2009 Ekim Anneleri

Slm kızlarrrrrrrrrr

12 Ekim de saat 11:45 de kızıma kavuştum 3350 gr 50 cm doğdu biz hastanede biraz fazla kaldık ben iyleşemedim bir türlü gaz yüzünden ateşlendim doktorda çıkaarmadı ama şükür artık evimizdeyiz sizlere haber vereyim dedim ...

oyy ne güzelll herkes doğuruyoooo maşallahh...

şeymaaaaa banada tcker yaparmısınnn msnde bi ara gönderirsin.......

Bu arada kontrole gittik bugün sarılık çıktı bol bol emzir dedi

arkadaşlar, elim ayağım çok kaşınıyor küçücük pempe noktalar var nedir sizce.. yaşyan oldu mu hiç

oyy doğum yapanlara gözünüz aydın bebişlere de kocaman maşallah

ya bana çarşamba günü bi türlü gelmek bilmiyor... dokuz ay dayandım şu üç gün geçmek bilmeyecek gibi akannehir

ben de kuzumu koklamak istiyooooommmmm :sinifsinif: sağlıkla gelsin yeter ki...

karşaılaırsak :) bebişlerden

canım banda son 4 gün geçmek bilmemişti 4 yıl gibi :)) şimdi doğmuşta 3 günümüz bitmiş..
sende sağlıcakla alacksın kuzunuuu blurflover

saimecim sen hala doğurmamışsın. normali bekliyosun galşiba helal olsun san inşallah normal doğurursun.. ben çok sıkıldım bekleyemedim

kızlar dogurmayan varmı aalaa aramızda?
BLUEFLOWER canım carsamba dogumum var sanırımınsaalah hayırlı gecer...
benım minik hergün bır degısıklık buluyor bugund eyarım saate bır meme istedi...gözümden uyku akıyor. sımdı uyuyor ama kac dkaıka uyur bılemem bend esızlerı merak ettım gıreyım dedim..
herkes ıyıdır insaalah

yerim senin minikünü bennn maşallah kuzuna canım opuyorumnanaktan

sağol canım inşallah iyi geçer doğumum :Saruboceq:

saimecim sen hala doğurmamışsın. normali bekliyosun galşiba helal olsun san inşallah normal doğurursun.. ben çok sıkıldım bekleyemedim

canım normali bekliyorum ama ellerim ayaklarım çok kaşınıyor karnım bi haftada amerikan kanyonlarına döndü... SALIYA BAKACAK DOKTOR AÇILMA VAR MI YOK MU DİYE... sağlıcakla bende kavuşmak istiyorum hergün zor geçiyor gece sabaha kadar uyuyamıyorum...

Ne güzel sen kokladın bebişini senin adına çok sevindim.. nasıl gidiyor iyisiniz dimi ikinizde...

canım ben doğurmadım daha.. ne sancı ne nişan bişey yok.. dişleniptemi çıkacak ne bilim neyi bekliyor meleğim...

saimecim iyiyiz çok şükür yasni gece uyku problemimiz var ama önemli olan sağlıklı ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…