2009 Ekim Anneleri

slm allah yardımcnız olsun saglıkla yarın kucagınıza alırsınız ıns ben bısı sorcam bana drumcuma gunu sezeryan gunu verıcek sızce kac gun sonraya verır suan 37-5 haftalıgım

38+0 .haftadan erkene vermiyor bi problem olmazsa ..
senin isteginede bagli ..bebegin kilosuna bagli..ama 38.haftana buyuk ihtimalle tarih alirsin..

slm kızlar.
yeni gelen bebişleri allah analı babalı büyütsün
kaldımı doğurmayan.
hadi doğurun gelsin sıra bize.
ben doktora gittim ama oğluşun niyeti yokmuş gelmeye öyle dedi doktor.
doğumdan sonra göbişler ne durumda bu arada ben taktımda son günlerde

saat başı uyanıyordum. şimdi tamamen gitti uykummmmmmmmm

karnım çok kaşınıyor. heryeri çatladı ya..............

gelmiyor bebişimmmm....

bende bende uyuyamıyorummm birazdan banyo yapıcam son hazırlıklarım başlıyacak sonra çufff çuff

bende uyuyamiyorum ..
gece 1 de sancim basladi ara ara geliyor
birde idrar kacirmaya basladim ha bire tuvalete gidiyorum hadi hayirlisi artik....

canım o idrar sandığının suyun olmasın sakın eminmisin,ho sancı olunca idrar acayip baskı oluyor ama sende mi doğuracan bugün

renginden dolayi idrar old.eminim.evet sanci girdikce idrar kaciriyorum:)
ins. dogururum bakalim ..sanki sancim durdu gibi ...acayip uykumda var ama stres yaptim uyuyamiyorum..

canım o idrar sandığının suyun olmasın sakın eminmisin,ho sancı olunca idrar acayip baskı oluyor ama sende mi doğuracan bugün

:)) hayırlısı canım
bide derlerki stres sancıyı hafifletiraslında doğru gibi benim evde kasılmam daha çok oluordu hastaneye gidiyorum daha az çıkıyordu :))

şimdi çıkayım ben bir güzel temizleneyim..... hazırlıklarımı bitireyim artık

kolay gelsin..saglicakla bebegini kucagina alirsin ins.

ne guzel heveslenmistim sancim basladi diye
sanci falan kalmadi

Son düzenleme:
ben kontrole gidiyorum... nts ye giricem yine... Allahım sancılarrım başlamış olsunnnn... gerçi ben bişey hissetmiyorum ama.. doğum öncesi iznim de bitiyor bugün. hayırlısı bakalım

kızlar günaydın kontrolden geldik... hafif sancım var ama açılma maalesef yok yalnız bu sefer canım çok yandı. istersen suni sancı verelim ama açılmama ihtimali var çünkü hiç açılman yok dedi. istersen yarın sabah gel sezeryana alalaım dedi. biz de karar vedik yarın sezryana gidiyorum sabah 7.5 da hastane deolacam

hadi hayırlısı bahaircim opuyorumnanaktan

saimecim iyi haberlerle gel inşallah :Saruboceq:

nurefsancım inşallah başlar canım sancın :Saruboceq:

selam kızlar.. dogurmayan arkadaslar ınsaalah hayırlısıyla alırsınzı kucagınzı abebişiniiz. ben persembe yaptım dogumu bugun br haftamız doldu.. haala ınanamıyorum..harıka bişeyyyyyyyy

selam kızlar.. dogurmayan arkadaslar ınsaalah hayırlısıyla alırsınzı kucagınzı abebişiniiz. ben persembe yaptım dogumu bugun br haftamız doldu.. haala ınanamıyorum..harıka bişeyyyyyyyy

canım ne güzel almışsın meleğini kucağına opuyorumnanaktan Allah bağışlasın

darısı bizlerin başına :asigim:

selam kızlar

bugun dogum yapacak olan arkidişlere Hayırlı dogumlar diliyrm saglıkla meleklerini alırlar inş. kucaklarına
Analı babalı buyutsun Rabbimm
dogum bekleyenlerde doguma giderler inşallahhhhhhhhhhhhhhhhh

arzum nasılsın canımmm

bahaircim hakkında hayırlısı olsun tatlım saglıkla al niloşumuzu kucagınaa

Son düzenleme:
arzum nasılsın canımmm

bahaircim hakkında hayırlısı olsun tatlım saglıkla al niloşumuzu kucagınaa

ay inşallah naloşum normal doğumu çok istiyodum ama olmadı açılamadım(((( sen de inşallah en kısa zamanda hayırlısıyla ve sağlıkla alırsın tunacığı kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…