2009 Ekim Anneleri

37 haftadayım
hala dogum tarihi ve sekli belirlenemedi.
inş. cumaya randevum var o zaman belirleyecek doktorumuz.:gitme:
tabi cumaya kadar gelmezse....

canım,benim sezeyan olcak güya,benim de hala tarihim belli değilkaydirigubbakcemile3yalnız değilsin üzülmekaydirigubbakcemile5

canim fatima listedeydi sonradan gordum yarin sezeryan olacakmis o yuzden listeden sildim ve listeyi guncelledim o sebepten listeyi tekrar ekledim :)
boyle goze sokar gibi oldu ama kusura bakma...
sil canım sil normal doğumu cidden çok istiyordum inşallah kalan arkadaşlarım yaparlar. dr beni ikna edemez sezeryan için ciddi bir sebep lazım derdim. kordon dolanmsı çıktı daha ciddi ne olsun dimi. neyse hepimiz için hayırlısı olsun. Rabbim ne dilerse o.

handan bizi ne çok merakta bıraktın. maşallah canım sana ve Ali Arasa Allah sağlık sıhhat versin gözün aydın.

hersyin hayırlısı,
herkes normal yapmak ister,doktorlarımaza güvenmekten baska caremiz yok .
işin tuhaf olan tarafı ben kordon meselesini geçen hafta öğrendim oda kendi dr um yıllık izindeydi başka dr a göründüm o söyledi bu yeni olmuş bi durum değildir sonuçta bebeğin yeri dar yaaa niye dr yıllık izinde insan bi haber verir diye şikayet ediyordum meğer kordonu öğrenmem için başka dr un görmesi lazımmış. dr lara güvenelim kesinlike ama gözümüzde dört açalım kızlar.

zuzum senden çok umutluyum....:lepi:çok kısa bi zaman içinde kesin doğuracaksınnnnn:Saruboceq:
yafrumm ağzından bal damlıyoopuyorumnanaktan
anamm maşallahh..gelse de anlatsa
kısım sancın varsa 1-2 güne kalmaz gelir berran:Saruboceq:

yürüyüşe gidiyoz bizopuyorumnanaktan
iişallah kuzuu..yürü yürü..

kaydirigubbakcemile3 dimii boşa mı gezdim okadar

[sıze="5"]sen içime düştüğün an ben ben oldum.
Sen içime düştüğün an yeniden doğdum ben
sen içime düştüğün an ben ve baban biz olduk….
Ve sen bu dünyaya gözlerini açtığında işte o zaman biz gerçek aile olacağız.
Işte o zaman sen ben ve baban hep biz olacağız............[/sıze]

selam kızlar
gizem, beryal, handan , kuzularına kavuşmuşlar çok şükür..
handan gelse de şu normal doğumu bir anlatsa merak ettim..

Zuzum hadi hayırlısı tam gününü bekliyodur belki prenses. Yola çıktığı kesin en azından... opuyorumnanaktan

Zuzum hadi hayırlısı tam gününü bekliyodur belki prenses. Yola çıktığı kesin en azından... opuyorumnanaktan

ööle sanırsam..kızım dioki ben 8inde gelcem dedim tee 9 ay önce ..sen kendi kendine gelin güwey olup günlerdir bekliosan banane dio :)))

ööle sanırsam..kızım dioki ben 8inde gelcem dedim tee 9 ay önce ..sen kendi kendine gelin güwey olup günlerdir bekliosan banane dio :)))

kaydirigubbakcemile3 Evet cicim, onlar vakitlerini biliyo, her nefesleri sayılı. Biz kendi kendimize stres yapıyoss.

iyi akşamlar kızlar bizde bugün dr. amcamıza kontrole gittik şuan herşey iyi cuma tekrar çağırdı duruma göre pztesi de çağırabilrim seni daha sık görüşcez artık dedi.Büyük ihtimal önümüzdeki hafta sancım gelmezse suni sancı verip doğum yapabiliriz..

selam kızlar bugün doktordaydık şükürtler olsun minikkızım iyileşiyomuş mikrop kayboluyomuş haber veriyim dedim bende kontrol oldum dikişler iyimş kaynamış ama terliyom başımdan alagıya su gibi dedim anormal budedi hormon testiyapcak sütten kestigim ay beni

geçmiş olsun canım, kız musyas kızının yanına bide nazar boncuğu takta koy maşallah burdan mıncıklayasım geliyo 41 kere maşalah puh puuuh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…