2009 Ekim Anneleri

ya kalemiti bu nası güzel bi bebek maşallah yaaa ısırasım gelioo vallaaa

2009 ekim annelerinin son doğum yapma günü ayyyyy ne güzel aldınız bebeklerinizi kucağınıza ya da son birkaç kişi kaldı almayan
Allah'ım esirgesin bebişlerinizi de sizi de tüm kötülüklerden
Darısı doğurmayı bekleyenlere

selam kızlar.
benim kızımın dünde beri karnı guruldu ya bugünde devam ediyor neden acaba? üşüttük mü sizin bebişlerdede oluyo mu,

tşk ederimm özgecimm tum meleklerimiz tam ısırmalık Allahım bizlere bagıslasın inş onları

esma benim saygında da oluyor bazen gurgurr sanırım gazlı oldugunda oluyor bagırsaklarından geliyor o sesler

SLm hanımlar..Herkesin bebişi iyidir umarımm..benim oğlum bugün biraz öksürüyoo fisfisfis
Aynı sorunu yaşayan varmıı (umarım yokdur ama) =((

benim kızın karnından guruldamalar geliyor ama kakasını çok zor yaptığını görüyorum, vıyaklayıp duruyor yavrum... napıcam bilmiyorum...

benim kızın karnından guruldamalar geliyor ama kakasını çok zor yaptığını görüyorum, vıyaklayıp duruyor yavrum... napıcam bilmiyorum...

iyi geceler gizoşumm opuyorumnanaktan
oglusum yeni uyudu babişi bekliyrz bizz
doram nasıl tam erkek oldu artık annesi masallah pasama

günaydınnn güzel anneler nasılsınız melekleriiz nasıll ben oğlumdan vakit bulup giremiyorumm ara sıra anca

aaaaaaa benim kuzum sünnetmi olmuşş yavrıım yerim ben onu maşallahh
gizemcim ne denir bilmem hayırlı olsun inş acısı sızızı tez zamanda geçer meleğimin

bizim kız bu gece hiç uyutmadı beni tam cadalozluğu üstündeklava:

kız bebegın cok mu zayıf yemek yemıyormu duşmesı lazımdı şımdıye kadar
hayir canim yemesi iyi her 3 aatte bir yediriyorum ((
15 gun snunda dşmesı lazım...demekki vıtamın eksıklığı var sanırım k vıtamınınden dolayı düşmuyor du yada kanıyordu dr na sor..

k vitamini takviyesi yapiyorum canim haftada 1 kez ve hergun adec vitamini takviyesi..ve hergun duzenli olarak pansumanini yapiyorum doktorun verdigi ilacla.. ama neden hala dusmedi anlamis degilim cok uzgunum moralim cok bozuk hala oldugu gibi duruyor..doktora sordum 2 haftalikken normal demisti bence hicde normal degil...persembe pediatra goturucem ona tekrar sorarim...mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…