2009 Ekim Anneleri

iyi akşamlar hem yaprak dökümüne bakıyom hemde sizlere bı bakıyım dedim

canım benım sağolasın yokk doğurmadım bugün kuaföre gittim manıkur yaptırdım bıde kaşlarımı aldırdım ordan arkadaşa gittim...naniknanik ama pek kıpraşmıyo kuzum cuma gidicem bakalım hayırlısı

canım benım sağolasın yokk doğurmadım bugün kuaföre gittim manıkur yaptırdım bıde kaşlarımı aldırdım ordan arkadaşa gittim...naniknanik ama pek kıpraşmıyo kuzum cuma gidicem bakalım hayırlısı

hayırlısı olsun datlum benimkide kasılmalarımdan herhalde bugün hiç yerinde durmuooo huzursuz biraz eli ayağı her yerimde gezio valla sağlıkla gelsin bebişlerrrr opuyorumnanaktan ben az uzanam kasılmalarım var belkim dinlenirsem ii gelir öpüom seni cok

kızlar 5/10/2009 da saat 13,34 de oğluşumu sezaryanla dünyaya getirdim.Sizlere heber vereyim dedim.Bugün eve geldik.daha sonra ayrıntıları yazarım.görüşürüz.kaydirigubbakcemile3

burdayım şekerım ağrılarım arada vuruyorrr ama ne nişan ne bişeyyy

gündüz göremeyince merak eetim. aybik konuşup yazacaktı ama ben çıkmak zorunda kaldım siteden göremedim yazdımı yazmadımı? ben de yarın doktor kontrolünden sonra belki bi bakıma giderim

yediverencim ne güzel sende bebişlerini kucağına alan şanslı annelerdensin demek.... ben de çok özeniyorum yaaaaaaaa

sended var n umaram sen arasaydın ya şekercım...yaaa doğurdumu bılmıommm ksssss anlat bakımmmmm

sended var n umaram sen arasaydın ya şekercım...yaaa doğurdumu bılmıommm ksssss anlat bakımmmmm

canım ben bugün pek bi yoğundum annemler falan burdaya aybik de ararım diyince aramayı düşünemedim şeymacım... zuzu yu almışlar sunş sancı vermişler ama olmamış sonrada sezeryana almışlar... daha fazla detay bende bilmiyorum çölük pörçük giridm nete çünkü...ok b

Kızlar slmopuyorumnanaktan
Biz geldik doktordan, 2 kez nstye bağlandım sancı çıktı biraz, ama açılmam yokmuş:kedi:
Yarın sabah 7.30da yatışım yapılıyo suni sancı vercekler onla olmassa sezercik olcam...
Nolur dua edin bana sağlıklı bi şekilde kızıma kavuşayımj:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

cnm hakkınızda hayırlısı olsunn inşalah bebişin çok bekletmeden gelirrr :Saruboceq::Saruboceq:

kızlarrrrrrrrr
zuzudan haber getirdim yinee
maalesef bunca saat çekilen sunni sancının sonucunda zuzuyu sezeryana almışlar :KK43:
bebeği babasına vermişler bebek iyiymiş çok şükür zuzu da yarım saate kadar çıkarmış sezeryandan..
kıyamam yaa saatlerce sancı çekti :KK43:

ayyy çok şükür zuzu kavuştuu berrasınaa :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

merhaba kızlar bizde doktordan geldik.hiç açılmamız yok.kendiliğinden gelme ihtimali çok düşük. o yüzden yarın sabah hastaneye yatıyoruz.akşama kadar suni sancı verecekler.olursa normal doğum olacak suni sancıyla.açılma olmazsada akşama doğru sezaryene gircez.dualarınızı bekliyorum inşallah suni sancı işe yarar.

sibelcim hakkında hayırlısı cnmm :Saruboceq:
inşallah kolay kavusursun bebişinee :Saruboceq:

yediverencim ne güzel sende bebişlerini kucağına alan şanslı annelerdensin demek.... ben de çok özeniyorum yaaaaaaaa

bahar slmm opuyorumnanaktan
bende kasım anneyim nasip olursaa :Saruboceq:
:Saruboceq:sizleri takip ediyorum hep :kedi:
muğlanın neresindesin cnmm kaydirigubbakcemile5

kızlar 5/10/2009 da saat 13,34 de oğluşumu sezaryanla dünyaya getirdim.Sizlere heber vereyim dedim.Bugün eve geldik.daha sonra ayrıntıları yazarım.görüşürüz.kaydirigubbakcemile3

allah sağlıklı uzun ömürler versin bebişineee :Saruboceq::Saruboceq:

canım ben bugün pek bi yoğundum annemler falan burdaya aybik de ararım diyince aramayı düşünemedim şeymacım... zuzu yu almışlar sunş sancı vermişler ama olmamış sonrada sezeryana almışlar... daha fazla detay bende bilmiyorum çölük pörçük giridm nete çünkü...ok b

olsun canın sağolsunn canım...demek zuzuda doğurmuş ne güsel yazık okadarda sancı çekmişşş.. bende ole olucam gıbı hayy allahım yıne bastı korkulalrrr inşş suniye gerek kalmaz.

Herkese iyi gecelerr....ben kaçıyorummm artık keremiuyutim kocişte gelir...

X