2009 Ekim Anneleri

ya icim icimi yiyorum ya keske syktirmasaydim oglumun gögüsünü size sormayada akil edemedim cok üzgünüm acayip pi$manim ya :KK43:(((( bir gögüsü kücük digeri büyük kalirda vicdan azabi cekerim :KK43:(((((
korkma szn o büyük olan zamanla normale döner tatlım. keşke hiç sıkmasaymış diycem de bir bildiği mi vardı acaba...

keremim senin bebişinde hayırlı olsun bu arada..çok tatlı maşallah kızlar tickerimi yapamadım ben yaa..

nabersiniz kızlar.. bu arada cvp yazamadım desteğiniz için teşekkür ederim. Allah daha beterinden korusun bunada şükür.
bu arada doğum yapan arkadaşlar gözünüzaydın. Bekleyen arkadaşlarıda allah kurtarsın sağlıcakla kavuşurar inş.

kızlar selam;
candyelif 'in dün gece nişanı ve suyu gelmiş, 1 cm. açılması varmış, hastaneye yatışını yapmışlar, suni sancı vermişler, beklemedeymiş..

kızlar, saat dokuzda sezeryana kısmetse gireceğim.. dualarınızı bekliyorum.. hepinizi çokk öptüm... Allaha emnaet olun...inş. bebişimle sağlıcakla geliriz

selam kıslar gü
sel haberler geldim kayamel 19ekimde saat 15.14te kagan egemizi dünyaya getirmiş msj attı azönce hayırlı olsun minik egemizzzzz:)

X