2009 Ekim Anneleri

sagol canim Allah razi olsun..

canım sabırlı ol vakti dolmadan gelmiyor bu kuzular, hayırlısıyla sen de alacaksın kucağına.

nurefsancım, dualarımız seninle, Allah bir avazda kurtarır inşallah.:Saruboceq::Saruboceq:

tesekkurler....
hadi gözün aydınnnnnn:teytey::dance::sm_cool:

Amin insaallah..tesekkur ederim...
Nurefsan gözün aydın canım:) hayırlısıyla kucağına alırsın bir avazda inşallahhhhh...

Allah razi olsun cok tesekkur ederim...darisi basina insallah...nisan geldide sanci yok kafamçokkarıştı insaallah oda tesrif eder
canımmmmm gozunn aydınnn benim nişanım gelmiş :))) kadar cokkkk sevindim inan hihoyyythihoyyytŞeniz
hadi Allah kolay dogum yapmanıda nasip etsinnn yarın bebişin kollarındaa inşallahh
baharda yarın bebişini alıyor kollarınaa elifte
ben tek kaldımmmm yaa gel bir an once pztsiiiii

Amin insaallah tesekkur ederim ...insaallah darisi basiniza ....
nurefşan çok sevindim senin adına Rabbim bir solukta kurtarsın seni ve yavrunu darısı ben ve benim gibi bekleyenlerin başına

nurefsan hadi hayırlısı canım opuyorumnanaktan küçük prenses geliyooorrrr :teytey:

Kızlar yarın sabah 7:30'da spinal+epidural sezaryen ile yavruma kavuşuyorum hayırlısıyla....
Dua edin bize:)

canım hayırlısı olsun sağlıkla gelsin meleğin opuyorumnanaktan doğunca yerimize kokla onu :nazar:

kizlar geldim eve...
suyum gelmeye devam ediyor..
yarin oglene kadar dogurmamis olursam jel falan sureceklermis sanci olmasi icin...Yine birsey olmazsa suni sanciyi deneyecekler ...
bu arada nisanim da geldi ....sonuda bende yaziyorum:)NISANIM GELDI OLEYY:)

Canım hadi hayırlısı Allahım bir avazda kurtarsın yanına girecek olan varsa bol bol ayetel kursi okusun söyle ona cok faydasını gördüm ben...suyun geldiyse nişanda geldiyse suni sancıya gerek kalmayacak inşallah dualarım seninle...hayırlı doğumlar opuyorumnanaktan

Papatyalim ne zaman dogurdun anacimmmm ben daha bekliyosun saniyodum hayirli olsun canim benim ne guzel sonunda oglusuna kavustun darisi basima.

Nurefsan canim seninde simdiden gozun aydin Allah bir avazda kurtarsin insallah.

esim yanimda olacak ins.
seninde once nisanin gelmisti degil mi..benim gece 2 gibi suyum gelmeye basladi hala bi sanci yok ..nezaman baslar bu sanci yaaa?korkuyorum da ya bebek susuz kalirsa diye

Canım hadi hayırlısı Allahım bir avazda kurtarsın yanına girecek olan varsa bol bol ayetel kursi okusun söyle ona cok faydasını gördüm ben...suyun geldiyse nişanda geldiyse suni sancıya gerek kalmayacak inşallah dualarım seninle...hayırlı doğumlar opuyorumnanaktan

sagol canim ...insaallah bi problem olmadan saglicakla kucagima alirim...

nurefsan hadi hayırlısı canım opuyorumnanaktan küçük prenses geliyooorrrr :teytey:

tesekkurler zellda amin insaallah...
Papatyalim ne zaman dogurdun anacimmmm ben daha bekliyosun saniyodum hayirli olsun canim benim ne guzel sonunda oglusuna kavustun darisi basima.

Nurefsan canim seninde simdiden gozun aydin Allah bir avazda kurtarsin insallah.

nurefsancım canım gözün aydın olsun..demek saatler sonra minik kuzuna kavuşacaksın...allahım kolay doğumlar nasip etsin...

selam arkadaslar ben 10.10.09 saat 22.22. de dogum etti ama bi türlü firsat bulup size bildiremedim cok tuhaf duygu biraz emzirme sorunumuz var sag gögüsümü pek sevmiyo yarin ebe gelicek insallah bi care buluruz
allah herkese yardimcisi olsun kimseyi zorda birakmasin
18.40da gitim hastaneye 22.22.de dogdu yusufum

Rabbim hayırlı uzun ömürler nasip eylesin tebrik ediyorum yeni annelerimizi dua edin biz geri kalanlar için de :)

bahar ben kalıyorum sonaa :)))
sende yarın kavusacaksın Allahın izniylee ne guzel

yeni dogum yapan arkadslarım Allah analı babalı buyutsun inş. bebişlerinizi

selam arkadaslar ben 10.10.09 saat 22.22. de dogum etti ama bi türlü firsat bulup size bildiremedim cok tuhaf duygu biraz emzirme sorunumuz var sag gögüsümü pek sevmiyo yarin ebe gelicek insallah bi care buluruz
allah herkese yardimcisi olsun kimseyi zorda birakmasin
18.40da gitim hastaneye 22.22.de dogdu yusufum

kızlar salı günü kızıma kavuştum bugün geldik evimize 3.110 kg 50 cm

gözünüz aydın, allah analı babalı büyütsün, ömürlü olsun bebişler. maaşallah.:nazar::nazar:

X