2009 Ekim Anneleri

kızlaaaaarr
kalemiti de kavuşmuş meleğine. 3800 gr. 52 cm. genel sezeryenle dünyaya gelmiş kuzumuz.
ikisine de maşallah , allah bağışlasın.. :nazar:

hepten zombi oldum yaa, fırsat bulduğum her area uyumaya çalışıyorum.. gece 2 saatlik uykularla sürünür oldum.. alışıcazzz alışıcazzzz....

saime hayırlısı o zman..

kalemitine tebrıkler maşallah bebeğine...

benım bebeğim çok mınık yaaa hiç bır kıyafet olmuyoo

herkeze merhaba kızlar bende 39+1 günlük hamileyim.... doğum yapmış ekim annelerini görünce heycandan içim içime sığmıyor bi an önce bebeğime kavuşmak istiyorum... ALLAH yavrularınızı analı bablı büyütsün hep sağlıklı ve sıhhatli olurlar inşallah :)

kalemiti ve bebğine maşallahh.. Allah nazarlardan korusun inş.

mavera Allah sana da bana da tüm bekleyenlerede sağlıckla kavuşmayı nasip eder inş.

amazzoncum ben de 3 gündür gece uykusunu bilemez oldum.. doğumdan 1 gece öncede uyumamıştım. 2 gecedir de nil uyumuyo... ama dediğin gibi herhalde alışacaz

maşallah naloşa ve oğluşuna :nazar:

ya kızlar ben zaten haftalardır uyuyamıyorum , meleğim gelsin yeterki en azından öyle uykusuz kalayım :sinifsinif:

maşallah naloşa ve oğluşuna :nazar:

ya kızlar ben zaten haftalardır uyuyamıyorum , meleğim gelsin yeterki en azından öyle uykusuz kalayım :sinifsinif:

aynen canım bende haftalardır uyku nedir bilmiyorum. dün gece 2 de kalktım, sabah 7 ye kadar uyuyamadım... günlerdir böyleyim...

aynen canım bende haftalardır uyku nedir bilmiyorum. dün gece 2 de kalktım, sabah 7 ye kadar uyuyamadım... günlerdir böyleyim...

aaaah ahhh canım gece neredeyse hiç uyumuyorum,10 dakika uyuyorum
yarım saat uyanığım... en azından diyorum yavruşum olduğunda onun için uykusuz kalayım :çok üzgünüm:

az kaldı ama dayanalım değil mi şekerim vereliniortak

aaaah ahhh canım gece neredeyse hiç uyumuyorum,10 dakika uyuyorum
yarım saat uyanığım... en azından diyorum yavruşum olduğunda onun için uykusuz kalayım :çok üzgünüm:

az kaldı ama dayanalım değil mi şekerim vereliniortak

evet aynen öyle canım, kendimi sıkmadığımı düşünüyorum psikolojik olarak sıkıyoruz herhalde...

canım bu arada az önce wc dweydim , sanki idrar harici bişey aktı biraz ama emin de değilim, nişan gelmeden su gelir miki?

doğum yapmıs tüm anneleri tebrikediyorum sağlıkla sıhhatle büyütelim inşallah bebişlerimizi

evet aynen öyle canım, kendimi sıkmadığımı düşünüyorum psikolojik olarak sıkıyoruz herhalde...

canım bu arada az önce wc dweydim , sanki idrar harici bişey aktı biraz ama emin de değilim, nişan gelmeden su gelir miki?

günaydın herkese a.s.
canım olabiliyormuş o şekilde takip ettin mi neymiş?
hayırlısı inşallah...

günaydın kızlarr
aynen bendee en fazla 2 saatlik uykularla duruyorum oda ilk yatıım gece 12 de sonra annem nöbete kalkıyor çocuk uyanınca beni uyandırıyor..
ay birde lohusalık depresyonu başladı ağlıyorum hereye en ufak birşeye tahmin etmezdim böyle olacağıma derlerdi de inanmazdım doğumdan sonra duygusal olunuyor

anaam bi de doğumdan sonrada mı duygusal olacağız canım :bbo: benim şu anda had safhada , herşeye sulanıyor gözlerim... o zaman ben doğumdan sonra hiç çekilmez olurum kaydirigubbakcemile3

günaydın yeni dogum yapan anneleri,miz hayırlı ugurlu olsun melekleriniz kıslar ben tam 40gü agladım tek oldugum için bebegimde çok gaz sorunlu oldugu için 40günlük uykusuzluk günlük 1saatlik uykular gece agrı nöbetleri gaz sancıları kusma nöbetleri derken dün kırk mevlütümüzü yaptık zeyneb ada biraz duruldu öyle bir bunalımdaydımki biara ben manyakmıyım bidaha yapmam bebek dedigim oldu çünkü ilk günden beri tektim sezeryanlı olunca çok zor ıluyo bide bebeginiz durmayan agrılı bir bebekse sürekli kucakta agrısını dindirebiliyosanız allahım hepinize sabır versin bende o yollardan geçtim hala dün gece kızım 2saat uyuduysa kardır o uyudu amöa busefer ben uyuyamadım çok yorgundum mevlitten dolayı ve belim tutmuyo bugün odereceyim ve faturalarım var zeynebi arabasına koyup fatura yatırmaya gidicem keşke ailem yakın biyerde otursaydım diyom hep keşkeeee:KK43:

X