2009 Ekim Anneleri

selam anneler nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün ebemiz geldi oglumun gögüsüne baktirdim süt birikmis onu sykty yafrum agladi ya acidi heral. sizdede oldumu`?

selam anneler nasilsiniz biz iyiyiz oglumla bugün ebemiz geldi oglumun gögüsüne baktirdim süt birikmis onu sykty yafrum agladi ya acidi heral. sizdede oldumu`?

canım ya keske sıktırmasaydın benım kızında oyle olmustu hatta oyle şişlerdiki korktum doktora sordum sakın sıkmayın ellemeyın ıyı degıl zamanla gecer dedı ve gectı sukur :emir_bebek:
annemde dedıkı babannem abımın gogsunun bırını sıkmıs sut cıkmıs ve sıkmayan gogsu buyuk dıgerı kucuk kalmıs oyle dedı a.s

:KK43: cok gec sykldy artik burda sykyyolar yaw. yok mok da diyemion, insallah bisey olmaz Allaha emanetler yafrularimiz,

selam bende kara kuzumun resmını ekledım..

Dr bugun bızede dedı sakın sıkmayın dıe oysakı ben keremı emmiştım çıkarmıştım ama bunu ellemıcem..

Pansumanın açıldı benımde doktorum çok guzel bı dikiş oldu bakmıcam daha fazla nazar değicek dedi şükürler olsun şu ağrılarımda bı geçse bide dikiş izi kaybolsun dıye krem verdi bakalım etkisi olcakmı..

merhaba iyice koptuk kusra bakmayın bütün emsayi bebiklerle doluyor:)
bugün 2 topuk kanımızı verdik..
hızla büyyoruz teyzeleri doğduğunda babişe benzeyen kızım bana dönmeye başladısositososito

selam kızlarr..
bugün doktora gittik şuana kadar sancım hiç çıkmadığı için perşembeye gün verdi...
bebişim kanala girmiş..
perşembe sabah 7 de suni sancı vercekk 7-8 saat suni sancıda kalıcam ((inşallah hemencecik gelir bebişim)) eğer açılmam olmazsaa saat 3 yada 4 ten sonra sezeryanla gelicek hayat bebekç
bana bol bol dua edin kızlar çok ihtiyacım var..
bizden haberler bu kadar..

selam kızlarr..
bugün doktora gittik şuana kadar sancım hiç çıkmadığı için perşembeye gün verdi...
bebişim kanala girmiş..
perşembe sabah 7 de suni sancı vercekk 7-8 saat suni sancıda kalıcam ((inşallah hemencecik gelir bebişim)) eğer açılmam olmazsaa saat 3 yada 4 ten sonra sezeryanla gelicek hayat bebekç

rabım yardımcın olsun bı avazda inşş dua et bızede şu memişler iyileşsin. :roflol:

kıslar bebişim normal yolla gelmek istemiyor anlaşılan, yarın sabah 9 da sezeryanımız var.. bana da dua edin olur mu... niyeyese tedirgin olmaya başladım mafoldumben

selam kızlarr..
bebişim kanala girmiş..

Allah yardımcın olsun.. sağlıcakla kavuşursunuz inş.

benimki de yarın ... bende dualarınızı bekliyorum :Saruboceq:

slm herkese. lalcim geçmiş olsun sevindim problem olmamasına.
benim bi soru(nu)m var sizlere hazır tecrubeli sayısı artmışken sorayım. bugun kasıklarımda sürekli bir sızlama, agrı var daha once de olmuştu ama bugun bacak içlerime kadar yayılıo agrısı ama bunun dısında tık yok ne karın agrısı ne de karında sertleşme . acaba acılma ile ilgisi var mıdır . yoksa boşa mı ümitleniyorum mafoldumben

canım saollllopuyorumnanaktan
bianem anlattığın belirtileri bende hep doğuma sayıyordum ama bi türlü gelmedi ebbişim ve sezercik oldum...kafamçokkarıştıinşallah normal ve kolay bi doğum nasip eder allahım sanaa:Saruboceq:

selam kızlar
10-10-2009 saat 08 26 da sezeryanla dogum yaptım
normal dogumu bekleyemedik
bebegimin amniyo sıvısı bulanık cıktı.
hemen sezeryan olmak zorunda kaldım .
canım hayırlı olsun ..allah anneli babalı büyütsünnn:Saruboceq::nazar:
selam kuzu analarıı..kuzular nasıllarr..okuyamıyorum geçmişi mırıldanıyo lokumum..epeydir d gelemedim..lalimm geçmiş olsun cnm bişiy yokmuş çok şükür..ama korkunu çok iyi anlıyorum..Allah'ım esirgesin yawrularımızı nasıl da herşeyimiz oldular bi anda...
annem burdaydı doğum öncesi gelmişti malumunuzz..dün babişim geldi yafrumu görmeye,annemi de aldı gitti..kaldım kaynana ellerine:)) şimdilik bi wukuat yok ama bi 10 gün de o kalmaya n,yetli dua edin ayh:))))

