2009 Ekim Anneleri

Kızlar yarın sabah 10 da epidural anestezi ile allahın izniyle bebişime kavuşucam hepinize dua edicem bir an önce sizde bebişlerinize kavuşun diye öptüm hepinizi inşallah doğum sonrası görüşürüz...

slm kızlar, bebişim de ben de gayet iyiyiz, insallah doğum yapan tüm arkdaşlarım ve bebişleri de iyidir, hepinizi öpüyoruz, hepinize hayırlı doğumlar diliyorum

ohhhhne güzel zeytşncim sen de yawruşuna kavuşacaksın inşallaha yarın. darısı bizlerin başına

kızlar gelicek hafta pzt bende melegime kavusacam inş. :))))))))))))))))))))) cok heycanlanıorum dusundukce

Selam fıstıklar herkese ıyı akŞamlar..
Bızde yarın doktot teyzemıze gıdıcez bakalım neler dıyecek doktor teyzemız..

Selam fıstıklar herkese İyİ akŞamlar..
Bİzde yarın doktot teyzemİze gİdİcez bakalım neler dİyecek doktor teyzemİz..

selam elifçim...ben de yarın doktora gidecem... bakalım inşallah sancım falan vardır.. umarım artık doğururum

iyi akşamlar Allah izin verirse bende yarın doktora gidicem... kısmet artık akalım ne dicek.. büyük ihtimalle hiç bir belirti yok bekle dicektir.

iyi akşamalr bızde yarın dr gidicez inşş sunıye gerek kalmadan doğar bebiş.

sağol canım gıderken haberım olsaydı bende gelmeye çalışırdım oraları hiç bılmedığım için tek başıma cesaret edemedim bu halımle ama bılseydım gelirdim.

sağol canım gıderken haberım olsaydı bende gelmeye çalışırdım oraları hiç bılmedığım için tek başıma cesaret edemedim bu halımle ama bılseydım gelirdim.

keşke gelebilseydin ama zor olurdu senin için son günlerin inş aybike ve sizinle beraber daha farklı ortamda buluşur tanışırız bende bebişlerinizi severim :emir_bebek:

X