2009 Ekim Anneleri

kızlar selam;
candyelif 'in dün gece nişanı ve suyu gelmiş, 1 cm. açılması varmış, hastaneye yatışını yapmışlar, suni sancı vermişler, beklemedeymiş..

Allah bir avazda kurtulmak nasip etsin :Saruboceq:

selam kıslar gü
sel haberler geldim kayamel 19ekimde saat 15.14te kagan egemizi dünyaya getirmiş msj attı azönce hayırlı olsun minik egemizzzzz:)

Kağan Ege hoşgelmiş..... a.s.
Bu arada doğumunu kaçırdığım herkesin bebişlerini öpüyorum. opuyorumnanaktan Bu küçük sıpalarla nete girmek ne zormuş yaw -tatlicadiarzu-

evet gülicancım mesayinin tümünü onlar kapsıyor artık
ben şuan annemlerdeyim de biraz rahatım tek kalınca vay halime:)

Canım benimde annemler yanımdaydı, dün gittiler. Oğlumla yalnız günler başladı. Gerçi bööle daha rahat gibi, en azından kendi düzenimde canım ne isterse onu yapıyorum. Annem burdayken onla çene çalmaktan ne uyuyabiliyodum, ne başka bi işe bakıyodum. Şimdi oğlum uyuyumca takılıyorum buralara.
Sen nasıl oldun canım dikiş yerleri falan acıyo mu, toparlanabildin mi. Merak ediyorum herkes napıyo diye...

herkes uçmuşş doğurdu ya millet delikafadulden
elif e sağlıklı doğumlr birazdan arım bakım ne durumda

Canım benimde annemler yanımdaydı, dün gittiler. Oğlumla yalnız günler başladı. Gerçi bööle daha rahat gibi, en azından kendi düzenimde canım ne isterse onu yapıyorum. Annem burdayken onla çene çalmaktan ne uyuyabiliyodum, ne başka bi işe bakıyodum. Şimdi oğlum uyuyumca takılıyorum buralara.
Sen nasıl oldun canım dikiş yerleri falan acıyo mu, toparlanabildin mi. Merak ediyorum herkes napıyo diye...

annem 10 gün benimle kaldı istanbulda sonra babam geldi bizi bursaya getirdi 40ımızı çıkarıp dönücez..
dikiş yerleri hala ağrıyo eğilemiyorum ani hareketler yapamıyorum desteksiz oturup kalkmaya bugün ancak başlayabildim sadece yatarken desteğe ihtiyacım oluyor..

Ayy bu arada Alya Dua'ya maşallah. Çok tatlı :nazar:

teşekkür ederizŞeniz

anamm iyice curuge ciktim mafoldumben

Hayırdır canım hastalandın mı ?

annem 10 gün benimle kaldı istanbulda sonra babam geldi bizi bursaya getirdi 40ımızı çıkarıp dönücez..
dikiş yerleri hala ağrıyo eğilemiyorum ani hareketler yapamıyorum desteksiz oturup kalkmaya bugün ancak başlayabildim sadece yatarken desteğe ihtiyacım oluyor..

teşekkür ederizŞeniz

İyiki ailelerimiz var canım yoksa çok zor olurdu gerçekten. İnşalah yakın zamanda hiç desteğe ihtiyacın kalmaz. Ben de ilk iki gün zorlandım kucağımda bebekle kalkıp oturamıyodum, çok şükür geçti sonra..

anladım canım geçmiş olsun
belki biliyorsundur çok konuştuk burda benim bel problemim var bu yüzden sezeryan olmuştum zaten
böyle bile belime vurdu kitleniyor zaman zaman buyüzden sizler kadar çabuk toparlanamıyorum ne yazıkki:sinifsinif:

belki biliyorsundur çok konuştuk burda benim bel problemim var bu yüzden sezeryan olmuştum zaten
böyle bile belime vurdu kitleniyor zaman zaman buyüzden sizler kadar çabuk toparlanamıyorum ne yazıkki:sinifsinif:

evet canım biliyorum aynı gün doğuma gittiğimiz için takip edememiştim merak ettim.
Benimki normal olduğu için biras daha çabuk toparlandım. Ama benimde kaslarım hala fena içerden ağrı yapıyo.Aşağı doğru zorlanmaktan heralde diyorum :gitme:

hmm normal doğumda kaldı benim aklımda inş tez zamanda toparlanırsın
ağrı sızı olunca bebeklerle istediğimiz gibi ilgilenemiyoruzda ben ona üzülüyorum

hmm normal doğumda kaldı benim aklımda inş tez zamanda toparlanırsın
ağrı sızı olunca bebeklerle istediğimiz gibi ilgilenemiyoruzda ben ona üzülüyorum

selamlar aybık bu kızı böle süsleyıpte çatlatmayın benı hamıle kalmım kız uğruna maşallahhhh

Hayırdır canım hastalandın mı ?

belim cok agrio.belde deil sag kalca ustu bacaga vuruo bide.dr bel fitigi olabilir dedi.bide goguslerim cok yara :sinifsinif:

yapma ya ALLAH korusun:Saruboceq:
normal doğummuydu seninki?
benimde ağrı kesici vurmuşlardı bacaklarıma sağ bacağıma vurdukları hala ağrıyo aksak yürüyorum bu yüzden

maşallah sana alya dua ne tatlısın sen öyle allah nazarlardan saklasın seni annene söyle böyle güzel süsleyip seni koymasın resimlerini öyle sonra nazar değer bu arada gönderiyim sana oğlumun resmini belki beğenirsen hani belki şey diyorum :roflol:

X