı sanıyorum tekrar meme veriyorm
daha cok hazim sıkıntısı olusuyor iyice gazını cıkarmadan meme vermemeye calısıyorum (

kalemiti canim
ilk 1hafta boyunca her bez degistirmede kizimin poposundan dereceyle atesini olcmemiz gerekiyordu .derecenin ucunu kreme batirip popusunabiraz sokup olcuyorduk hanim efendide dereceyi koyar koymaz ya gaz cikariyordu yada kakasini yapiyordu .simdi tuvaletini yapmakta cok zorlanirsa boyle yapiyorum bi dene istersen ..
ama cok yapmayin bu kolayliga alisabilir...

ayni durum bizde de var dun tam 5 saat ugrastirdi..epey bi emiyor sonra gogsumde uykuya daliyor gazini cikarsin diye omzuma yasliyorum biraz zaman geciyorki hanimefendi uyanmis ..yada tam uyudu diyorum besigine goturuyorum gozlerini aciyor
sonrada emmek istiyor versem bu sefer hazimsizlik yapiyor kusuyor falan vermesem agziyla cak cuk yapiyor parmagini emiyor uyumuyor bende yarim saat falan bekliyorm dun 4 saat boyle gecti en sonunda uyudu cok sukur ama bende bittim...

[UOTE=Kalemiti;9904771]aynen zuzu bizimde oyle bu gaz sorunu deli etti beni meme emiyor bu kadar gaz sıkıntısı mama yese dusunemiyorum
gaz sıkıntısı baslayınca meme aranıyor acıktı sanıyorum tekrar meme veriyorm
daha cok hazim sıkıntısı olusuyor iyice gazını cıkarmadan meme vermemeye calısıyorum ([/QUOTE]

Yaa kısslar bişiy sorcam. Her emzirmede iki göğsü de veriyomusunuz ne kadar süreyle veriyosunuz. Ben anlayamıyorum yetip yetmediğini. Bizimki 10 dk. sonra da versem yine alıyo memeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…