2009 Ekim Anneleri

Selam kızlar bizde dr daydık bugün herşeyimiz normal hala sancı falan yok cuma tekrar çağırdı bakalım..eğer bu hafta gelmesse p.tesi suni sancıyla doğum yapıcam çok korkuyorum suni sancı ıstemiyorum bebişim gelsin artık yaaaaa...

Selam kızlar bizde dr daydık bugün herşeyimiz normal hala sancı falan yok cuma tekrar çağırdı bakalım..eğer bu hafta gelmesse p.tesi suni sancıyla doğum yapıcam çok korkuyorum suni sancı ıstemiyorum bebişim gelsin artık yaaaaa...

bi sorun yoksa 41 haftaya bekletebilirsin canım neden sana suni sancı vercek.

ya bende anlamadımkı 40 haftam oluyo p.tesi yanı sancımı nıye beklemıyooo sunı sancı yıceğime sezeryan olurum bu hafta daha iyi...belkı bebek buyumuyor ya pek ondan...

cok guzel ya gizem, beryal ve handan kavuşmuşlar bebişlerine Allahım sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin yavrulara inşallah :nazar:

Darısı bekleyenlerin başınaaa :hulya:

geçmiş olsun canım, kız musyas kızının yanına bide nazar boncuğu takta koy maşallah burdan mıncıklayasım geliyo 41 kere maşalah puh puuuh:nazar:

musyascım geçmiş olsun.....
prensesinede maşallahh:nazar:

saolun canlarım evet hastaneye giderken unutuyom bitarafına batar die nazarlıgı takmayı bidah takpta gideyim cnm benimmm opuyorumnanaktan

ya bende anlamadımkı 40 haftam oluyo p.tesi yanı sancımı nıye beklemıyooo sunı sancı yıceğime sezeryan olurum bu hafta daha iyi...belkı bebek buyumuyor ya pek ondan...

a evet benim dr. da bugün söledi çocuk bundan sonra gelişim göstermezse alırız dedi bi sorun var demektir diye,bide suyun yeteri kadar yoksa ondanda olabilir çünkü benim suyuma bakıcak 3-4 günde bi çağırıp azalmaya başlamış çünkü.Gerçi biz kilosu yüzünden suni sancı ile doğurcaz demekki dr. un sende de böle bi risk görmüş olabilir...

bılmıyorumkı bı açıklama yapmadı yarın bı başka dr gideyım dıyorummm bakalım o ne dicek olmassa sezeryanla alsınlarrr çok sters oldu

bılmıyorumkı bı açıklama yapmadı yarın bı başka dr gideyım dıyorummm bakalım o ne dicek olmassa sezeryanla alsınlarrr çok sters oldu

bebişlerimiz için hangisi hayırlısıysa o olsaun canım.Bende dr. ma söledim bugün psikolojik olarak kendimi normale çok hazırladım ama bi risk görürseniz sezeyanı kabul ederim diye çok şükür suni muni napalım normal gidiyo herşey ben sezeryandan çok korkuyorum çünkü...akannehir

ya benım bu 2.daha kolay olur normal dıor herkes bende tam kendımı ıyıce hazırladım bu seferde suni sancı dedı tüğlerim diken diken oldu suni sancı beter bişey offf ben 3 cm açılmam olduğu halde 1 -2 saat sunı sancıya bağlandımda of dıorumm ama bunda hiç bı kıpırtı yokken dırek sunı sancı çek çke bıtmez saatler geçmez hay allahım sen yardım ettt

ya benım bu 2.daha kolay olur normal dıor herkes bende tam kendımı ıyıce hazırladım bu seferde suni sancı dedı tüğlerim diken diken oldu suni sancı beter bişey offf ben 3 cm açılmam olduğu halde 1 -2 saat sunı sancıya bağlandımda of dıorumm ama bunda hiç bı kıpırtı yokken dırek sunı sancı çek çke bıtmez saatler geçmez hay allahım sen yardım ettt

ya dr aynı seyi banada söledi suni sancı falan ama o öle beter bişey mi ki bende cahil cesareti oluuur dedim:kedi:

herkes suni sancı kötü diyo ama nebilim bende sezeryandan korkuyom,olmadı dayanamazsam epidural yapmazmı ki dr. bi sormak lazım onuda..

benden size tavsiye ben dün doktorumlada konsutum bu konuyu normal doğum düşünüom bende normal gelirse gelir dedim gelmezse zorlamayın streese ne beni ne bebeğimi sokmayın direkt epidural de değil genel anestezi ile sezercik yapın didim doktorumda esasında en doğrusu bu dedi bilemiycem artıkk

al benden de o kadar herlade bende bilmediğimden o sancıyı yapabilirim gibi geliyo amann kimler doğuruyo bizmi doğuramıycaz...

bana artık doguramicam gibi gelio valla zaten herkes arıo bugun daha dogurmadın mı die sıkıldım valla suni sancı cekip cekip sezeryana alıncaksam bastan tarih alır sezercik olurum tırsıom ondan da deli gibi dr da zaten o yusden baqarız suni sancıya uygun musun die dedi

benden size tavsiye ben dün doktorumlada konsutum bu konuyu normal doğum düşünüom bende normal gelirse gelir dedim gelmezse zorlamayın streese ne beni ne bebeğimi sokmayın direkt epidural de değil genel anestezi ile sezercik yapın didim doktorumda esasında en doğrusu bu dedi bilemiycem artıkk

uff ben asıl genel anesteziyle sezeryandan korkuorum olursam spinal olurumkafamçokkarıştı

X