2009 Ekim Anneleri

kızlar hepınıze merhaba.. bende 2010 hazıran annesı olucam ınsallah. bebegı doganların gozu aydın olsunn... henuz dohmamıs olanlarada kolay dogumlar dılıyorum...

saglıkla mutlu mesut buyutun bebelerınızı

canim kusura bakma cevap yazamadim kahvalti yapiyordum..
bugunde iyiyim.sanci falan hic yok..
sen nasilsin?

nurefsan sesin çıkmıyoo nasılsın bugün sancı falan varmı

sagol canim tesekkur ederiz...

hoşbulduk canlarım..... keremim dün gece beni arayın demişti ama şmdi müsait de değilse diye aramaya çekiniyorum

Allah razı olsun. inş. sende hayırısıyla alırsın bebişini kucağına.

bugün 40 haftamız doluyor . yarın kontrolüm var. bakalım doktor ne diyecek. sağlıkla kavuşalım artık bebişlerimize...

bu ekim kuzularida pek bi nazli cikti yaa :sinifsinif:
dogmaya niyetleri yok ....
actim ellerimi sancim gelsin artik diye dua ediyorum:kedi:kaydirigubbakcemile3
nisan ve su gelmesinden umudu kestim ...
ruyamda da kizimi gordum masallah oyle guzeldi ki.. esim de gormus alkisalkisalkis
hemen diyorum ki acaba bu bir isaretmi bebek mi geliyor diye:) :lepi:
herseyi doguma yorar oldukkaydirigubbakcemile3

bugün 40 haftamız doluyor . yarın kontrolüm var. bakalım doktor ne diyecek. sağlıkla kavuşalım artık bebişlerimize...

doğar tatlım doğar...sonrada sana dünyanın kaç bucak olduğunu gösterir meleğin:)))))))))))))

valla eşim iyi geldiğini duydu yürümenin hergün yürütüyor bizi, adam bi ay izin aldı izni bitecek :)... sağlıklı olsunlar da napalım beklicez... ayaklarım çok ağrıdığı için yürümekte çok ama çok zorlanıyorum. 65 kilo olmuştum şimdi 64 e düşmüşüm. inş. bebişim iyidir.

Merhaba kızlar bende 2010 şubat annesiyim .
Hepiniz ne kadar heyecanlısınızdır şimdi ? Bebişlerinize kavuşmaya az kaldı bazılarınız kavuştu bile Allahım hepinizin yardımcısı olsun.
Sizinle aynı zamanda dogum yapacak bir arkadasım var oda dogumu bekliyor.Allahım hepininizi bir solukta kurtarsın inşalllah.
9 . ay en zor ay diyorlar birde size sorayım.Hamilelikte en zorlandıgınız ay hangisiydi ?

Hamilelik boyunca kac kilo aldınız ?
Ayy sizin zaten etekleriniz zil çalıyor bende gelmişim burda size neler Soruyorum.
Vakit bulabilirseniz bizim topike de bekleriz . Sizin tecrübelerinize ihtiyacımız var .:)
Hepinizin göbüşlerinden öptüm :)

Son düzenleme:
kızlar şeyma doğum yapmış annesi ile konuştum bebek iyiymiş şeyma hala ameliyattaydı

merhaba shine, aslında her ayın kendine göre bir güzelliği var şahsen ben ortadaki aylarda rahattım, ilk aylar bulantım çoktu, bide düşük tehlikesi oldu bende o yüzden tedirgindim ilk aylarda. ilerleyen aylarda da en zorlandığım konu diz ve ayak ağrılarım oldu, önceden gelen rahatsızlığımın etkisiyle yürümekte çok zorlanıyorum. şuan sürahi neneyi bilirsin dimi, hah aynı onun gibi yürüyorum :)... şimdi de meleğimi görme heycanı, kokusunun özlemi sabırsızlık hepsi bir arada.. karmakarışık duygular :) ve devamlı dua dua dua...:Saruboceq:

50 kiloyla başladım şuan 64 üm. bana göre normal. yeterki o sağlıklı olsun...

işte böyle inş. hepimiz meleklerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız.:Saruboceq:

Teşekkür ederim canm cavabın için.
Allahım inşallah meleğini sağ salim kucagına almayı nasip etsin .

hamilelikte en cok zorlandigim ay 2.ve 3,ay di mide bulantisindan 40 gun az cekmedim..
cok sukur ondan sonra da pek bi problem olmadi
bacaklarimda agri ve kramp son zamanlarda biraz zorladi..
son ayda geceleri yatmak bi problem oldu saga sola donmek zorlasiyor surekli tuvalete uyaniyorsun vs..
suan bebegime kavusma arzusu ve kizimin nazli cikip gelmeyisi psikolojik olarak bu sureci zorlastiriyor
hamilelik boyunca 5kg verdim 7 kg aldim...

Kızlar merhaba opuyorumnanaktan

Bizim Şeymoş doğurmuş az önce konuştum bebeği 2800gr 49 cm gelmiş ve çok iyilermiş. Haber ver dedi. Allahım uzun ömürler versin...:Saruboceq:

Benim bebiş te bugün itibariyle 4000 gr. olduğu için yarın sabah 10:30 da g.a sezeryanla ben de oğluşuma kavuşucam inşallah :Saruboceq:

Allahım tüm doğuracak arkadaşlara yardımcı olsun. Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza nasip etsin inşallah :Saruboceq:

ayy cok sevindim darisi basimiza ins.Allah hayirli uzun omurler versin insaallah.
normal dogum mu yapmis sezeryan mi?

kızlar şeymayla görüşen oldumu? arayacam ama çeki,niyorum zamansız ararım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…