2009 Ekim Anneleri

cannarım saoluun..aylardır bu anı birlikte bekledik...iiki şuan burdasınız..çok garip bişiymiş..eğer yalancı sancı neim diilse ki yalancısı buysa amanınnn:))) ay ben konuşmayı unuttum beynim durdu kaçıyorum yoksa burda dourcam:))) herkesi öptükk kuzumnannn

zuzum acaip heyecan yaptım...delikafaduldenlütfen berroşu kucağına almadan gelme mümkünse:asigim:....allah yardımcın olsun...:Saruboceq:kolay bi şekilde doğum yaparsın inşallah bitanemm....dualarım seninlee.....:Saruboceq:

herkese günaydın....opuyorumnanaktan
dr. giidcem ve bu gece hiç uyuyamadım eşimide uyutmadım:1rolleyes:
allahım hakkımızda hayırlısını versin...:Saruboceq:
inşallah ben ve benim gibi bekleyenler kolay bir doğumla bebişlerimizi kucağımıza alırız....:Saruboceq:
hissediorum az kaldııııııııı:asigim:

gunaydinnn
insaallah hayirlisiyla bugun dogum yapacak gibi dogum listesine eklendi bile:)
saat kacta canim doktorla randevun?
bakalim ne diyecek? 1hafta daha bekle mi diyecek yoksa suni sanci veya sezeryan mi?
Hakkinda hayirlisi neyse o olur insaallah...

AYY ne güzel doğuma gidenler Rabbim sağlıkla kucağınıza ve kucağıma almayı nasip etsin.......

EVET kızlar bugün benim doğumgünüm 7 EKıM işte 23 sene önce bugün doğmuşum..... VE bugün dr gidiyorum dr gün verecek sezeryan için suyum azalmış erken olacak ama belli mi olur nst den sonra belk oğluşum annesinin doğumgününde gelir di mi neden olmasın? Dualarınızı bekliyorum ınşallah sağlıkla alırım minik mucizemi

günaydın bitanemmmmopuyorumnanaktan
saat 10.00 da randevum.....
canım bende çok merak ediom ne diyeceğini delikafadulden
zaten önce suni sancı olmadı sezeryan derse ben direk sezeryan yapalım dicem :1closedeyes:
çünkü sancı gelip yetersiz olduğunda suni sancı verilse neysede... direk suni sancı verilince 3 saattede 24 saattede doğum gerçekleşebilio hatta bazen gerçekleşmio sezercik yapılıo...boşuna sancı çekmektense direk sezercik olarım daha iyiiii:çok üzgünüm:
inşallah allah hakkımda ve hakkımızda en hayırlısını verirrrr:Saruboceq:

bitanem iyiki doğdunnnnn:sm_cool::sm_coolpuyorumnanaktan
canım dualarım seninleee...hakkında hayırlısı olsun......
inşallah gönlüne göre olur ve oğluşunu sağlıkla kucağına alırsınnn:Saruboceq:

:1hug: lllalll cim çok teşekkürederimm cnm çoookkk opuyorumnanaktan
hepimiz sağlıcakla alalım inşallahh senni içinde hayırlısı olsun cnm umarım istediğin doğum şekli olurr

:1hug: lllalll cim çok teşekkürederimm cnm çoookkk opuyorumnanaktan
hepimiz sağlıcakla alalım inşallahh senni içinde hayırlısı olsun cnm umarım istediğin doğum şekli olurr

amin ...:Saruboceq:inşallah canım ..allah hepimizin gönlüne göre versinnn:Saruboceqpuyorumnanaktan

Herkese günaydın kızlar... ben çoook kötü grip oldum malesef ( kahvaltıdan sonra bi doktora gideceğim... ilaç içme taraftarı değilim ama doğuma yakın bebeğimi de hasta etmek istemiyorum :sinifsinif:

Anıl'cım iyiki doğdun bitanem opuyorumnanaktan hayırlı haberlerle gel inşallah

blueflower inşalalhh cnm güzel haberlerle gelirimmm çokkk sağoll
geçmiş olsun kendine dikkat benimde kociş olmak üzere bana geçerse napıcam :S
git bencede dr a

sen de sağol canım opuyorumnanaktanne kadar dikkat etsekte birisinden geçiyor malesef kolumu kaldırcak halim yok ama bi gayret gitcem artık dr a...

Günayydın opuyorumnanaktan
Bugün yine turp gibiyisss kaydirigubbakcemile3

Ayyhh Zuzu gece hastaneye gitmiş sanırsam. delikafadulden Belki doğmuştur kuzusu. Bi avazda inşallah :Saruboceq:
Lall, Ela, Sibel hayırlı haberlerle dönün inşallah :Saruboceq:

günaydın kızlar zuzudan haber varmı??? çok hayecanlandım inş. doğumu olmuştur

gunaydın arkadaşlar.ZUZUM allaha emanet ol LLALLIM doğurmadan gelme minnoşlarınızı kucağınıza alıp gelın inşallah dualarım sızınle.

inşallah kendiliğinden gelir ya bu hafta...offf napim ben yaaa allahım bana yol gösterrr sancılarımda gelmiyooo.....

kızlar dün dr gittim geçen hafta 3100 gr olan yavrum bu hafta 2800 gr çıktı moralim bozuldu zilli kızım doğmadan rejime girdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…