2009 Ekim Anneleri

ewet cnm ilk bulcuk geldi aklıma zaten..sancım gece wardı şimdi warmı inan bilmiyorum heycandan..halimi görmen lazım:))) karnım taş gibi ama çok sık kasılıyo..süre tutmayı bilem unuttum...:)))

ewet cnm ilk bulcuk geldi aklıma zaten..sancım gece wardı şimdi warmı inan bilmiyorum heycandan..halimi görmen lazım:))) karnım taş gibi ama çok sık kasılıyo..süre tutmayı bilem unuttum...:)))

anammmmm zuzucum doğuruyormusun yoksa...maşallah hadi hayırlısı Allah ım bir avazda kurtarsın inşallah..:Saruboceq::lepi:

İnşallah açılma çoktur canım, hastaneye gidip kısa sürede Berra'yla dönersin.
Ayyh ben bile nası heyecan yaptım. :1hug:

aybık selam mesaja cvp yazamdın kontor yok kuşummm...bende dr gidicem bırazdan çıkar anneme ordanda dr giderim çok heyecanlıyım nedense sancım çıksın inşşşşş

hihoyyythihoyyyt
zuzu allah yardımcın olsun cnm :Saruboceq: bi an evvel berra na kavuş inşallahh :Saruboceq:
hade bakalım darısı günü dolduranların başınaaaa :dance::dance:

şeymoşum önemli değil heycanmı alla alla kız doğurmaya kalkma yolarım seni önce been
bende annemi bekliorum 11 gibi kadıköyde olucak kocik az sora çıkıcak almaya

Günaydın kıslarrr opuyorumnanaktan

Dün nstde kasılmam çıktı azcık. Bebek kalp atışları normaldi. Belim ağrıyor ve akıntım arttı bebiş 3600 civarıymış. Çarşamba dr.um doğum şeklimi söyleyecek. Sanırım h.sonuna kadar doğuracam ben zemuszemus

Zuzum çok sevindim aradın mı dr.unu?

şeymoşum önemli değil heycanmı alla alla kız doğurmaya kalkma yolarım seni önce been
bende annemi bekliorum 11 gibi kadıköyde olucak kocik az sora çıkıcak almaya

bugun dr ne dıcek bakem..hade annenle hasret gıderın bende gıtcem anneme...

hadi hayırlısı cnm benim..

anam zuzum cok sevindim canim darisi bana ve ben gibibekleyenlere :) ay ne güzel
pirt diye cikariverirsin insallahhhhh

zuzum gözünaydın canım....:lepi:.berroş geliorr ....:asigim:çok sevindim canım....:sm_cool::sm_cool:
allah kolay doğum nasip eder ve biran önce prensesine asağlıkla kavuşursun inşallahhhh:Saruboceq:

strawberry29 maşallah canım bebişine ...
allah kolay doğum nasip etsin canımmmm:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…