2009 Ekim Anneleri

benim kızımınkilerin içinde de iltihap vardı yayılmaya başlayınca korktum çok oyüzden kullandım
elecon pomad diye bi merhem yatarken sürdüm geceleri 3 günde geçtiler elh

ben doktora gÖtÜrdÜm derısını atıyo korkma dedı bŞııŞı,vermedı ya hala boynunda duruyo yag bezesı gıbıler ısılık gıbıde sılıyom nemlı bezle geÇıyo az az

slm herkese :) ben de artık kuzumlayım çok şükür :) 40+3 'te bol sancılı ama kolay bir normal dogumun ardından dünyanın en tatlı varlığına kavuştum :) Rabbim isteyen herkese nasip eylesin bu duyguyu :) ısmi hiç planlamadığımız şekilde Betül oldu yavrumun ismiyle yaşasın inşallah ismi gibi olsun :) Rabbim herkeslerin yavrularını koorusun her türlü beladan hastalıktan kötü nazarlardan :) Allaha emanet olun...

arkadaşa gittik şeydam

tebrık ederim arkadaşım ısmı çok güzel rabbım analı babalı buyutsun..

BıZıM ıSMıMıZDE KAYRA MELıH OLDU

meraba. Artik kimsecikler yok. Sanirim herkes bebislerinle ilgileniyo. Bende bebisimden pek vakit bulamiyorum. Hergün acsamda uzun oturamiyorum. Canlarim bebislerinize kendinize iyi bakin. görüsürüz

Herkese iyi geceler diyeceğim ama kimsecikler yokkk yaaa bol gevezelik yaptığımız günler geride kaldı kızlar bebşler tüm zamanımızı alıyor artıkkaydirigubbakcemile3

Maşallah canım bebeğinee ...ne kadarlık bebeğinki uyanmadan tüm gece uyuyor? Darısı başımızaaa uykuya çok düşkün olmayan ben'in bu kadar uykuya hasret kalacağına inanmazdımm :))) ama oğluma feda olsun napalımyerimseniben

ben de yanımda yatırıyorum kızlar, meme için uyandığı zaman yavaşça alıp emziriyorum ,uy kusu bölünmeden uyuyor..

Benimki bu durumda kesinn yaygarayı basardı ben emzirdikten sonra gazını çıkarmazsam mümkün değil uyumuyor yaa gece uyanınca en az 2 saat bi daha kesinlikle uyumuyor tuna :sinifsinif:
[

QUOTE=schule09;9866563]slm herkese :) ben de artık kuzumlayım çok şükür :) 40+3 'te bol sancılı ama kolay bir normal dogumun ardından dünyanın en tatlı varlığına kavuştum :) Rabbim isteyen herkese nasip eylesin bu duyguyu :) İsmi hiç planlamadığımız şekilde Betül oldu yavrumun ismiyle yaşasın inşallah ismi gibi olsun :) Rabbim herkeslerin yavrularını koorusun her türlü beladan hastalıktan kötü nazarlardan :) Allaha emanet olun...[/QUOTE]

Gözün aydın canım allah bebeğini analı babalı büyütsün ismiyle yaşasın inşallahhihoyyyt

Kızlar birşey sorucam yaaa ben bebişime yeni ticker koymak istiyorum, siteden yapıyorum ama 3 tane format çıkıyor ya hangisini profilime yapıştırıyordum unuttum biri bana yardımcı olur muuu:kedi:

mrb cnm,aynı sorun bizde de var, kaka sıvı ama yapana kadar inlemeler,tıslamalar,kızarmalar vsvs.. karnını ovalıyorum yüz üstü yatırıyorum ve kakasını yapması 1 saati buluyor, aynı zamanda gazı da aynı sancıyla çıkarıyoruz, sırf bu sancılar yüzünden uyutmam saatlerimi alıyor, bi çare bulursak haberleşelim olur mu? inş bi an önce düzelirler

heyy bizde şimdi kızımla cıbıdan çıktık kucağıma aldım yıkadım beraber yıkanmış oluyoruz hehe
maşallah gık demio bayılıyo suya yanlız sudan çıkarırken küçük kıyamet kopuyokaydirigubbakcemile3

15 gun snunda dşmesı lazım...demekki vıtamın eksıklığı var sanırım k vıtamınınden dolayı düşmuyor du yada kanıyordu dr na sor..

canım biz zinco diye bi bitkisel yağ karışımı kuulanıyoruz gaz için.günde 4 defa 3 damla veriyoruz.doktorumuz verdi.eczanelerde satılıyo.bide spazmo novalgine diye fitilimiz var çok sancı olursa ondan veriyorum bir fitili ikiye kırıyorum yarım veriyorum.bebiş rahat ediyo bunlarla.sürekli gaz çıkarıyo.gazını çıkarırken zaten kakasınıda yapıyo.sıvı olduğu için hepsi birden çıkıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…