2009 Ekim Anneleri

baharcım ve sen hala doğurmadın...yani bu tezi çürüttün canımcımm..kafamçokkarıştı.bende baya heveslenmiştimmmmm:1rolleyes:

ananass ımmm....afiyet olsun canım......opuyorumnanaktan
ama aganigi naganigi için bişey diyemiyeceğimmmmsırnaşık şey

valla kocişe falan bakacak halim yok.zaten koca göbekle hareket edemiyorum hiç.bide onla uğraşamam.herşeyden medet ummaktan bıktım artık.hiç bişey yapmicam.ne olacaksa kendiliğinden olsun.çarşambaya sölicem doktora zaten sezaryenle al diye.yeter artık ya bunalıma gircem valla.her saniyem doğum oldu.daha bebek gelmedi ama ben dokuz doğurdum artıkın.dayanamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmm.

Benimkide aynı zaten,dr.yasak demedi işde ama yinede adam hiç yanaşmıyo korkusundan Bende şikayetçi deilim gerçi delikafadulden

canım benimm......:1hug:gelicek oğluşun ve herşeyi unutacaksın....bugünleri hatırlamıcan bile gülerek analatacaksınnnyerimseniben

Benimkide aynı zaten,dr.yasak demedi işde ama yinede adam hiç yanaşmıyo korkusundan Bende şikayetçi deilim gerçi delikafadulden

aynen canım...:1rolleyes:

lalcim bilmiyorum ne olacaksa olsun artık dayanamıyorummmmmmm.

sibelcim herşey güzel olacak sıkma canını enindee sonunda bi şekilde doğacak bebişlerimizzzopuyorumnanaktan

Kız dur hemen deme sezeryan filann,dua edelimde gelsin o zamana meleğinn

canım benimm......:1hug:gelicek oğluşun ve herşeyi unutacaksın....bugünleri hatırlamıcan bile gülerek analatacaksınnnyerimseniben

lalcim haksızmıyım ama.herşeyden medet umar olduk.herşey stres yapmaya başladı.dayanacak hal kalmadı artık.

kızlar herkese ii geceler ......opuyorumnanaktan
yarın görüşürüzzz artık....nasılsa malum yine burda olacağımmm:1rolleyes:
sibelcim üzme kendini sendeee..:1hug:.allah herşeyin hayırlısını versin...sağlıkla gelsinde bebişler geç gelsinler napalımm:Saruboceq:

İyi geceler canım.Tatlı rüyalar :1rolleyes:

baharcım ve sen hala doğurmadın...yani bu tezi çürüttün canımcımm..kafamçokkarıştı.bende baya heveslenmiştimmmmm:1rolleyes:

bebişim diyorum ya. sperm bebeği kastığı için biz korunarak ilişkiye girdik. bebeğe hiç gitmedi sperm ama bu gece gidecek.. bide böyle deneyecemm. ilişkiden sonra hemen ayağa kalkmayacam. ayaklarımı kaldırmama belki ama bacaklarım ı çekip yan yatacam bir süre..

gelmiyo işte canım napim.dayanacak hal kalmadı artık.

Benim bi ark.da 40 haftadan sonra 20 gün beklemişti gelcek die,snra 24 saat suni sancı çekdi,en sonunda sezeryan oldu :sinifsinif: vakti geldiğinde bi şekilde oluyo ccanım,hiç biri orda kalmıyo,sen yine hayırlı vakti iste..Sabır sabır yapcak bişey yk :Saruboceq:

lalcim haksızmıyım ama.herşeyden medet umar olduk.herşey stres yapmaya başladı.dayanacak hal kalmadı artık.

canım inan bende senin gibiyimm....hele son 3 gündür inanki resmen salya sümük konumundayımmm.....ama yapılacak bişey yok beklemekden başkaaaa....
belkide stres yaptığımız için gelmioo bebişler...herşeyi oluruna bırakma kararı aldım akşam yemekte....yerimseniben
eşim relax biraz relax ol gelicek bebiş dedi bende öle yapıcam...:asigim:
zaten en geç haftaya bi şekilde doğmuş olacaklar....sabır canım sabırrrr:1hug:

İyi geceler canım.Tatlı rüyalar :1rolleyes:
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hmm ok dene sen doğurursan bende denerim....:1rolleyes:

yok canım biz öyle 20 gün falan beklemicez.bakalım çarşambaya gidince doktora akibetimiz belli olcak.önce suni sancı verecekler.olmazsa sezaryen olacak kesin artık.en fazla bu haftanın sonuna kadar beklicez.

yarın bide doğuruyomuşum ne gülerim:))))))))) herhalde topikte doğumu isteyen kimseyi göremzsin yarın akşammm

hadi bakalım baharcım sen doğurursan yarın bizde aynı denemeyi yaparız.uçan kuştan medet umar hale geldik artık ama.bizimkilerin gelmeye niyeti yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…