2009 Ekim Anneleri

acilma varmi yok mu bilmiyorumki bebegin suyu gelmeye basladigi icin alttn bakamiyorlarmis..
hollanda da kanunboyle anne veya bebek olumsinirina gelene kadar normal dogm diye diretiyorlar

tesekkurler bahair
ins. kendiliginden sancim baslar 24 saat icindeyoksa yedim nanayi....

canım bide bugün bişey öğrendim doktoradn... ben suni sancının normal doğum sancısıyndan daha fazla can acıtıcı bişey olduğunu sanıyodum. ama aynı acıyı hissediyomuşsun. belki sen doğrusunu biliyodun zaten ama paylaşayım dedim.. sadece açılma garantisi yok boşa acı çekebilirsin. dedi

Son düzenleme:
nurefsan acılman olur inşallah yarına kadar canım yaa Allahım kolay dogum nasip etsin sanaa dualarım seninlee

nereden nereye arkadasımızı tebrik ediyrm darısı bizim basımıza inş.
Allah analı babalı buuyutsun bebişini

selam kıslar sizleri cok özledim opuyorumnanaktan evet sonunda bende anne oldum Allahın izniyle kusuruma bakmayın anca yazabiliyorum çünki eve daha dün geldik 3 gece 4 gün hastanede kaldık...teyzeleri oğluşum pazar 17:23de açtı gözlerini dünyaya ve 3410 kiloyla doğum epidural normal oldu...sonra detaylarla anlatacağım inşallah...Allahım herkese taddırsın bu duyguları ve kimsenin kucağını boş bırakmasın opuyorumnanaktan

Nurefsan, Allah yardımcın olsun, sağlıkla gelsin bebişin inşallah.

Ben de biraz önce doktordan geldim. Hiç açılmam yok. Sancı var ama çok hafif. Beklemeye pek gerek yok, çünkü doğum ben minyon olduğum ve bebeğin kilosu da iyi olduğu için zor olabilir dedi. Yarın sabah sezaryen olma ihtimalim var. Bekliyoruz şimdi. Artık psikolojik midir nedir, sancılarım başladı yavaş yavaş sanki.

Dua edin kızlar, hayırlısıyla gelsin kızım:) Allah'ım bebek bekleyen herkesi hayırlısıyla bir avazda kurtarsın inşallah.

canım allah gönlüne göre versin inşallah... hayırlısıyla alırsın bebişini kucağına

kıslarr slm vermedn geçmeym dedimm..herkes ii sanırsam..en kısa zamnda kucağınıza alma dileğiyle...allaha emanet olun..

slm kızlarrrrr biz geldik oğlumlaa 7 ekim çarşana 14 30 da sezeryanla doğdu oğlummm sizlerr asılsınızzz ne zamandır giremiyrum

slm kızlarrrrr biz geldik oğlumlaa 7 ekim çarşana 14 30 da sezeryanla doğdu oğlummm sizlerr asılsınızzz ne zamandır giremiyrum

Allah analı babalı buyutsun darısı bizim başımıza canımmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
gule gule buyutun canlarım bebişlerinizii

Allah bir avazda kurtarsın canım hakkında da hayırlısı olsun saglıkla al melegini kucagına inşallah:Saruboceq:

nurefşan canım benim inş. hemen açılman olurda suniye ya da sezeryana hiç gerek kalmaz ... dualarım seninle..Allah yardımcın olsun..

gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.a.s.

kizlar geldim eve...
suyum gelmeye devam ediyor..
yarin oglene kadar dogurmamis olursam jel falan sureceklermis sanci olmasi icin...Yine birsey olmazsa suni sanciyi deneyecekler ...
bu arada nisanim da geldi ....sonuda bende yaziyorum:)NISANIM GELDI OLEYY:)

canım sabırlı ol vakti dolmadan gelmiyor bu kuzular, hayırlısıyla sen de alacaksın kucağına.

nurefsancım, dualarımız seninle, Allah bir avazda kurtarır inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

hadi gözün aydınnnnnn:teytey::dance::sm_cool:

Nurefsan gözün aydın canım:) hayırlısıyla kucağına alırsın bir avazda inşallahhhhh...

canımmmmm gozunn aydınnn benim nişanım gelmiş :))) kadar cokkkk sevindim inan hihoyyythihoyyytŞeniz
hadi Allah kolay dogum yapmanıda nasip etsinnn yarın bebişin kollarındaa inşallahh
baharda yarın bebişini alıyor kollarınaa elifte
ben tek kaldımmmm yaa gel bir an once pztsiiiii

nurefşan çok sevindim senin adına Rabbim bir solukta kurtarsın seni ve yavrunu darısı ben ve benim gibi bekleyenlerin başına

selam kızlarr nabersiniz daha kaç kişi var uzun zaman oldu giremedim foruma..
ben hala iki seksen yatıyorum dikişler çok fena.. mafoldumben
güya normal doğum..
isyan etmiyorum rabbime inşallah geçicek, ama bebek kısmı çok güzel tabi takdir edersiniz ki...opuyorumnanaktan
göğüs uçlarım da fena.. :bbo:
neyse benden havadisler bu kadar sizler napıyosunuz bakalım accık geçmişe.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…