2009 Ekim Anneleri

aminnnn inş. tatlımm cok sagol pztsi alıcam inşallah bir bende ogluşumu:))

yağmurcn arkadaşımızı aradım annesi açtı..
anılında bebişininde durumları iyiymiş...

baharcımm cnmm Allah yardımcın olsun, şimdiden hayırlı olsun çok az kalmış meleğine kavuşmana...

Kızlarr çok uğrayamıyorum malesef topiğe, 1 haftadırr kendimi inek gibi hissediyorum sağıp sağıp biberonla kızımı besliyorum mememi alamıyo yada ben aldıramıyorum malesefmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Doğum yapacak arkadaşların Allah yardımcıları olsun, sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah:Saruboceq:

1 haftadır hayatım değişti tek düşündüğüm şey artık kızım:emir_bebek:

Nalancım elam iyi çok şükür teyzesi sadece mememi tutamıyo, biberonla sütümü veriyorum...
Ben yavaş yavaş kendime geliyorum çok yorgunluk oluyo ilk zamanlar yavaş yavaş alışıyosun ama...
sizler nasılsınız? doğum yapmayan çok kişi kaldımı?

arkadaşlar nasılsınız fırsat bulup geçmişi okuyamadım bebişle uğraşiyorum bıde gelen gıdenı sormayın

arzum nasılsın canımmm

bahaircim hakkında hayırlısı olsun tatlım saglıkla al niloşumuzu kucagınaa

naloşum iyiyim annemdeyim bol bol dinleniyorum zemuszemus sen nasılsın kuzun nasıl ??

elalım inşallah alır memişini bebeğin kıyamam ona beeen :ecrin_bebek:

Anıl'ım adaşımız gelmiş çok mutlu oldum Allah sana ve paşana sağlık versin canım :Saruboceq: :nazar:

kuzularım ne yapalım canım gün sayıyoruz biz de... bebişini kokla yerime canım opuyorumnanaktan

Nalancım elam iyi çok şükür teyzesi sadece mememi tutamıyo, biberonla sütümü veriyorum...
Ben yavaş yavaş kendime geliyorum çok yorgunluk oluyo ilk zamanlar yavaş yavaş alışıyosun ama...
sizler nasılsınız? doğum yapmayan çok kişi kaldımı?
oy kurban olurum onu yaradana ögrenebilseydi iyi olurdu annesi sende bu kadar yorulmazdın
pazartesi bende oglusuma kavusuyorum elacım :Saruboceq: yorulacagıma eminim saglıgı yerinde olsun yeterki meleklerimizin
çok az kişi kaldı elam dogumunu bekleyen

arkadaşlar nasılsınız fırsat bulup geçmişi okuyamadım bebişle uğraşiyorum bıde gelen gıdenı sormayın

Allah analı babalı buyutsunn canımm darısı bizim basımıza :Saruboceq:
inş. bu yogunluk biraz azaldıgında bulusuruz artık topikte Şeniz

Kızlarr çok uğrayamıyorum malesef topiğe, 1 haftadırr kendimi inek gibi hissediyorum sağıp sağıp biberonla kızımı besliyorum mememi alamıyo yada ben aldıramıyorum malesefmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

Doğum yapacak arkadaşların Allah yardımcıları olsun, sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallah:Saruboceq:

1 haftadır hayatım değişti tek düşündüğüm şey artık kızım:emir_bebek:

canım nasıl pompayla sağoyosun ne marka ve fiyatı nedir çok sordum ama benide derdim aynı mafoldumben

kızlar geldim doktordan. sancı neyim yok :KK43:.... 40 hafta bitti. haftaya salıya kadar beklicez.. doğarsa iyi.. doğmazsa açılma varsa suni sancı yoksa sezeryan dedi... hayırlısı olsun hakkımızda... karnım çok kötü durumda çatlaklar öyle bi kaşınıyorki çıldırtıyor beni ya :KK43:....

selam kizlar suan hastanedeyim..
gece altima yapmaya basladim demistim ya meger bebegin suyuymus ...
birazdan ultrasona ve nts ye girecegim ona gore ya beni eve geri gonderecekler sanciyi beklemem icin yada bi karar alacagiz dogum icin...
dua edin kizlar eve gondermesinler hayirlisiyla bebegimle cikacayim su hastaneden...

kızlar bende yarın drdan sezeryan gunu alıcam ıns fazla uzaga atmaz.bbegım kılolu oldugu ıcın sezeryan dedı dr cok heyecanlıyım hıc uyuyamıyorum sabah kadar.allah herkesı kurtarsın

kızlar bende yarın drdan sezeryan gunu alıcam ıns fazla uzaga atmaz.bbegım kılolu oldugu ıcın sezeryan dedı dr cok heyecanlıyım hıc uyuyamıyorum sabah kadar.allah herkesı kurtarsın

merhaba gazmem bebeğin kaç kilo olduğu için sezeryan olcak? banada söyledi doktor bebeğim 3.5kiloymuş ayın 25 i beklenen doğum tarihim o zamana kadar 4 kiloyu geçerse o zaman sezeryan yapcam dedi ama ben çok korkuyorum.....cevap yazarsan sevinirim..

nurefsancım allah gönlüne göre versin inşallah..
elacım evet az kaldı kızımı kucağıma almama hayırlısıyla bi alsam...
bu arada doktor öle bi muayene etmişki ara ara lekeler geliyo..... canım çok yandı bu sefer...

su an nts deyim bebegin kalp atislari guzel ve hic sancim yok...
birazdan ultrasonda bakacaklarve sonra buyuk ihtimalle eve yollayacaklar
yarin oglen 1 e kadar sancim baslamazsa suni sanci vereceklermis
oyy oyyy....

su an nts deyim bebegin kalp atislari guzel ve hic sancim yok...
birazdan ultrasonda bakacaklarve sonra buyuk ihtimalle eve yollayacaklar
yarin oglen 1 e kadar sancim baslamazsa suni sanci vereceklermis
oyy oyyy....

açılma yoksa sancı da verselere açılma olasılığı zormuş. doktorda bana dedi bugün stersen suni sancı verelim diye ama hiç açılman olmadığı için açılmaydabilir. 3 cm falan olsa işe yarar diyecem ama diyemiyorum dedi.... illa normal diyosan biraz akışına bırak bence

X