2009 Ekim Anneleri

kıslar gene l anestezı Çok rahat uyuyon uyanıyon mınıgın kucagında strese gerek yok hıÇ bence bunu seÇınnn

ya ondan da erken uyanma ihtimalin var ya benim tırsmam ondan cok nadir oluomuş ama

nehriver valla catlicam nooldu ya özelden at bari ben korkcaam kladar korkuom zaten kaydirigubbakcemile3

ya ondan da erken uyanma ihtimalin var ya benim tırsmam ondan cok nadir oluomuş ama

nehriver valla catlicam nooldu ya özelden at bari ben korkcaam kladar korkuom zaten kaydirigubbakcemile3

cnm anestezi uzmanı çok önemli ben söyledim erke nuyanıyom daha önce kalktım erken die gelmişim kızımı iki saat meme emzirmişim annem yardımıyla haberim yoktu çok memenun kladım anesteziden

aaa gizem gelmiş canım nasılsın masallah dora bebike coook dadlu biz 1gün öndeydik senden sen kavustun biz hala beklioruz

cnm anestezi uzmanı çok önemli ben söyledim erke nuyanıyom daha önce kalktım erken die gelmişim kızımı iki saat meme emzirmişim annem yardımıyla haberim yoktu çok memenun kladım anesteziden

masallahdiim bari nazar degdircem :kedi: okumustum canım senin dogum hikayeni cok rahat diodun darısı basımıza inşallah

SAOLCNM BENİM RABBİM SİZLERİ Bİ AVAZDA KURTARSIN İNŞ SAGLIKLA MİNİKLERİNİZ GELSİN ARTIK BU ÖZLEMDE BİTSİN SİZİNDEopuyorumnanaktan

amin canım inşallah rabbim duyuyodur sesini dr gecen 2hafta önce 6ekim gibi gelir demişti benim kocikte herkese söledi bugun arayan arayana önüne gelen daha dogurmadın mı sen dio melegimin de gelmeye niyeti yok hiç:çok üzgünüm:

yaa en kötüsü de o, arayanlar daha bi strese sokuyo insanı, doğuramadık işte kardeşim, doğurunca haberiniz olur, arayınca nooooluyoo yani?

yaa en kötüsü de o, arayanlar daha bi strese sokuyo insanı, doğuramadık işte kardeşim, doğurunca haberiniz olur, arayınca nooooluyoo yani?

ayyy evet yaa sıkıldım zaten bide arıolar iice daral geldi öglene kadar 5kişi aradı bas bas bagırıorum cık artık içimden die eşimde şaşırdı nolusun die sanki ben dogurmak istemiorum cık cıkklava:

aman cnm fazla stres yapıp da bebişleri üzmeyelim yine de, sağlıkla gelsinler de biz bekleyelim.

benim dr dedi ki 30-40 yıl önce yaşasaydınız zaten gün hesabı falan olmıycaktı, öyle bekliycektiniz rahat rahat daha gün gelmedi diye, o yüzden fazla takmayın dedi, hem senin daha 40 haftan dolmamış daha dur, sıkma kendini boşuna,

ben artık telefonlara çıkmıyım diyorum, annem yada eşim açsın doğurana kadar.

bende öle yapayım bari madem kocik her önüne gelen söledi 6ekim die o cevaplasın soruları :jeyyar:

kızlar iyi akşamlar a.s.
benim göbek deliğim simsiyah olmuş ya yeni farkettim sizin de oldu mu? zaten epeydir dümdüz aşılmıştı ama çok koyulaşmış... :uhm:

iyi diyelim iyi olalım canım temizlik var kaç gündür evde... çok bişey yapmasamda dolanmaktan yoruluyorum kafamçokkarıştı
sen nasılsın ?

ama hayatım kendını dıkket et sonra faredersın ne kadar yorulduğunu.ıyılık canım bende son hazırlıkları bıtırmeyı çalişiyorum cumartesı gunu doğum inşallah.

aa ne güzel canım zemuszemus Allah sağsalim kavuştursun inşallah... bişey kalmamış seninde... benim de ya 14'ü ya da 21'i inşallah...
temizliğin acısı çıkıyor şu anda aslında ama ne yapalım... perşembe yarım gün birini aldım koltuk halı cam için ama ince işleride annem k.valide ben yapıyoz ne yapalım mirmirmirmir

ben ramazandan önce yapmiştım kadın gelmiştı ıkı gun cam dvar kapı ama bende enaz onun kadar iş yapmiştım ama o dönem bebiş kılo almamiştı yorgunluktaan o yuzden dıkket et canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…