2009 Ekim Anneleri

gunaydın kızlarr Allahım bugun dogum yapacaklara kolaylık versin inşallahhh
nehriver dogum yaptımı acaba haberi olan varmı
llalldan haber yok sanırm hayırlı haberlerle gelin kızlarr ya

günaydın doğum yapıcak olan arkadaşlar allah yardımcınız olsun bızede dua edin...

benım dün sancılarım geldi 5 dk bır ama çok acılıydı sonra bı nescafe içtim geçti gitti ben anlamıyorum bu gelen gıden ney yaaa

merhaba kıslarrr nasılsınızz bakalımm nasıl gidiyo melekler içerde çıkmaya niyeti olan yok mu opuyorumnanaktan

naloşummmmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canımmmmmmmmmmmmm hoşgeldinn
dora pasamız nasıll oyy dun yazdım canım goremedin sanırım Allahım Analı babalı buyutsun
anlat nasıl :))) doram

kızlar ekim anneleri zuzuu dan haberiniz varmı canlar
hepinizi allah kurtarsın bebişlerinizi kuçağınıza almanız dileğimle

gunaydin kizlar bugun evde olmayacagim bi selam verip cikacagim..
turp gibiyim:) ne birsanci ne bi nisan var....
bugun dogum yapacaklara Allah kolaylik versin insaallah,....
kalanlarada bol sabir...

naloşumm valla dora paşammm süper bir bebek öle tatlı öle tatlı kii bakmaktan henüz daha kendimi alamıyorum sadece karşıdan bakıyorumm emişmek dışında pek kucağıma almıyorumm canım sonradan zorluk çekmeyelim diyee alışsın kucağıma istemiyorumm geceleeri bile emzirip direk yatağına atıyorum öle olunca rahat ediyoruz şimdilik inş. huyu değişmezde öle kalırr herşey çok güzel allahın izniyle sizlerde alın artık meleklerinizi kucaklarınıza şekerlerr koklaşınnn :kedi:

Kurban olurum onu yaradana melegim benim akıllı olcak inşallah teyzoşum benimm
Bende kucaga alıstırmıcam canım Allahın izniyle bir gelsinn cok özledimm
cok duygulandım anlatınca sutun geliyor degilmi humanastik oyle bişi vardı içiyormusun ondan Allahım Allahımm mis kokuluna masallahh gizoşummmmmmmmmmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Günayydın kısslar
Allah bugün doğuma gidenlerin yardımcısı olsun.
Ben de dr.dan geldim. Bebeğin durumu iyiymiş pzt.sine kadar bekleyebiliriz dedi. Muayene de 2 cm açıklık varmış, yalnız muayeneyi biras abartınca kanama oldu normaldir dedi dr. Daha sancı yok bakalım bekliyorus. Kendiliğinden başlamazsa pzt. 8:30 da yatış yapıyorus bizde.

Lall den haber yok galiba. Doğum olsa haber verirdi. Ben bi arıyım olmassa...

canımm naloşummm tam manasıyla sütler dün sabah gelmeye başladı daha önce sarı sıvı geliyordu oda fazla doymadığı için huysuzlanıyorduuu ama şimdi meleğe dönüştüü maşallahı var sık sık emzirin kıslarr sütlerinizin gelmesi için çok önemli hemde çok ne kadar sık verirseniz okadar çabuk gelir bolca su için meyve suyu içinn kısacası sıvı tüketinn

Allahım kolaylık versin inş. normal olur gulcancımm tek avazda dogum yaparsın

gizoşum nehriver de doguma gitti sancıları cıkmıştı ntsde dun sonra suyu gelmiş

Lall den haber yok galiba. Doğum olsa haber verirdi. Ben bi arıyım olmassa...
evet ara canım yaa cok merak ettim llallyıı girerdi bu saatlerde noldu acaba

gizoşum o sarı sut ilk agız mı ne deniyor o onemliymiş yaglı olan kısmı kuzu dıs ortama ayak uydurmaya calısıyor canım benim yaa inşlah bolllllllbolll sutun olur
gogus ucunda agrı oldumu hep yara oluyor diyorlar sende oldumu

gunaydın kızlarr Allahım bugun dogum yapacaklara kolaylık versin inşallahhh
nehriver dogum yaptımı acaba haberi olan varmı
llalldan haber yok sanırm hayırlı haberlerle gelin kızlarr ya

nehirin açılması yokmuş sabah sunni sancı vermişler :sinifsinif: beklemede halaaa
inşallah bian öncee olur doğum :Saruboceq:

:asigim: nehriverde inş. sağlıkla kavuşur meleğine

yaa gögüs uçlarım ilk ağzına aldığındaağrıyor fakat yara falan yok lansinoh gayt ii geldi belkide bünye meselesi ama bilmiyorumm zamanla vücut anneliğede zamanla alışacak galiba ama herşeye değer bi kokusunu içine çektinmiydi ağrızı sızı hemen gidiyo :asigim:

mureda sağol tatlım darısı başına :asigim:

nehirin açılması yokmuş sabah sunni sancı vermişler :sinifsinif: beklemede halaaa
inşallah bian öncee olur doğum :Saruboceq:

oyy inş. hemen acılması olurda melegini alır kucagınaa cok beklemez inşallahh haber alırsan bize de ulastırırsan sevinirim cnm

Lalli aradım şimdi. Dün kontrolde bebişin suyu az kalmış, onun için hemen sezeryana almışlar. Dün öğleden sonra doğmuş oğluşu. Yarın çıkıcakmış hastaneden.
Maşallah ikisine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…