2009 Ekim Anneleri

İyi geceler kızlaropuyorumnanaktan
Allahın izniyle yarın sabah 7.30da hastanede olucaz, inşallah suni sancıyla başarıya ulaşabiliriz kızıma sağsalim kavuşabiliriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Dualarınızda bizleride unutmayın emi, Allaha emanet olun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Zuzum berrasına çok şükür kavuştu, darısı başımıza inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Zuzumada Berramada kocaman maşallah:nazar::nazar:

Lalde bugün gidicekti doktora onda bi gelişme var mı?

Allah yardımcın olsun, bir avazda kurtarsın.:Saruboceq:

sanirim onada bi haber gelmedi...
yaa ne guzel canim yarin insallah bebegine kavusacaksin..
sanada iyi geceler...

inşallah cnm sağolasınŞeniz

yaa lalin profiline baktım en son 8.41de girmiş merak ettim, amazona falan mesaj atmadımıkiCADIARZU

çok karışık duygular içindeyim, yatmaya çalışcaz biraz iyi geceleropuyorumnanaktan

Allahın izniyle yarın sabah 7.30da hastanede olucaz, inşallah suni sancıyla başarıya ulaşabiliriz kızıma sağsalim kavuşabiliriz:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Dualarınızda bizleride unutmayın emi, Allaha emanet olun:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Zuzum berrasına çok şükür kavuştu, darısı başımıza inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

allah kurtarsın elacım...

doğuran herkese de gecmıs olsun Allah analı babalı buyutsun inş.

Arkadaşlar ben de yarın dr a gidiyorum, yine nst ve muayene olacak. eğer az da olsa biraz açılma ya da sancı çıkarsa yatırıp suni sancı deneyecek, doğal yoldan bir belirti göremezse ve de bebişin suyu, keyfi iyiyse p.tesi gününe kadar bekleyecek. yarın artık 40+6 oluyorum ve sıkıntı yapmaya başladı, böyle beklemek çok zor. bize de dua edin nolur herşey doğal yolla gelişsin, sezeryan olmak hiç istemiyorum.:gitme:

canım inş. sende meleğini yarın alırsın kucişinee koklaşırsınız bol bol

Gizemcim oğluşun çok tatlı:nazar: Allah nazarlardan saklısın, darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

inş. canımm :nazar:

öle güzel bi duyguki yarın inş. sende hayılısıyla kucağına aldığında yaşarsınn opuyorumnanaktan

Arkadaşlar ben de yarın dr a gidiyorum, yine nst ve muayene olacak. eğer az da olsa biraz açılma ya da sancı çıkarsa yatırıp suni sancı deneyecek, doğal yoldan bir belirti göremezse ve de bebişin suyu, keyfi iyiyse p.tesi gününe kadar bekleyecek. yarın artık 40+6 oluyorum ve sıkıntı yapmaya başladı, böyle beklemek çok zor. bize de dua edin nolur herşey doğal yolla gelişsin, sezeryan olmak hiç istemiyorum.:gitme:

hayırlısı olsun cnm. umarım gönlunden gecırdığın doğum olur.

canim gunlerim azaldikca seni oyle anliyorum ki ...
benim bile simdiden moralim sifirsenağlama
hakkinda hayirlisi olsun insaallah...
Allah sabir versin gercekten beklemek cok zormus...mafoldumben

Gizoşummm hoşgeldin maşallah oğluşun çokk tatlı yaaa yerim ben onuuuuu nasılsınız keyfiniz nasıl

hazirancım hayorlısıyla kavuş kuzuna inş.

zeytinimm allaha şükür keyfimiz faln yerinde :nazar: maşallahı var kuzumun teyzesi opuyorumnanaktan

hayırlısı olsun cnm. umarım gönlunden gecırdığın doğum olur.

canim gunlerim azaldikca seni oyle anliyorum ki ...
benim bile simdiden moralim sifirsenağlama
hakkinda hayirlisi olsun insaallah...
Allah sabir versin gercekten beklemek cok zormus...mafoldumben

hazirancım hayorlısıyla kavuş kuzuna inş.

zeytinimm allaha şükür keyfimiz faln yerinde :nazar: maşallahı var kuzumun teyzesi opuyorumnanaktan

sağolun kızlar, hakkımızda hayırlısı artık.................

biz geldikkk herkez hayırlısıyla yavrusuna kavuşuyor.. sıra bize geliyoooo
gizemcim maşallahh paşana ve sana cnm

gizoşummmmmmmmm masallah doramaa Allahım sana bagıslasın :asigim::nazar::nazar::nazar:hAYırlı evlat olsun inşallahhhhhh
biran once bende kollarıma almak istiyrm melegimiii :çok üzgünüm:
sen nasılsın canımmmmmm opuyorumnanaktan

gizemcim bebişini Allah bağışlasın size..çok tatlı maşallah hele ikinizin fotoğrafını gördüğümde çok duygulandım valla..kendinize dikkat edin..bebişin sağlığı iyi dimi..:nazar::nazar::nazar:

Gizemcim Allah nazardan korusun ikinizide :nazar: maşallah kırbinkere ...sağlığınız nasıl iyisiniz dimi ikinizde?... bize de dua et canım..

kızlar merhaba.gecenin bu saatinde burdayım ama kimse yok.biz sabah saat 7:30 da hastaneye yatış yapıyoruz.elalıyla aynı durumdayız.suni sancı verilecek olursa normal olacak.hiç bi gelişme olmazsa akşam üstü sezaryene giricez.elalı canım sanada Allah kolaylık versin inşallah banada.ben eve gelene kadar internete giremem herhalde.eve gelince görüşürüz inşallah.kendinize iyi bakın.hepimizin Allah yardımcısı olsun.ben bu gece uyuyamam zaten saat 3 oldu bir damla uyku yok gözümde.doğumdan sonra görüşmek üzere hoşçakalın.

günaydın annişlerimiz...yaa niye kimse yok yoksa herkes doğurmayımı gitti..Allahım herkes için hayırlısı olsun inşallah..bugün doğum yapacak annelerimize Allah kolaylık versin sağlıkla bebişlerine kavuşsunlar inşallah..
laldan hiç ses çıkmadı sanırım,doğumu oldumu acaba..

X