2009 Ekim Anneleri

of ya moralim bozuk ama..
normal doğum istiodum zorunlu sezeryan çıktı bir haftadır kendimi spinale alıştırdım o bile yok
sana niye yazıyosam oda ayrıkaydirigubbakcemile3

ayyyy özlemişsindir sen şimdi buraları ben ewlenince buralı oldum ama cok sewdim degirmenderedeyiz sositososito

degirmen dere hemen bizim karsida tütünciftlikteyiz biz. Vapurla hep gecerim o tarafa izinde. orda snoopiden pizza yerim. cok güzel aralar. özledim bu yilda gelemedim izinde seneye artik insallah.
Bakarsin seneye bebisler kucagimizda görüsürz bellimi olur...

aybikecim neden tırsıyosunki sonuçta doktor tehlikeli olanı önermiyo.. senin için en uygun olanı öneriyo. bence rahat olmaya çalış bak allahın izniyle 4 gün sonra duan kucağında olacak...

amazoncum dr bana korse falan hemen takarsan cilt ve kasların yapması gerekeni korse yapıo ve kasların tembelleşio dedi normal dogumda olsa en az bi hafta bekle dedi şimdi sende cok güzel dion tecrübe anam bu da kafam karıstıkafamçokkarıştı

amazoooon özde çok tatlı bi bebek ya... ben de istiyorum ondan.............

kızlar korse almadıysanız alın, gerçekten cok faydası oluyor karnı çok süper toparlıyor. sezaryen olacaklar da sezaryen olduktan 1 hafta sonra takabiliyor ben takıyorum 3 gündür bayağı toparladı.

Amazoncum aklımdayken ve sen burdayken sorim ya...göğüs ucunda çatlama oldu mu emzirmekten?ben güya krem aldım doğumdan önce sürim diye..sürmüyom da..inşallah çatlama olmaz çok korkuyom:çok üzgünüm:

o tarafı cık bilmiorum ben ama izinde gel bebişlerle görüselim valla snoopyde ne güzel olur zemuszemus

amazon kuzusu nekadar göbük kaldı..bide kilolar ne hızda gitti...

ay çok garibim bugün..kasıklarımın batması çok sık..belime feci kramp giriyo çıkıyo ama tek tarafa..nolurrr bu sefer bişiler olsun yaa

of ya moralim bozuk ama..
normal doğum istiodum zorunlu sezeryan çıktı bir haftadır kendimi spinale alıştırdım o bile yok
sana niye yazıyosam oda ayrıkaydirigubbakcemile3

aybikecim korkma... insan hep önceden korkusunu cekiyo, o ani yasarkende bi anda olup bitiyo anlamiyorsun bile. bende suni sancidan ve sezeryandan korkuyorum ama düsününce bi yerde olmasi gerekiyorsa bi anlik bisiyi yasamak lazim. önceden korktugumuza degmiyor

canım ben de ilk sezeryanımdan sonra kullanmıştım ve memnun kalmıştım...1 ay sonra da egzersize başlamıştım..sarkma olmadı..inşallah yine kullanmayı düşünüyorum..tabi doğumdan 1 hafta 10 gün sonra..

ya bilmiorum hiç böle hayal etmemiştim:sinifsinif:

belki doğumunda hayal edemediğin kolaylıkta olacak bilemezsin... her zaman kafamızdakileri yaşayacağız diye yada kafamızdakiler bizim için daha iyi diye bişey yok... öyle yada böyle önmeli olan sağlıkla duanı kucağına alman. senin sağlığın açısından da genel sezeryan uygunsa o uygulanacak. sadece biraz daha geç göreceksin miniğini ama zaten gördükten sonra genel olmuş sezeryan olmuş hiç birini umursamayacan. onunla tanışmanızın ne şekilde olacağının çok bi önemi yok bence. herhalikarda allahın izniyle 9 ekim sizin tanışma gününüğz olacak. bence sadce bunu düşün...

yaw zuzucumd ben senden umutluyum bu aralar doğursan artık. sürekli ağrın falan oluyo ya sanki doğuracakmışsın heran gibi geliyo...

o zaman bu dr ne demeye öle dedi ki anam bende denicem tecrübe konusuo burda dimi dr erkek kec kere dogurmusta korse takmış:umursamaz:

yenimisin canim kocaelinde. valla cok iyi olur snoopide birer pizza götürürüz :içelim:

temmuzda bi sene bitti canım o yuzden cok fazla bilmiorum tüm sınırlarım izmite kadar gerisi yok sadece derinceye gittik bi defa harikalar sahiline o da zaten vapurla

sen gel götürürüz anam o zamana kilolar gitmiş olur zaten umarımkaydirigubbakcemile3

senin kız yavaş yavaş yola çıktı sanırsam:dance:hayırlısı olsun annesi inşallah şu yalancı sancı dediklerinden değildir:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…