schule bilemiyorum cicimm sanki hamilelik yıllar öncesinde kaldı unuttum gitti sancı neydi neye benzerdi:)) annemin doğum öncesi sorularımdan bıkıp werdiği cewabı wriyorum sana:: o sancılar gelince anlarsın mrk etme...:)) anlaşılmıcak gibi olmuyo kendileri,şahsen beni epey bi süründürdü de o bakımdan :))

hepinizi öporuss..kaynanacım da gitsin sahalara dönerim diye ümit ediyorumm.beni özliyin anacımm:))))

zuzumm saol ajkımmm.....opuyorumnanaktanprenses kısını kojaman öptüümm bebişimmmmopuyorumnanaktan

merhaba kızlar..Allahım doğum yapalı bugün tam 9 gün oldu ama vakit bulupta bir türlü giremedim topiğe..bende 10.10.2009 da spinal sezeryanla doğum yaptım zaten amazon haber etmiş sağolsun..normal doğum istiyordum ama iyiki diretmemişim çünkü doğum yaptığım an gördükki bebişimin boynuna iki defa kordon dolanmış ve bunu ultrasonda görememişti doktorumuz..neyse işte öyle böyle derken 10 günü geride bıraktık..çok güzel olduğu kadar zorda geçiyor günlerim ama değer tabiki..elimde bir melek bakmaya doyamıyorum..Allahım çok şükür Allah isteyen herkese yaşatsın bu kutsal duyguyu..

hayırlı olsun canım..allah anneli babalı büüyütsünnnn:Saruboceq::nazar:

canım nie sıktıkifisfisfis burdaki dr.lar sıkılmaması gerektiğini söylüyor...iltahaplanmaması içinnkafamçokkarıştı

selam kızlarr..
bebişim kanala girmiş..
elifim senin için ne hayırlısıysa o olsun canım...allah kolay doğum nasip etsinnn:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

kıslar bebişim normal yolla gelmek istemiyor anlaşılan, yarın sabah 9 da sezeryanımız var.. bana da dua edin olur mu... niyeyese tedirgin olmaya başladım mafoldumben

canımmm hayırlısıyla kolayca doğum yaparsın inşallah....:Saruboceq:

kızlar bana acil yardım lazım sütüm iyice gitmeye başladı acayip su içiyorum banamısın demiyor biliyorsunuz oğlum sarılık oldu ve o arada mama verdik zaten küçük oldu ememiyordu ama şimdi emiyor bu seferde sütüm yok ne olcak böyle mamada kabız yapıyor çocuğu zor yapıyor kakasını çok fenayım ya

canım bizim de 6. günümüz çok az geliyomafoldumbensezeryanda sütün en geç 5. gün gelmesi lazımmış..kahroluyorum..3 gün önce göğüslerim semsertti,nolduysa 2 gün önce birden yumuşayıverdi..pompayla sağıyoruz azıcık geliyo kesiliyo...çok üzülüyorum..ilk günden beri humana stil tee içiyrorum bende..kompostolar,çorbalar,su içiyorum..bol bol tuvalete taşınıyorum:sinifsinif:

dün doktora sordum sadece su süt getirmez dedi..bol bol kuzu eti yiceksin dedi..sütün biraz daha gelince göğüslerini çiğ lahanaya sar dedi..başka napabilrim dedim..önce moralini yüksek tut dedi...ben ilk bebeğimi kaybettiğim için hep diken üstündeyim,ya aynı şey tekrarlanırsa diye...şimdilik çok şükür kızım ii...

doktor sütümün artması için prolaktin yani süt hormonunu arttırıcı bi hap verdi..sabah akşam yemeklerden hemen önce içilcekmiş..bu sabah başladım...umarım faydasını görürüm..merak eden olursa ismini özelden yazarım..

allahım kimsenin yavrusunu sütsüz bırakmasın çok zormafoldumben

Allah kolaylık versin hepinize. Annelerin sorunları şikayetleri hiç bitmiyor demekki, inşallah mükafatını her iki tarafta da alırız. Bişeylerden yakındıkça eşim diyorki "e boşuna cennet anaların ayakları altındadır denilmemiş" diyor.

ya icim icimi yiyorum ya keske syktirmasaydim oglumun gögüsünü size sormayada akil edemedim cok üzgünüm acayip pi$manim ya :KK43:(((( bir gögüsü kücük digeri büyük kalirda vicdan azabi cekerim :KK43:(((((

sşm herkese.. bebişim kucagıma uyuyor :) bırakınca aglıyor..o uyumusken bende uyumaya clısacagım bıraz...

ya icim icimi yiyorum ya keske syktirmasaydim oglumun gögüsünü size sormayada akil edemedim cok üzgünüm acayip pi$manim ya :KK43:(((( bir gögüsü kücük digeri büyük kalirda vicdan azabi cekerim :KK43:(((((
cnm öyle sey olurmu... ozaman elınıde sıkıstıralım bırı buyuk olsun..daha minicikler..
gelısecekler ççbırsey olmaz

X