2009 Ekim Anneleri

yaw zuzucumd ben senden umutluyum bu aralar doğursan artık. sürekli ağrın falan oluyo ya sanki doğuracakmışsın heran gibi geliyo...
ah baharcımm işallah
senin kız yavaş yavaş yola çıktı sanırsam:dance:hayırlısı olsun annesi inşallah şu yalancı sancı dediklerinden değildir:sm_confused:

zezemm iişalllah kuzum ya..

accık çıkıym yürüyüm bakimm..hı bu arada akşamları kocimle pc kawgası yapıyorus geç girerim belkim no panic:)) benimkisi bozuldu eloğluna yalwarıyorum wersin die :)))

ben de kaçim bari..topic çok yavaş ilerliyo bugün:uhm:AMAZONCUM sorumu yanıtlarsın dimi...dönünce bakarım..bebek mağazasının biri kapatıyomuş,%50 indirime girmiş,kuzuma bişiler alim keyfim yerine gelsin:asigim:
Allah a emanet oluna.s.

ah baharcımm işallah

zezemm iişalllah kuzum ya..

accık çıkıym yürüyüm bakimm..hı bu arada akşamları kocimle pc kawgası yapıyorus geç girerim belkim no panic:)) benimkisi bozuldu eloğluna yalwarıyorum wersin die :)))[/COLOR][/I][/B]

ben de akşam benimkini garantiye yollayacam. 1 ay kadar laptopum olmaz herhalde. kocişiminkiyle idare edecem. bu kadasr çok giremeyebilirim

temmuzda bi sene bitti canım o yuzden cok fazla bilmiorum tüm sınırlarım izmite kadar gerisi yok sadece derinceye gittik bi defa harikalar sahiline o da zaten vapurla

sen gel götürürüz anam o zamana kilolar gitmiş olur zaten umarımkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5 delikafadulden

of ya moralim bozuk ama..
normal doğum istiodum zorunlu sezeryan çıktı bir haftadır kendimi spinale alıştırdım o bile yok
sana niye yazıyosam oda ayrıkaydirigubbakcemile3

sipnal olayından bi ortakl nokta yakaladın sanırım hehehehhe..

amazoncum dr bana korse falan hemen takarsan cilt ve kasların yapması gerekeni korse yapıo ve kasların tembelleşio dedi normal dogumda olsa en az bi hafta bekle dedi şimdi sende cok güzel dion tecrübe anam bu da kafam karıstıkafamçokkarıştı

hemen takmıcaksın ben de 1 hafta sonra taktım zaten..

amazoooon özde çok tatlı bi bebek ya... ben de istiyorum ondan.............

azk aldı kuşum gelsin de doya doya koklarsın kuşunuuuu çok tatlılar çoookkkk bakmaya doyamıyo insan..

Amazoncum aklımdayken ve sen burdayken sorim ya...göğüs ucunda çatlama oldu mu emzirmekten?ben güya krem aldım doğumdan önce sürim diye..sürmüyom da..inşallah çatlama olmaz çok korkuyom:çok üzgünüm:

ilk iki gün oldu zezecim, krem sürdüğüm halde oldu. ikide bir emzireceğin için bi de bebek cok tutuyor agzında, o kadar süre ıslak kalması da ister istemez tahriş ediyor ama geçiyor.

amazon kuzusu nekadar göbük kaldı..bide kilolar ne hızda gitti...

ay çok garibim bugün..kasıklarımın batması çok sık..belime feci kramp giriyo çıkıyo ama tek tarafa..nolurrr bu sefer bişiler olsun yaa

kuşum 71 civarıydım 61 oldum şu anda. sadece az bi göbek kaldı hızla formuma dönüyorum :))) şişlikler indikçe kilo da gidiyor. korse cok toparladı karnımı.

fıstıklar biz geldik
beryal ve gizemden haber varmı?
biz bugün son muayenemize gittik suyumuz iyi kalp ritmi iyi herşey yolunda
kesin günümüzü de belirledik bu cuma kavuşuyoruz ALLAHın izniyle
09.10.09 da minik prensese kavuşuyoruzhihoyyyt

gözün aydın canım bugün dr giderken çekilen resmini gördüm kıskandım valla otobüste görsem yer vermem hiç anlaşılmıyo kıss hamile olduğunkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

zuzum inşallah geliodur berroşş...ha hayret canımm.....yerimseniben
aybikecim hayırlı olsun 4 gün sonra bebişin kucağında ne güselllll...darısı bize:Saruboceq:
gizem ve dora bebişe maşallahhhh:nazar:

teşekkürler kızlar
yarın salı 1
çarşamba2
perşembe 3
4 tte nerden çıktı ben cumayı saymıyorum bilee uzatma günlerimii:eek:klava:
hee verme yer zaten veren çok az gerçi 1 aydır otobüse bindiğim fln yok..

aybikecim ben bugünüde saydım daha bugün bitmedi çünküm..:1rolleyes:bence sen yarınıda saymaaaa............hehehe
hem siz nie sıranızı beklemionuz bakiim..siz sıranızı beklemediğiniz için size yer vermekten sıra bize gelmioooo-tatlicadiarzu-

yaw ne saycam bugünü bugün bitmiş gitmiş
yarında annem gelio onun telaşseiyle geçer çarşamba ve perşembeyi dert ediom bitek
ne sırasıymış yaf sıra verilmez alınır:jeyyar:

Lalll, Ela var mı bi gelişme. Ben de yok accık kasılma vardı dün akşam bugün oda yok :umursamaz:

yaw ne saycam bugünü bugün bitmiş gitmiş
yarında annem gelio onun telaşseiyle geçer çarşamba ve perşembeyi dert ediom bitek
ne sırasıymış yaf sıra verilmez alınır:jeyyar:

lülülülülülülülülülülülü
aybike şaka bi taraf gelmio bizim bebikler napsakki ...akannehir
çarşamba konuşsam dr.la bendemi sezercik olsamki şimdide bunu taktım kafamçokkarıştıkafya...korkuom inanki bi terslik olacak dieeeemafoldumben

Lalll, Ela var mı bi gelişme. Ben de yok accık kasılma vardı dün akşam bugün oda yok :umursamaz:

yoktur yoktur hiç bi gelişme yoktur...:1no2:
alışveriş merkesine gittim belki oğluşum orda gelmek ister die ama ııııııı olmadı yine gelmediiii:1no2:

bilmem ama okadar bekledin canım ya ne sezerciği şimdi
ben hiç isteyerek olmuyorum inanki..
ananası yemeden gelmicek bu anlaşılan kaydirigubbakcemile3

yoktur yoktur hiç bi gelişme yoktur...:1no2:
alışveriş merkesine gittim belki oğluşum orda gelmek ister die ama ııııııı olmadı yine gelmediiii:1no2:

senağlama Kendimi çok beceriksiz hissediyorum bütün kadınlar douruyo ben yapamıyom :gitme:

bilmem ama okadar bekledin canım ya ne sezerciği şimdi
ben hiç isteyerek olmuyorum inanki..
ananası yemeden gelmicek bu anlaşılan kaydirigubbakcemile3

canım anaanas tüp bebek tedavisinde bebek anneye sıkıca tutunsun diede öneriliomuşş:1rolleyes:bizde vazgeçtik o yzüden.....
canım bekle beklede nereye kadar allahımın gücüne gitmesin ama bunaldm iyice...
belkide bunaldığım için gelmiodur bebişş bilmiom ya ben kötü bi annemiyimmmm............offfffffffff:çok üzgünüm:

X