2009 Ekim Anneleri

a.s.merhaba kizlar kimse yok ama ben bir merhaba demek istedim , zaman bulup pek giremiyorum girsemde yazmaya bile zaman ayiramiyorum bir göz atip kapatmak zorunda kaliyorum , malum bebekle vakit nasil geciyor anlamiyor insan hepimize kolay gelsin , zamanla hepsi büyüyecek insallah saglikli olsunlar yeterki :)
zemuszemus
Kizlar benim takvim yok denedim kac defa olmadi bana biri takvim yapsa ne iyi olur :) oglum 29-09-2009 da dogdu bana bir takvim yapinnnnnnnnnnnn cok memnun olurum mesajla gönderin bir zahmet firsati olan arkadaslarimdan biri öptüm hepiniziopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

herkese slm... gizoş bebişini ne tatlı gıydırıyorsun oyle maaşallah kuzuyaaa

canımcım hoşgeldsinn o senin gönlünün güzelliği güzel görüyorsun ee ben kokoş bi anneyim yaa meleğimde kokona bi paşa :roflol:

evet cnm.. pek tatlı..kızıma alabılrım :)
aglıyoır benımkısı hıscakalı

selam kızlar nasılsınız?10 ekimde oglusum dunyaya geldı hersey yolunda tek sorunum sutum gelmedı oğlusumu mamayla beslıyorum cok uzgunumsenağlama

selam kızlar nasılsınız?10 ekimde oglusum dunyaya geldı hersey yolunda tek sorunum sutum gelmedı oğlusumu mamayla beslıyorum cok uzgunumsenağlama

canım sağlıklı olsunda oğluşunn mamayla besle tatlım biraz zor oluyodur ama napcann neden gelmedşi acaba sütün ki :uhm:

canım sağlıklı olsunda oğluşunn mamayla besle tatlım biraz zor oluyodur ama napcann neden gelmedşi acaba sütün ki :uhm:

sezeryanla dogurdum hastanede 2gun emzırdım yanı ben emzırdıgımı zannettım sanırım bı saatt falan emmesıne ragmen aglıyo doymuyodu sona sagmayı denedık bı baktık kı hıc sut gelmıyo humana stıl tea falan da ıctım hıcbı ıse yaramadı cok uzgunum hıc beklemıyodum sutumun gelmemesını:sinifsinif:benım gıbı sutu gelmeyen var mı aranızda???

canım kıyamam yaaa aman oğluşun sağlıklı olsunda mamayla doysun tatlım hiç piskolojini bozma tatlım

selam kıslar kanam ıÇın doktor bugÜn dÜzenleyıcı verdı 47gÜĞn oldu devam edıyo kanamam dıe alttan muayene ettı yara yokmuŞ ŞkÜr

aman yasemncim şükür inş. ilaçlar ii gelir tatlım

aman aybikecimm takma kocişi kafaya yaa boşver pişman olur birazdan gene arar bende ne yazıkki nezle oldum galiba yaa napcam şimdi

Allah analı babalı buyutsun cnm

oglusunun saglıgı yerinde olsun yeterki

Kalemıtı nasıl dıkıŞlerın alındı bızde Öyle bİŞy olmadı...

SaĞol bu arada İnŞŞŞ sİzde sorunsuz dÜŞÜrrsunuz..

amin inş. bir an once dussede rahatlasak bizde
bu arada tartılmış ogluşum 4010 gram gelmiş cok sukur ilk dogum kilosunu gectik 8 gunde

dikişleriniz yomuydu sizin tel gibi bir sey ile dikiş atılmıştı onu aldı doktor onceki ameliyatımda da oyle vardı dikişlerim

gizoşummmmmmmm ŞenizŞenizŞeniz napıyorsun teyzosum nasıl napıo annesi

aklım sendeydi musyas sevindim canım
gizemcim moralim çok bozuk kocikle tartıştık telefonda :sinifsinif: Senden naber?

aman yasemncim şükür inş. Ilaçlar ii gelir tatlım

aman aybikecimm takma kocişi kafaya yaa boşver pişman olur birazdan gene arar bende ne yazıkki nezle oldum galiba yaa napcam şimdi

saolun canlarım benim cnm kocalar buara garipler bugün hastane dönüşü bendetartıştım ama şimdi iiyiz sanki onlar dıgum yaptılar çok gerginler anlamıyom heeee

takıyorum elimde değil arasada açmicam
kalemiti canım artık dikişli yapmıyorlarmış yapıştırma diyorlar bende sordum dikişlerim alıncakmı diye bıyık altından gülmüştü doktorum kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…