2009 Ekim Anneleri

amin inş canım içime bi heyecan düştü ne yapacağımı falan hiç bilmiyorum çok karmaşık duygular içindeyim başım falan dönüyor ne kadar güzel ve korkulu bi duyguymuş bu Allahım herkezi sağlıklı sekilde doğurmak nasip etsin inş...

Kızlar kaç gündür sezeryan günü vermiyodu dr'um sinir oluyodum bilinmemezlikten
Sonunda verdi perşembe sabahı kavuşucam minik kuzuma şimdi de iice telaş bastı bana dua edin noolurr bende hepinize dua ediyorum sürekli kendimle beraber bütün hamişlere ve doğacak kuzucuklara opuyorumnanaktan alkisalkisalkisdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

canim belirsizliktense boyle onceden bilmek daha iyi ...dua et bol bol ayetel kursi yi falan oku Allah yardimcin olur insaallah..

amin inş canım içime bi heyecan düştü ne yapacağımı falan hiç bilmiyorum çok karmaşık duygular içindeyim başım falan dönüyor ne kadar güzel ve korkulu bi duyguymuş bu Allahım herkezi sağlıklı sekilde doğurmak nasip etsin inş...

hadi hayirlisi olsun canim ..Allah hayirlsiyla kucagina almayi nasip etsin..

Sonunda verdi perşembe sabahı kavuşucam minik kuzuma şimdi de iice telaş bastı bana dua edin noolurr bende hepinize dua ediyorum sürekli kendimle beraber bütün hamişlere ve doğacak kuzucuklara opuyorumnanaktan alkisalkisalkisdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ha bu arada 10.10.2009 tam 40 hafta dolumunda doğdu.
:ecrin_bebek:

valla ben de merak ediyodum,tam gününde normal doğuran var mı diye?sen ilksin sanırımkaydirigubbakcemile3ALLAH analı babalı büyütsün inşallahopuyorumnanaktan

NUREFŞANCIM sen buranın gediklisi oldun vallakaydirigubbakcemile3doğumdan sonra da sizi buralarda görmek isteriz,özleriz vallaopuyorumnanaktan

merhaba ekim anneleri ben malesef eylül annesi oldum:):) 2ekimde beklerdken 26eylülde dünyaya geldi EFEcik..annesinin dogum gününü çaldı:p

slm hamişler ve yeni anneler bende bugun kontrole gittim ve acılmam varmış baya doğum sancılarım heran baslayabilirmiş doktor yatıralım dedi ama ben suni sancıdan korktuğum için istemedim o zman her an doğumun olabilir artık dedi iyimi yaptım kötümü yaptım yatmamakla bilmiyorum ama ne bileyim bi anda heyecan yapıp korktum su anda da basım falan dönüyor biraz ağrılarım var benim için dua edermisiniz lütfen ne kadar cesaretim olsada çok korkuyorum yinede senağlama sizin dualaranıza ve desteğinize ihtiyacım var sonunda minik kelebeğime kavuşuyorum Allahın izniyle doğum bekleyen bütün anneler insallah sağlıklı bi şekilde doğum yaparsınızz.... :Saruboceq::Saruboceq:

canım inş. en güzel şekilde kolaylıkla bir seste atlatırsın.. ben de sen gibi bekleyenlerdenim. Rabbim hepimizi sağlıkla kolaylıkla bebişlerimize kavuştursun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım inş. sağlıkla sıhhatle kavuşursun , ne kadar heycanlısındır şimdi. dualarımız müşterek. Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inş.:Saruboceq:

canım inş. sağlıkla sıhhatle kavuşursun , ne kadar heycanlısındır şimdi. dualarımız müşterek. Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun inş.:Saruboceq:

Sağolasın canım ya sorma dedim ya dr a kızıyodum nie vermiyo günü die şimdide verdi die bi garibim rabbim bütün hamişlerin yanında olsun korusun kollasın :CüvCüv:

aybike'ciğim gözün aydın cnm allah analı babalı büyütsün gazın için cnm kayısı suyu iç çok iyi geliyor çok rahatlatıyor ben bayağı içtim ve faydasını gördüm

selam kızlar o kadar temızlık yaptım koskoca halı çırptım banamısın demıyo bu velet ne sancı var ne bişey belim ağrıyo herzamankı gıbı okadar offf ınşş gece başlar sancım ne olur allahım gelsin kendılığınden yarabbım..

inşallah keremim. ama bekledikçe de daha zorlaşıyo sanki gelmeleri... ama ben artık bekleyemeyecem ... perşembe gidecem sancı ve açılma yoksa girecem sezeryana...

bende yarın gıdıcem 12 de yoksa bende isteğe bağlı sezeryan yapıcam sunı sancı çekemmm...kafaya koydum

İyi akşamlar kızlaropuyorumnanaktan
Özledik sizleriopuyorumnanaktan
Emme sorunumuz var malesefmafoldumben kızım mememin ucunu tutamıyomafoldumben sağıp biberonla veriyorum çok üzülüyorum mafoldumben
sizlerde ne var ne yok doğurdumu herkes:emir_bebek:

canım meleğine kavuşmmuşsun sağlıkla büyüt inş. :Saruboceq: sütlerini merak etme sık sık emzir canım ve asure yaptır canım evdekilere acayip süt yapıyırrr bilgin olsun üzülme canım bol bol mleğini emzir uykudan kldır kldr emzir canım olur mu ama asla stres yapma öptük biz sizi opuyorumnanaktan

merhaba gizemcim ancak cevap yazabildim.bugün çok iyiyiz canım.oğlum sanırım ilaçların etkisinden uyanmıyor çok fazla.hem ben kullanıyorum hem o fazla geliyo galiba.sütümüz çok iyi bugün maşallah foşur foşur akıyo.oda bıugün geldi zaten o konuda mutluyuz.bütün bebeklere maşallah Allah hepimizi nazarlardan saklasın.:nazar:

X